KYIVENERGOINVEST дав нарешті тепло

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2018 22:42 #118741 від myron
Незнаю чи на довго але тепло пішло! В кого які думки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2018 23:04 #118742 від myron
Відповідь від myron у темі KYIVENERGOINVEST дав нарешті тепло
Хто що мені скаже але до тієї пори поки цього ганебного теплопостачальника в нашому місті не було все було ОК! Хочу звернути увагу, що питання хай третини приватних квартир та шкіл садочків нікого не турбують! Хай який недобрий був совок але питання тепла не стояло ніколи - все для людей! А тут три міста на всю Україну мерзнуть а вищим ешелонам влади вибачте до сраки! Європа чи велика жопа! Невже не можна прислать комісію яка перевірить рахунки і все інше найти куди пішли кошти ????? Посадить того мудака Пустовойта як керівника підприємства який отримує зарплату та повинен відповідати за все, якщо не він хай здає спільників Карпенка депутатів і тд! Але коли зі столиці команда хай мерзнуть та і все нема грошей нема тепла! От це мої любі страшно! Коли на першому місці повинна буди людина а далі гроші і все інше шкода, що в нашій державі все навпаки! Реформи які направлені на знищення нації Укаїнців! Поліція яка повинна захищати морозиться медицина замість лікувати перейшла на комерційну основу, гроші є живеш нема вмирай і то щоб провести в останню путь треба теж комусь відслинить і не малу суму, енергоресурси теж для людей газ дорощає а через певний час і все інше а де Європейські зарплати пенсії де?????? одним словом ГАНДУРАС живе краще!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
27 жовт. 2018 11:17 #118744 від Djura
Відповідь від Djura у темі KYIVENERGOINVEST дав нарешті тепло

myron пише: Хай який недобрий був совок але питання тепла не стояло ніколи - все для людей!


Та так, особливо питання нищень мільйонів через голодомор, репресії...
Стосовно опалення, то слід уточнити, що піклувались більш менш в останні роки існування совка, а не впродовж всього совка. І то, навіть в кінці його існування піклувались лише у містах. Хто піклувався про опалення людей у селах та навіть невеличких райцентрах де не було централізованого опалення??? Тепер, ціна такого "піклування": совок жив принципом - після нас хоча б потоп. Так от, завдяки тій примітивній комунальній системі, яка більш менш якісно могла забезпечити лише 50 % населення, було викачано більшість енергоресурсів в Європейській частині совка. Для прикладу: у 1975р. в Україні добувалось 75 млрд. м3 газу !!!! На глибинах в 1,5 - 2,5 км. Зараз, газ добувається лише в об"ємі 20 млрд. м3 і вже на глибинах у 4-5 км!!!! Його запасів, при такому рівні добування, вистачить лише на 20 років!!!! Газ - вичерпне джерело енергії, та хімічної промисловості і його совок нищив надзвичайно інтенсивно.

Тепер, стосовно сьогоднішньої влади, так, вона не надто переймається добробутом українців, але слід зауважити, що і вина українців у цьому є, маєте те - що вибрали.

Стосовно іншого: де можливо потрібно відходити від використання газу в побуті, де ні - переходити на індивідуальні системи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 жовт. 2018 03:27 #118745 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі KYIVENERGOINVEST дав нарешті тепло
Гадаю з понеділка тепла не стане по всьому місту

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 жовт. 2018 19:18 - 28 жовт. 2018 19:22 #118747 від myron
Відповідь від myron у темі KYIVENERGOINVEST дав нарешті тепло
Та і так чи тиск в мережі газопостачання низький чи газ низькокалорійний! До ГРП рукою подати а щоб хату нагріти потрібно пів дня кучегарити хоча котел помитий та обслужений батареї нові! Раніше 10 хвили і дихать в хаті нема чим! А на даний час маємо що маємо! Ну якщо із за козла Інвесту не буде тепла а згодом і газу підем його издячить і по взрослому Разом з ним і Пращура першого директора Інвесту який рацює в газконторі красти наші з ВАМи рублі він теж починав і ще достати Антонюка!
Останнє редагування: 28 жовт. 2018 19:22 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 жовт. 2018 10:40 #118749 від Шепетівчанин
На словах ты Лев Толстой, а на деле..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 жовт. 2018 14:11 #118750 від myron
Відповідь від myron у темі KYIVENERGOINVEST дав нарешті тепло
ЛЕВ ТОЛСТОЙ а що це за сепаратист? А на деле один в поле не воин! Бо хай хтось зробить а я в кутку посижу, повір коли питання опалення мене особисто не касались так як дитина в садочку де працювало автономне опалення, в всіх родичів автономне лише на роботі мерз ! За те в хаті тепло от коли в хаті холодно буде - буде не смішно! Прийдеться перекривати залізницю як варіант бо більш в Шепетівці нема що перекривать!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 жовт. 2018 14:12 #118751 від myron
Відповідь від myron у темі KYIVENERGOINVEST дав нарешті тепло
Що наступили на мозоля чи чийсь прихвостень???????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 жовт. 2018 21:29 #118753 від Шепетівчанин

коли питання опалення мене особисто не касались так як дитина в садочку де працювало автономне опалення, в всіх родичів автономне лише на роботі мерз ! За те в хаті тепло от коли в хаті холодно буде - буде не смішно!


Ну це багато про вас говорить, моя хата скраю? А слова мої погугліть, тоді дізнаєтесь що я мав на увазі)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 жовт. 2018 23:34 #118754 від myron
Відповідь від myron у темі KYIVENERGOINVEST дав нарешті тепло
Я не винен в тому що маю автономне опалення з 2006 р. Хочу зауважити що на державній роботі мерз через інвест так як всі то, що по Вашому мав іти бастувати? І чим в кінці це закінчиться за декілька прогулів втратити роботу? Ні шановний я не верховній раді працюю там можна прогулювать! Коли прикриють газ місту і ВИ там будете де і я! Такщо не потрібно писать щось аби писати про хати Толстих і все інше! Пишу по ділу і так як є!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.130 секунд
0
репостів
0
репостів