Платіжка за сміття

  • seekerway
  • seekerway аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
25 груд. 2017 17:29 #116130 від seekerway
Відповідь від seekerway у темі Платіжка за сміття
Хоч назву теми прочитай, цивілізований. Тут ніхто не проти утилізації сміття, і ніхто не проти за це сплачувати. Однак рішення керівників - досить спірне і для багатьох незручне. Як на мене, замість тупого бриття бабла з населення за імітацію надання послуг, навели б порядок на тому самому звалищі - там можна заробляти починаючи з сортування і переробки, закінчуючи виробництвом біогазу. Але й там - мафія, а це вже важче ніж просто папірці роздрукувати. В мене пропозиція - давайте я роздрукую платіжки зі своїм рахунком. І буду розказувати що опів на третю ночі приїжджав смітт\воз, а хто не встиг - той сам виний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 груд. 2017 17:33 #116131 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття
Так вперед, йди заробляй якщо це так легко, всі тільки за будуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 груд. 2017 19:18 #116136 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття
Мічто на 80% з селюків, не пробивний народ. А перевчити марна справа. Варіться в цьому лайні самі, задовбало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • dreamer
  • dreamer аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
25 груд. 2017 20:03 #116138 від dreamer
Відповідь від dreamer у темі Платіжка за сміття

либерман пише: Мічто на 80% з селюків, не пробивний народ. А перевчити марна справа. Варіться в цьому лайні самі, задовбало


Нє, друже, ми тоже зелені, але з такими приколами, як у вас на цьому сайті, підете ви туди, куди чорти не ходять. Прощай.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 груд. 2017 23:09 #116146 від
Відповідь від у темі Платіжка за сміття
Я згоден платити ці кошти, але лише тоді, коли у мене на вулиці поставлять сміттєві баки. Я задовбався пів 7 ранку через день виносити їх до машини, яка ще й зачасту спізнюється.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 груд. 2017 00:17 #116149 від Іван
Відповідь від Іван у темі Платіжка за сміття
Та та мова про баки вже давно йде, а віз і нині там.
Бак коштує 2400 ще й з кришкою. Розбий на кожну людину в багатоповерхівці де їх нема, вийде в середньому по 30 грн за бак, проведи розмову з людьми і забудься , всі підтримають!
Але ж ні , то потрібно кружляти машиною три дні в тиждень , щоб по три людини із 100 квартирного дому вийшло!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 груд. 2017 00:26 #116150 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття
При чому тут багатоповерхівки? Питання стоїть про приватний сектор. А там як бачим за 12 грн вдавляться, не те що на бак скинутись.
Ці користувачі подякували: либерман

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 груд. 2017 00:38 - 26 груд. 2017 00:39 #116151 від Іван
Відповідь від Іван у темі Платіжка за сміття
Так само і з приватним сектором, розбий на рік-два вартість баку (біля 900 грн.) для кожного на подвір плюс до 12 грн оплати і вихід із ситуації. Або оплата за оренду бака- це був би найкращий варіант! Як в розвинутих країнах.
Але ж хіба з нашими недобитими комуняками це можливо?!
Останнє редагування: 26 груд. 2017 00:39 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 груд. 2017 10:11 - 26 груд. 2017 10:12 #116155 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття
Яка оренда? 12грн не видиреш, а баки покрадуть. Можна з вечора винести і положити біля двору, навіщо чекати і не потрібно створювати проблему де її немає
Останнє редагування: 26 груд. 2017 10:12 ким либерман.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 груд. 2017 13:34 - 26 груд. 2017 13:36 #116156 від myron
Відповідь від myron у темі Платіжка за сміття
Та ні тут мабуть трішки інше! Батьки проживають в приватному секторі! Спостерігаю картину трактор який збирає сміття не може заїхати в кожний куток, тому мешканцями вулиці було обране місце куди зносять сміття в визначений день та час, але серед тих мешканців є і хитрі які мусор приволочили а вийти за його вивіз заплатити - цих людей нема! Трактор поїхав сміття лишилось - собаки рознесли! Чому мешканці вулиці повинні контролювати своїх непорядних сусідів? На мою думку кількість сміття в кожної людини різна! Одні сортують сміття, здають вторинну сировину, з органіки компост, інші в торбу і на сміття все! Звідси і оплата різна! В однієї три мішки а в іншої пів мішка! Але в тарифі 24 грн є і свої плюси наприклад робите ремонт так у ВАС повинні вивезти весь мусор тому, що ви платите справно щомісяця питання кількості тут не стоїть!
Останнє редагування: 26 груд. 2017 13:36 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів