Платіжка за сміття

Більше
23 січ. 2018 18:32 #116495 від renegat18
Відповідь від renegat18 у темі Платіжка за сміття
вірно, така у людей натура, а буде апо любому платно, та й розкидати дивись не будуть

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2018 18:39 #116496 від renegat18
Відповідь від renegat18 у темі Платіжка за сміття
Хто вам там постійно погрожує? Внесіть ясність[/quote]

я не писав що постійно, а писав про те що замість того що роз'яснити та послати від благоустрою людей з договорами, повкидали папірці, в яких багато чого незрозумілого та й з погрозою , мов якщо не будете платити, знімуть субсидію. Ось і цікаво, на якій підставі її мають знімати? Рем та газконтора відправляють своїх працівників у яких є договори, а тут як ? Біжіть до нас, а то не буде субсидії, я дзвонив по цьому поводу та вияснив, що зняти субсидію за несплату за сміття не мають права. Питання що нормально вирішити не можна, а треба людей лякати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 серп. 2018 00:32 #118454 від
Відповідь від у темі Платіжка за сміття
За стільки часу, що приватний сектор платить за вивіз сміття, що отримує взамін ? Мішки з сміттям лежать по декілька днів, іх розтягують собаки. Тоді ж коли їде трактор те що ціле заберуть, а розкидане сміття продовжує лежати далі. Може продумати яким чином покращити надання послуги за яку беруть плату з людей. А ще звернути увагу на розчищення стихійних звалищ. По березі річки Гуски страшно пройти як на сміттєзвалищі.
А як у Вас вивозять сміття з часного сектору ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 серп. 2018 09:35 #118457 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття

Я пише: За стільки часу, що приватний сектор платить за вивіз сміття, що отримує взамін ? Мішки з сміттям лежать по декілька днів, іх розтягують собаки. Тоді ж коли їде трактор те що ціле заберуть, а розкидане сміття продовжує лежати далі. Може продумати яким чином покращити надання послуги за яку беруть плату з людей. А ще звернути увагу на розчищення стихійних звалищ. По березі річки Гуски страшно пройти як на сміттєзвалищі.
А як у Вас вивозять сміття з часного сектору ?

Я бачу у вас там сусіди ідіоти. Трактор їздить раз в неділю у визначений день, то навіщо сміття виносити за декілька днів шоб воно там лежало і розносили собаки? Робіть збори, проведіть лекцію, розясніть. Але мені здається що не довго ще так буде. З нового року більшості не дадуть субсидію і знову буде гвалт "в мене немає сміття" і вулиці спустіють від сміття
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 серп. 2018 23:38 #118466 від
Відповідь від у темі Платіжка за сміття
Да. Трактор має їздити за графіком. але це не так. За графіком люди вингосять смяття а заберають його часом через тиждень. А ще коли викидають мішки на прицеп не все туди попадає. А що впало з нього то так і лишаеться лежати ще тиждень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 серп. 2018 23:44 #118467 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття
Напишіть коли і конкретно де це вивозили сміття не за графіком? У моїх родичів на вулиці Длужневського вивозять вчасно і без жодних оголошених вами проблем.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2018 11:13 #118470 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття

Анонімність пише: Да. Трактор має їздити за графіком. але це не так. За графіком люди вингосять смяття а заберають його часом через тиждень. А ще коли викидають мішки на прицеп не все туди попадає. А що впало з нього то так і лишаеться лежати ще тиждень.

Не несіть дурню! Жодного разу не було того що ви перелічили. Завжди у визначений день, тільки час різний, від 11 до 14 години, сміття не розкидають. Користують послугами два роки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 серп. 2018 23:47 #118474 від
Відповідь від у темі Платіжка за сміття
Якщо йти від 4 школи, минаєм вулиці Богдана Хмельницького , Нєкрасова, спуск до річки Гуски в стопрону вулиці Пліщинської. . Особливо це спостерігається в неділю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 серп. 2018 23:49 #118475 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття

я пише: Якщо йти від 4 школи, минаєм вулиці Богдана Хмельницького , Нєкрасова, спуск до річки Гуски в стопрону вулиці Пліщинської. . Особливо це спостерігається в неділю.

А ви впевнені що там хоч хтось підписував договір на вивіз сміття?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 серп. 2018 00:15 #118476 від myron
Відповідь від myron у темі Платіжка за сміття
Мої знайомі проживають по вул. Воровського 3 раніше сміття з будинків вивозили десь 7.40 ранку сміттєвоз підїжджав під самі будинки, що було зручно всім мешканцям так як половину залізничники та йдуть в цей час на роботу а тепер він підїжджає до Лакомки в 6.30! Всі обурені мої знайомі вивозять сміття на власному авто по дорозі на роботу питання навіщо такий сервіс? Хочуть писати колективну заяву на відмову від даного виду сервісу так як таким самим методом поступають половину сусідів! Давайте вивозити сміття будем ввечері 19.00 тоді принаймі всі жителі багатоквартирних будинків поприходили з роботи!
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.192 секунд
0
репостів
0
репостів