Невеселе передсвято

  • Novaya
  • Novaya аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
07 бер. 2018 17:05 #117116 від Novaya
Невеселе передсвято був створений Novaya
Як то так виходить, що сьогодні,7 березня, напередодні нашого весняного жіночого СВЯТА. скрізь тебе зустрічають негатив і негаразди...
Ну , по - перше, двох "шепетівські вятровичів",які і раніше палко підтримували бредові ідеї директора УИНП (Українського інституту національної памяті) Володимира Вятровича, побачила в магазині "Квіти"...Ще одного - за привітаннями тендітної жіночки, можливо колеги, з 8 Березня... Галантно і з посмішкою. А якже "гендерна нерівність" і заклики ігнорувати це свято?
По- друге, стала свідком бездушного і бескультурного відношення продавця магазину "Свіже м"ясо" , що на автобусній зупинці біля "Вопака", яка категорично відмовила жіночці - пенсіонеру відрізати кусень з великого шматка м"яса на вітрині. Чому? І мені не раз відрізала. Чому виникла така принциповість? Правомірні,рахую ,зауваження покупця про відсутній бейджик (своє ім"я назвати відмовилась), відсутність цінників на товарі, відмову надати контактні телефони керівництва і відсутність їх у куточку споживача проігнорувала. Промайнула думка - так вона ж над нами всіма, і її зверхнє відношення до нас ще раз доводить - хто є хто. Передсвятковий настрій зіпсовано...
Відділення "Ощадбанку" по вул. Островського. Перша половина дня. Купа людей під банкоматом - грошей немає. В касі відмовляють військовому видати необхідну суму, посилаючись на брак грошей, і пропонують видати невелику їх частку
Нова звістка. Вночі на Проспекті групою молодиків побито і ограбовано чоловіка моєї знайомої, який приїхав поїздом і йшов додому. Зараз в лікарні. Ось таке свято.
Чому ж все так? Весна, передсвяткові клопоти,намагання поділитись добром і радістю, очікування вітань і приємного зустрічаються з буденним хамством і жлобством, лицемірством, приниженням...І це, мабуть, тому, що нас з вами рахують, пробачте на слові, бидлом, а ми дозволяєм так робити...Сумно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 бер. 2018 17:38 - 07 бер. 2018 17:39 #117120 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Невеселе передсвято

І це, мабуть, тому, що нас з вами рахують, пробачте на слові, бидлом, а ми дозволяєм так робити.

Хто нас рахує? Ми ж не циплята щоб нас рахувати. Тут немає на кого кивати, бо всі ці люди і ти в тому числі одного поля ягода, прилавок чи стіл банку не ділить людей на касти.
Шепетівчани самі поширюють негатив, а потім дивуються чому цей негатив виплескується на них.
Взяти навіть тебе для прикладу, ти почала спілкування на цьому форумі із персональних звинувачень та образ на мою адресу, при чому без жодних підстав. А тепер щиро дивуєшся, чому я зневажливо ставлюсь до тебе.
Шепетівчанам треба навчитись поваги до інших і головне поваги до себе.
Останнє редагування: 07 бер. 2018 17:39 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 бер. 2018 21:56 - 08 бер. 2018 21:58 #117129 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Невеселе передсвято
А мене вже давно дивують люди типу цієї дописувачки, які не готові до змін на краще.
До чого цей триндьож про УІНП і В"ятровича?
Вас влаштовують всі ці шепетівські куми, брати і свати, які вдома живуть комуністичним минулим, а на роботі корчать з себе українських патріотів?
Щодо тієї м"ясної "будки", то раджу її обходити десятою дорогою. Мало того, що там дорого, так там ще й одна з продавщиць поводиться по-хамськи. Раджу перейти проспект від "Вопака" на інший бік і зайти в "будку", де був колись магазин "Акцент" (на автозупинці) - там і м"ясо дешевше і якісніше, і обслуговування на висоті. А ще ковбаса місцевого виробника смачна, хоч і трошки дорожча, ніж скрізь.
Останнє редагування: 08 бер. 2018 21:58 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 бер. 2018 06:38 #117172 від Novaya
Відповідь від Novaya у темі Невеселе передсвято
Дякую, шановному Sposterigach у за пораду, дійсно, там доволі непогано. А щодо "українських патріотів" місцевого розливу, то Ви знаєте, стало огидно тому,що ці перефарбовані шельмуючи жіноче "комуняцько - совєцьке" Свято, в той же час люб"язно поздоровляють квітами колег і своїх рідних, добре відпочивають в цей день...Як можна бути такими двуликими? Як же можна приймати від них вітання, якщо вони не ЩИРІ??????
Це все, мабуть, від бездушності - і та же "М"ясна лавка", той же ощадбанк, ті ж самі поліціянти, які б мали патрулювати район вокзалу,хоча б під час приходу нічних потягів, ті ж самі водії маршруток, які висажують школярів... Як казав Булгаков - розруха в головах!
Ну, а перефарбованому Dj Osу хочу сказати - не треба мене цькувати, бо що брехливо, то і гнило, а правда очі коле! Єдине, з чим я згідна в твоєму пості -.. треба навчитись поваги до інших, про що я тобі давно вже раджу в різних темах..
ДО ІНШИХ!!!!, а не тільки ДО СЕБЕ!!!!
Так що вже - с післясвятом! І хоча "швондерів" і "шарикових" ще повно, треба пам"тати про їх подальшк долю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 бер. 2018 13:48 #117175 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Невеселе передсвято

Ну, а перефарбованому Dj Osу хочу сказати - не треба мене цькувати, бо що брехливо, то і гнило, а правда очі коле! Єдине, з чим я згідна в твоєму пості -.. треба навчитись поваги до інших, про що я тобі давно вже раджу в різних темах..
ДО ІНШИХ!!!!, а не тільки ДО СЕБЕ!!!!

Ти диви, мене вже перефарбували, цікаво з якого на який колір?:lol:
Якщо ти не маєш поваги до себе, щоб анонімно не обсирати людей, то не чекай поваги від інших.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.110 секунд
0
репостів
0
репостів