Порядок на вулицях Шепетівки на свято Провідної неділі

  • mavl
  • mavl аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
18 квіт. 2018 11:23 #117572 від mavl
Ми відсвяткували минулого тижня свято Провідної неділі. На це свято до міста приїздять рідні та близькі похованих у Шепетівці людей з усієї України та з-за кордону. Мені було дуже соромно за наше місто, яке на цей день виглядало дуже неприглядно, можна сказати страшно, через неприбрані після зими вулиці міста та тротуари (особливо Старокостянтинівське Шоссе), купи сміття, піску, бруду. Соромно було слухати коментарі людей, що приїхали до міста про стан наших вулиць, про те, що такого запущення в попередні роки ще не було. У мене запитання до керівництва міста, до комунальних служб: вам не соромно, мені так соромно за вашу бездіяльність і за нашу жителі міста пасивність по відношенню до влади міста. Адже якщо подивитись декларації керівників міста то тільки за минулий рік щомісячні їхні заробітні плати наближалися до 20000 грн на місяць, не кажучи вже про теперішній час, тобто премії та надбавки за інтенсивність праці ви собі не соромитесь нараховувати, а де на практиці видно цю інтенсивність та напруженість вашої роботи.
Прошу жителів міста долучитись до даної теми та написати свої коментарі та враження.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 квіт. 2018 12:17 #117574 від Dj Os

Адже якщо подивитись декларації керівників міста то тільки за минулий рік щомісячні їхні заробітні плати наближалися до 20000 грн на місяць

Не люблю чиновників, але ще більше не люблю брехунів. Покажіть мені хоч одну подібнгу декларацію.
Щодо неприбраних вулиць, то були причини, але мені вже набридло виконувати роботу прес служб. І якби дехто замість розгону чергової зради склав би 2+2, то і сам зрозумів що трапилось.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 квіт. 2018 15:05 #117578 від pavlentiy47
Підтримую на 100 %!!!! чому ми маємо дихати пилом з доріг по яких "літають"авто??? невже не можна прибрати все вчасно? мовчу за тротуари і дороги... можна ноги поломати!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • mavl
  • mavl аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
19 квіт. 2018 09:47 #117589 від mavl
Читач просив показати декларацію по даній темі з заробітною платою до 20000грн, будь ласка не будемо довго шукати: міський голова заробітна плата за 2017 рік 251021грн/12міс=20918-19,5%податок=16800грн (я не хочу слухати про матеріальні допомоги, оздоровчі, 13-ті і т.д. все це відноситься до заробітної плати і мова йде про середню за рік), у 2018 році вже значно більше і давайте будемо коректними у спілкуванні, без обзивань. Не хочу рахувати чужі заробітки, але декларування введено і для громадського контролю в тому числі за відповідністю заробітків до якості виконання посадових обовязків. Упущення в роботі по описаній проблемі є і за це все відповідає керівництво міста. Про якусь зраду нічого не говорилося, надуманий штамп, всю критику зводити до зради.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 квіт. 2018 11:42 #117590 від Dj Os
Вибачаюсь, був неправий. Я не бачив свіжой декларації. Некісло так зарплатня вдвідчі зросла

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 квіт. 2018 12:45 #117591 від Anykey
В останньому відеозверненні міський очільник озвучив масу мучки, яку висипали в зимовий період на дороги - три (чи то навіть три з половиною) тисячі тонн. Таку масу просто нереально зібрати і вивезти - це більше п'ятидесяти залізничних вагонів ! З такими темпами, Шепетівку за кілька років просто закидають мучкою.
Тішу себе думкою, що можливо, то просто списали таку кількість, але то вже зовсім інше питання)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.123 секунд
0
репостів
0
репостів