Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2017 23:24 #115696 від T-S

dreamer пише: Здається, що "рух" почнеться тільки тоді, коли на ситуацію звернуть увагу зарубіжні засоби масової інформації. Наприклад, з'явиться певний матеріал в Washington Post або Daily Mail. Не хотілось би "виносити сміття з хати", але якщо чиновники таки дістануть ...

Їх ніколи не зацікавить такий матеріал, та й замерзаюча Шепетівка - не така велика проблема в глобальному контексті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • dreamer
  • dreamer аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
04 груд. 2017 08:41 #115697 від dreamer

T-S пише:
Їх ніколи не зацікавить такий матеріал, та й замерзаюча Шепетівка - не така велика проблема в глобальному контексті.


Ну, не скажіть. Я регулярно передивляюсь світові газети та сайти (The New York Times, BBC, Reuters та інші) і частенько натикаюсь на розвернуті репортажі зі світової глибинки.Всі ці ЗМІ всеядні і можуть легко проковтнути те, що їм дають, особливо "на дурняк".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 груд. 2017 09:59 #115699 від Anykey
Ваша наївність зашкалює). Весь світ з легкість проковтнув анексію Криму і збройний конфлікт на Донбасі, а ви тут про якісь дрібні проблеми райцентру найкорумпованішої країни світу.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Graal

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • dreamer
  • dreamer аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
04 груд. 2017 14:57 #115700 від dreamer

Anykey пише: Ваша наївність зашкалює). Весь світ з легкість проковтнув анексію Криму і збройний конфлікт на Донбасі, а ви тут про якісь дрібні проблеми райцентру найкорумпованішої країни світу.


Я не наївний і цілком усвідомлюю, що іноземним репортерам глибоко плювати на те, що тут люди замерзають у квартирах. Але їм потрібні смажені факти і взагалі цікава інформація. Адже недаремно у всіх цих ЗМІ висять заклики: "Поділіться з нами своєю інформацією!".

От мені і бачиться наприклад, таке: "Winter Apocalypse in the Small Ukrainian town."
Декілька фотографій з відрізаними трубами та обуреним натвпом місцевих жителів та текст на англійській мові з фактичним викладенням проблеми.

Звичайно, мій рівень англійської далекий від того, щоб писати репортерські статті в світовій пресі, але, думаю, знайдуться ті, що "відпраціюють" матеріал та надрукують його під своїм іменем.

Можливість розміщення подібного матеріалу у якійсь зарубіжній газеті мені видається більш ніж реальною і мене спиняє від подальших дій хіба що одна обставина - російсько-ватні троллі будуть стоячи аплодувати появі будь-якого негативу з України.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 груд. 2017 20:00 #115708 від Djura

dreamer пише:

Anykey пише: Ваша наївність зашкалює). Весь світ з легкість проковтнув анексію Криму і збройний конфлікт на Донбасі, а ви тут про якісь дрібні проблеми райцентру найкорумпованішої країни світу.

От мені і бачиться наприклад, таке: "Winter Apocalypse in the Small Ukrainian town."
Декілька фотографій з відрізаними трубами та обуреним натвпом місцевих жителів та текст на англійській мові з фактичним викладенням проблеми.


А яка проблема, не оплачено за газ і за це відрізали труби? Так у Штатах за це ще б із хати вигнали, ви цього не знаєте??? ))
Послухайте, у Пакистані щорічно біля 40 тис. дітей гине на помийках, а ви кажете:"Відрізані труби..." Кого цим зацікавиш...Ви не наївний, бо, я так думаю, непогано годуєте свою сім"ю, але дещо мало проінформовані...)) Дозвольте поцікавлюсь, ви за фахом зварювальник...? ))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 груд. 2017 20:18 #115709 від Djura
Народ, але хто і як зараз рятується без опалення в квартирах?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 груд. 2017 21:30 #115711 від Шепетівчанин
Так є ж опалення, принаймні в мене є.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2017 21:33 #115712 від Dj Os
Кажуть котельню за судом відрізали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 груд. 2017 22:00 #115715 від Djura

Шепетівчанин пише: Так є ж опалення, принаймні в мене є.


А я не зовсім місцевий, хоча хмельничанин. :) Але переймаюсь проблемами в моєму краї. ))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 груд. 2017 19:09 #115724 від Dj Os
Карпенко всьо? Арештували рахунки і майно, дехто каже що і самого Карпенко.
shepetivka.com.ua/novyny/kryminal/4113-u...kaie-shepetivku.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.261 секунд
0
репостів
0
репостів