Платіжка за сміття

Більше
20 січ. 2018 08:27 - 20 січ. 2018 09:57 #116446 від renegat18
Відповідь від renegat18 у темі Платіжка за сміття
Прочитав усе написане, але хоть би хто написав, про те що деяким людям і ходити важко, чи з комунальників би впала корона, якщо б вони пройшлись по хатам та роз'яснили людям, що та як, принесли договори, як це робить газконтора та рем, а то повкидали бумажки, ще й не всім, я наприклад про тільки чув, баки в нас стояли але були настільки закидані смітям шо ппц і цікаво до чого тут субсидія, наскільки знаю субсидію можуть зняти скажім зі світла, якщо людина не платить ту суму яка має бути обов'язковою, до чого тут сміття, може в людей є субсидія на сміття?,Зробити онлайн платіж, чи раз в місяць хай ходить представник та збирає плату? Сума невелика на проплату, але не з таким підходом, напоминае совецький союз, - добровільно примусове, щей що до чого нікому не розьяснили
Останнє редагування: 20 січ. 2018 09:57 ким renegat18.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 січ. 2018 11:17 #116447 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття
В чому проблема? Не заплатили, не забиратимуть сміття і носіть собі на здоровя в посадки та на зупинки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 січ. 2018 12:46 - 20 січ. 2018 13:44 #116448 від renegat18
Відповідь від renegat18 у темі Платіжка за сміття
шо то я вас не зрозумів? Я пишу про те, що трба людям роз'яснити та про те що деякім людям ходити до тих же комунальників як би важко, та й залякувати не потрібно, як у нас люблять, а ви все про зупинки та посадки, цікавий ви, однако, чи може полюбляете, там всякі укази та й з погрозами? В нас дуже люблять кричати мов ми культурні та ввічливі, а в реалі....
Останнє редагування: 20 січ. 2018 13:44 ким renegat18.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
23 січ. 2018 16:16 #116488 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Платіжка за сміття

myron пише: наприклад робите ремонт так у ВАС повинні вивезти весь мусор тому, що ви платите справно щомісяця питання кількості тут не стоїть!


А строй мусор разве не утилизируется отдельно и не запрещается выбрасывать в общественные мусорные баки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
23 січ. 2018 16:18 #116489 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Платіжка за сміття

renegat18 пише: Прочитав усе написане, але хоть би хто написав, про те що деяким людям і ходити важко, чи з комунальників би впала корона, якщо б вони пройшлись по хатам та роз'яснили людям, що та як, принесли договори, як це робить газконтора та рем, а то повкидали бумажки, ще й не всім, я наприклад про тільки чув, баки в нас стояли але були настільки закидані смітям шо ппц і цікаво до чого тут субсидія, наскільки знаю субсидію можуть зняти скажім зі світла, якщо людина не платить ту суму яка має бути обов'язковою, до чого тут сміття, може в людей є субсидія на сміття?,Зробити онлайн платіж, чи раз в місяць хай ходить представник та збирає плату? Сума невелика на проплату, але не з таким підходом, напоминае совецький союз, - добровільно примусове, щей що до чого нікому не розьяснили


Тоже поддерживаю европейский подход. Малейший промах - сразу штрафы и последствия.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2018 16:41 #116491 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття
Ага, а хто ловити буде цих порушників? У нас на все місто 2 людини.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2018 16:57 #116492 від renegat18
Відповідь від renegat18 у темі Платіжка за сміття
Тобто порушників?, якщо є обов'язкова плат та договори, поставлять хоть пару баків, ато в мене наприклад ну нема мішків, то не бачу сенсу кудись носити та викидати, адже все одно платиш)), я за обов'язкову плату , то копійки по нинішнім цінам, але з розумним підходом, а не з погрозами та т.д..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2018 17:13 #116493 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття

renegat18 пише: Тобто порушників?, якщо є обов'язкова плат та договори, поставлять хоть пару баків, ато в мене наприклад ну нема мішків, то не бачу сенсу кудись носити та викидати, адже все одно платиш)), я за обов'язкову плату , то копійки по нинішнім цінам, але з розумним підходом, а не з погрозами та т.д..

Та я про тих хто викидає сміття по місту.

А взагалі на рахунок баків і іншого я тільки за, але я так само розумію, що поки 90% шепетівчан будуть морозитись і не платити за вивіз сміття, то нереально зробити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2018 18:24 #116494 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття

renegat18 пише: Тобто порушників?, якщо є обов'язкова плат та договори, поставлять хоть пару баків, ато в мене наприклад ну нема мішків, то не бачу сенсу кудись носити та викидати, адже все одно платиш)), я за обов'язкову плату , то копійки по нинішнім цінам, але з розумним підходом, а не з погрозами та т.д..

Хто вам там постійно погрожує? Внесіть ясність

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2018 18:32 #116495 від renegat18
Відповідь від renegat18 у темі Платіжка за сміття
вірно, така у людей натура, а буде апо любому платно, та й розкидати дивись не будуть

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.180 секунд
0
репостів
0
репостів