Подякуємо Шайнозі Юрію Миколайовичу!!!

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 лют. 2018 15:07 #116769 від
Мені не видніше я просто констатую факт. А Ви, таке відчуття ніби відгорожуєте пана Ю.М.Ш.. Я не думаю що хтось виніс такий маленький камінчик та поклав серед дороги. Ваші думки наштовхуть мене на думку, що проти мене був запланований теракт і хтось засіхався на моє життя.:) А може то я сам його дістав з багажника та підклав ( скучно на роботі а так з однокласником поспілкувався)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лют. 2018 15:57 #116770 від Anykey
Якщо я не помиляюсь, там решітки під кутом, як дах на хаті. Так що вилетить дуже добре, навіть на невеличкій ямці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 лют. 2018 16:07 #116772 від
що і треба було довести

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 лют. 2018 19:14 #116773 від Dj Os

Анонімність пише: Мені не видніше я просто констатую факт. А Ви, таке відчуття ніби відгорожуєте пана Ю.М.Ш..

У вас не ті відчуття, просто ви так безапеляційно заявляєте що то був ШРЕП, ніби особисто то бачили. Це могла бути будь яка вантажівка, яка везла щебінь, для прикладу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 лют. 2018 10:51 #116857 від
Доброго дня всім!!! Абсолютно згоден з автором публікації - дані каменюки, крім того і не тільки такі великі як цей а й набагато менші, якими встелені всі вулиці міста- це повне неподобство і порушення всіх законодавчих норм експлуатації і безпеки автошляхів. Шановний Шайнога, наш "дорогий" МЕР міста, начальник комунальної служби міськвиконкому Цвіркун, до якого теж достукатись не можна, поважайте норми законів і людей які Вас вибрали керувати містом, прибирайте своєчасно каміння з дороги.
І ще - всі нормальні міста посипають піском а не відсівом і щебенем як у нас!!!
Пане мер Ви їздили в Польщу - там також так дороги посипають?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2018 10:15 #116865 від Іван
Так дійсно де не де замерзші брили лежать, бачив як двірники з відром на дорозі відбили половину такої та понесли в двір.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2018 16:41 #116870 від Anykey
Також звернув увагу, що каменюки розміром з кулак і більші з'являються на дорогах і тротуарах саме після посипання протиожеледною сумішшю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.188 секунд
0
репостів
0
репостів