Укрупнення районів, або селище Шепетівка Славутського району.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2018 15:00 #118840 від Anykey
Як би нам того не хотілося, але до 2020 року в Україні залишиться лише 100 районних центрів, або один з п'яти. Цікаво, яка доля чекає третє за чисельністю населення місто Хмельницької області?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 груд. 2018 17:02 #118842 від Dj Os
Може відразу переходь до головного? Напиши шо влада просрала район і на цьому розійдемось :-) Для цього ж ця тема?
Бо насправді абсолютно пофігу чи буде шепетівський район чи ні. Якщо людина хоче працювати і не байдужа до подій міста, то будем і без району шикарно жити, але це із грані фантастики. Всі знову зараз почнуть шукати крайніх у своїх бідах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 груд. 2018 18:13 #118845 від Старик Хотабыч
Будем шикарно жити, без лікарні, без робочих місць, яких і так мало, з космічними комунальними платежами.
За всі роки, що я на форумі, мені завжди здається, що тут хтось на іншій планеті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2018 18:16 #118846 від Anykey
Кому пофігу? Мені - ні, як і, впевнений, більшості шепетівчан. А просраний не лише район, а й місто. І тема створена для того, щоб знати, наскільки реальний такий перебіг подій, і чи робиться хоч щось, щоб цьому завадити. Можливо, хтось володіє інформацією.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2018 22:47 - 14 груд. 2018 22:47 #118847 від myron
Мені теж не всеодно 3 місто по населенню а якійсь Славуті руль в руки ! Мол там краще все робить та на ладан дише! Пивзавод робить а так все те саме 50 на 50! Продукти шепетівка постачає ! Щоб не атомна капець тій Славуті як Шепетівці був! Моя думка, що потрібно щось робить, що сам не знаю!
Останнє редагування: 14 груд. 2018 22:47 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 груд. 2018 10:24 #118851 від Dj Os

Старик Хотабыч пише: Будем шикарно жити, без лікарні, без робочих місць, яких і так мало, з космічними комунальними платежами.
За всі роки, що я на форумі, мені завжди здається, що тут хтось на іншій планеті.

Будем жити, якщо все, що можуть шепетівчани це - нити в коментарях.

Кому пофігу? Мені - ні, як і, впевнений, більшості шепетівчан.

Не пофігу вам як і іншим шепетівчанам лише на словах. Шепетівка вже показала як вона готова захищати свої інтереси на прикладі Енергоінвесту, заборгованості із зарплати медикам і тд.
Я говорю про те, що найбільша проблема це це те що хтось там може забрати Шепетівський район, проблема в тому що громади фактично немає. Є купка співмешканців міста, які все життя звикли когось винити у своїх бідах.
Ці користувачі подякували: Повсталий з пекла

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 груд. 2018 14:59 #118853 від либерман
А взагалі по яким критеріям обрали Славуту? І чи взагалі це достовірна інформація. Якщо це дійсно так, то міський голова Славути таки гарно вміє лизати дупу, якщо я не помиляюсь то він в лавах провладної партії

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 груд. 2018 19:11 #118856 від Anykey
Відсутність офіційної інформації і повний мовчок зі сторони місцевої влади дає нагоду для різних тривожних думок. Місяць тому була інформація з Асоціацій міст України про можливий варіант поділу, згідно з яким на Хмельниччині має функціонувати чотири райони: Кам’янець-Подільський, Городоцький, Старокостянтинівський та Славутський.
ЗИ. Сидор "біло-сердечний", входить в правління Асоціацій міст України.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 груд. 2018 11:18 #118857 від Dj Os
Ділити область на райони має не асоціація міст, а уряд. До того ж це питання більше стосується сіл. Для Шепетівки в цьому питанні цікаве більше збереження РДА, бо типу податки. Але так як наші районники перерєструвались по селах, то нам від того не холодно, не гаряче.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 груд. 2018 20:57 #118878 від Повсталий з пекла
Який сенс нам від районників, якщо вони свої збиткові фонди передають до міста???
Тоді варто будівлю РДА місту переформатувати під щось корисніше, а ті всі дупи порозганяти по селах, дати з собою по одному стільцю, нехай там шукають місця собі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.245 секунд
0
репостів
0
репостів