Платіжка за сміття

  • seekerway
  • seekerway аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
25 груд. 2017 08:58 #116112 від seekerway
Відповідь від seekerway у темі Платіжка за сміття
та без роздумів вимальовується 3-4 різних варіантів вирішення питання більш цивілізовано. Я, до прикладу, такі зловлю трактор по вулиці і самостійно одноразово загружу його повністю (гіллям обрізаним чи будівльним сміттям) і шо далі? Решті що робити?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 груд. 2017 10:38 #116114 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття
Ви думаєте що зпалюючти всі ті відходи в грубі робите добру справу? Чому всі мають дихати пластиком і всим тим лайном яке ви спалюєте? Бо ви вирішили що вам так краще ніж сплатити ті копійки і почати жити цивілізовано, невже самим не набридло жити в лайні. Почніть зміни з себе!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 груд. 2017 11:40 #116115 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття
Ви вдумайтесь, 12 грн, ці люди жмуть 12 грн на місяць щоб наше місто було чистим, а довкілля не загидженим.
Цей публічний договір юридично туфта на посном маслі, але зате я особисто побачив наскільки є люди безвідповідальні, їх цікавить лише власна дупа, а те що всі навколо в їх лайні їм пофігу.
Нема жодної пропозиції як інакше заставити приватників вивозити міття, лише один плач як їх бідних на 12 грн в місяць дурют.
Ці користувачі подякували: либерман

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 груд. 2017 13:41 #116119 від
Відповідь від у темі Платіжка за сміття
Вже років з десять-органіка на компост,скло-в ящик до повного,далі в пункт прийому,метал,папір-аналогічно. Пластик різний-у відро під прес,за 4-6 тижнів ,коли набралося відро-до трактора на причіп,плата 1 грн. І тепер за двох пенсіонерів в місяць за відро сміття 24грн? А ще подумайте де,відповідно до платіжки,набрати 1,84м3 сміття на душу? А якщо раптом знайдете,то порахуйте кількість населення Шепетівки,об*єм продукованого сміття та як воно співвідноситься до розмірів місцевого звалища. Якщо що,.то проживаю в приватному секторі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 груд. 2017 14:04 - 25 груд. 2017 14:06 #116123 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття
Я, якщо що, теж жив в приватному секторі, тому прекрасно знаю скільки сміття збирається попри всілякі маніпуляції із сортуванням. Обсяг виходить чималенький.
І давайте ви не будете розписуватись за пенсіонерів, я теж знаю пенсіонерів і 24 грн в місяць для них прийнятна плата, бо полегшує їм і так важке старече життя.
Тому замість того щоб плакати тут на форумі, ліпше пішли б заключили договір та не позорились.
Я вже замахався ловити таких "ображених", які підкидають сміття до нас в урну або взагалі кидають біля будинку.
Останнє редагування: 25 груд. 2017 14:06 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 груд. 2017 16:10 #116126 від
Відповідь від у темі Платіжка за сміття
З платою за послугу все зрозуміло тай смістя безумовно накопичується, але сама послуга звиняйте де???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 груд. 2017 16:16 - 25 груд. 2017 16:17 #116127 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття
Сьогодні їдучи з роботи побачив таку картину. На 100% впевнений що та бидлота так само як деякі форумчани говорять що в них немає сміття, і дійсно немає, бо воно все на вулиці.



Долучення:
Останнє редагування: 25 груд. 2017 16:17 ким либерман.
Ці користувачі подякували: Dj Os, olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • seekerway
  • seekerway аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
25 груд. 2017 17:29 #116130 від seekerway
Відповідь від seekerway у темі Платіжка за сміття
Хоч назву теми прочитай, цивілізований. Тут ніхто не проти утилізації сміття, і ніхто не проти за це сплачувати. Однак рішення керівників - досить спірне і для багатьох незручне. Як на мене, замість тупого бриття бабла з населення за імітацію надання послуг, навели б порядок на тому самому звалищі - там можна заробляти починаючи з сортування і переробки, закінчуючи виробництвом біогазу. Але й там - мафія, а це вже важче ніж просто папірці роздрукувати. В мене пропозиція - давайте я роздрукую платіжки зі своїм рахунком. І буду розказувати що опів на третю ночі приїжджав смітт\воз, а хто не встиг - той сам виний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 груд. 2017 17:33 #116131 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Платіжка за сміття
Так вперед, йди заробляй якщо це так легко, всі тільки за будуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 груд. 2017 19:18 #116136 від либерман
Відповідь від либерман у темі Платіжка за сміття
Мічто на 80% з селюків, не пробивний народ. А перевчити марна справа. Варіться в цьому лайні самі, задовбало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.216 секунд
0
репостів
0
репостів