Електрокерамічні нагрівальні панелі

  • butterfly
  • butterfly аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 лист. 2017 11:16 #115547 від butterfly
Прочитала дуже багато всього хорошого про них, от і думаю - дійсно такі ефективні і економні, чи реклама? Хтось користувався ними?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лист. 2017 13:14 - 17 лист. 2017 13:15 #115551 від Шепетівчанин
Я користуюсь, є одна панель на 500 ват, гріє на 500 ват. Не варто очікувати супер єкономії, споживаючи 500 ват, гріти як конвектор на 2000 ват він не буде.

Використовую як додатковий обігрів, декілька градусів температури додає (2-3), площа квартири біля 40кв м, стоїть у великій кімнаті, двері в коридор і інші кімнати завжди відкриті.

Як на мене гріє непогано, торкнутися не можна. Використовую фірму Dimol, знаходяться в Рівному, через Нову Почту прийшов за один день.
Останнє редагування: 17 лист. 2017 13:15 ким Шепетівчанин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • butterfly
  • butterfly аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 лист. 2017 13:41 #115552 від butterfly
Дякую! Я так розумію, що в якості основного джерела тепла їх використовувати не варто. Думала, зекономити газ, але якщо купити кілька панелей недешевих і тримати їх весь час увімкненими, економії не буде(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лист. 2017 14:55 #115553 від Шепетівчанин
Можна, але як ви самі зрозуміли треба буде не одну панель, ось наприклад характеристики моєї:
"Площа обігріву (основне опалення) - 5-8 кв. м"

От і порахуйте скільки вам треба буде панелей на вашу площі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лист. 2017 16:52 #115555 від Старик Хотабыч
Як варіант може бути встановлення електролічильника дво- чи трьох тарифного, не знаю точно, які вони там є, і опалюватися вночі. Кажуть так дешевше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
30 лист. 2017 08:24 #115639 від Djura

Вutterfly пише: Дякую! Я так розумію, що в якості основного джерела тепла їх використовувати не варто. Думала, зекономити газ, але якщо купити кілька панелей недешевих і тримати їх весь час увімкненими, економії не буде(


Для того, щоб економити газ, потрібно максимально утеплити будівлю, а також дати максимальний доступ теплого повітря до приміщення. У вас батареї шторами не закриті? Відкрийте їх - і навіть від такої простої дії буде економія.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
01 груд. 2017 13:31 #115671 від Djura
Мені дивно, що народ так мало володіє інформацією по двозонності чи навіть трьохзонності тарифів на електричну енергію. У випадку 2-во зонності ціна е/е в період із 23 по 7 год. складає коефіцієнт 0,5 від діючого, в інший час - 1 (тобто - як завжди), а 3-х зонний - для опалення ще вигідніший, коефіцієнт - 0,4, але в інший час буде на 50% дорожче ніж зазвичай. Ось тут більше про це: www.teploline.com.ua/statti/47-aktualni-...elektroenerhiyu.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
01 груд. 2017 13:33 #115672 від Djura
А взагалі, хто має власний будинок і бажає економити кошти, то найвигідніше буде - встановлення котла на твердому паливі, особливо, коли будуть якісь відходи деревини чи відходи від сільгосподарської діяльності. Тут лише постане питання який краще котел вибрати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів