Дороги для детей(коляски/велосипеды)

Більше
20 жовт. 2017 16:38 #114968 від Mila
Mila створено тему: Дороги для детей(коляски/велосипеды)
Каждый в нашем городе прогуливаясь с детками, колясками или на велосипедах, сталкиваются с проблемой заездов/выездов на бордюр. Пешеходные переходы обозначены- это судно, но как быстро их перейти если в руках коляска, она первой появляется на проезжей части и всегда страх, пока ты пытаешься пересечь бордюр, не "влетит" ли в нас авто. Можем ли мы повлиять на нашу власть и сделать маленькие заезды при пешеходных переходах для удобства мам и пап.
Більше
21 лист. 2017 15:53 #115586 від milka
milka відповів в темі: Дороги для детей(коляски/велосипеды)
Ось приклад дороги, якою щодня діти з "доку " йдуть до НВК №1, і не лише діти, з коляскою там взагалі не проїдеш(ЗАСМОКЧЕ). Перетин вул. М.Дзявульського та провулку Островського.

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...
Долучення:
Більше
22 лист. 2017 14:44 #115588 від GHEM
GHEM відповів в темі: Дороги для детей(коляски/велосипеды)
Що казати про неасфальтовані вулиці, якщо на Залізничній ( проміжок від Корчми до вокзалу) неможливо пройти пішки, мені кожного разу видається, що я лабіринтами блукаю. І кожної миті чуєш поряд:" минай калюжі" "ноги знову будуть мокрі, треба буде лікуватись" і т.п... але я так розумію, що років через 10, коли можливо відремонтують центральні дороги міста, нам пощастить і пішохідні дороги теж облаштують та відремонтують!

It is impossible to change the world - only you can changed!If you agree - let's do it together!
Час відкриття сторінки: 0.325 секунд