Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

  • Graal
  • Graal аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
15 лист. 2017 06:11 #115509 від Graal
Що в місті твориться? Містяни охоронятимуть газові труби
від Шепетівкагазу – бандита такого, який проти, щоб людям тепло було…
МАРАЗМ КРЕПЧАЕТ...

Відкинемо емоції. І як кажуть криміналісти: хочеш знати, що відбулось, знайди кому це вигідно.

Шепетівкагаз діє відповідно до інструкцій. Є сплата – є газ. А тут стільки проблем додалось: закривати крани, відкривати крани, акти складати, пломби ставити…

Міській владі теж не потрібні в рідному місті «Звездные войны» і невдоволення виборців, тому були сесії, було «паломнічество» в Хмельницький, в Київ.
В Києві вирішили проблему: Інвест ОБІЦЯВ ЗАПЛАТИТИ за газ.

Тут почалось саме цікаве.
«Где взять деньги, чтобы дать, если привыкли брать, чтобы взять. Так и по миру пойдешь». А розлючена громада вимагає тепла.

«Разделяй и властвуй!» - мабуть вирішили в Інвесті і «стравили» одних мешканців Шепетівки, які при виконанні, з іншими в питанні «поганий шепетівкагаз», щоб відвести від питання «поганий інвест не сплатив за газ, тому нема тепла». Ось така підміна понять, шановні форумчани, із застосуванням грязних технологій для маніпулювання свідомістю в дії.

P.S. Мешканцям, до речі, і одним і другим ще жити в цьому місті. Цинізм зашкалює.
Невже люди не розуміють як їх використовують і як ними маніпулюють…
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2017 07:49 - 15 лист. 2017 07:53 #115511 від Іван
Що ці довбойоби з цього обаного інвесту собі думають???
Шо ви робите ідіоти!!!!? Хочете ,щоб все місто без газу сиділо???
Хай газконтора заварить їм ту трубу!
Ну ,що не сєпари б,ядь! Де правоохоронні органи, що зроблено для покарання сєпарської організаціїі енергоінвест за зривання пломби!? Де гроші йопт? Дибіли!
Використали людей знов! Граблі довшають! Ну як там можна вестися на таку х.ню! Замість того, щоб з сєпарами з інвесту боротися , придумали собі нових ворогів - газовиків. А достатньо всього лиш голову включити!
Останнє редагування: 15 лист. 2017 07:53 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 лист. 2017 10:26 #115512 від
ngp-ua.info/2017/11/34606
Щось я не зрозуміла, що це означає? Опалювання припинять чи ні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2017 22:05 #115526 від Шепетівчанин
Хто теоретично може дати дозвіл на відключення від центрального опалення?
Тобто якщо хтось декілька місяців назад відключився, кому він заносив взятку?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2017 22:17 #115528 від Іван

Catherine пише: ngp-ua.info/2017/11/34606
Щось я не зрозуміла, що це означає? Опалювання припинять чи ні?

А вони його законно включили?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2017 22:30 - 15 лист. 2017 22:34 #115529 від Іван
Зараз вам дозвіл ніхтотне дасть, бо система наповнена водою. Чекайте закінчення " опалювального сезону".
Мені дозвіл давала міськрада на основі рішення , але тоді почав вже укоренятись в нашому місті енергоінвест, якийсь там заступник тодішнього алєксандрова втирав мені , що вони не можуть підписати мені дозвіл на відключення від їхнього опалення , мабуть на лапу хотів, після суперечки з ним я попросив в нього номерок керівника їхнього, але він сам вирішив подзвонити .
Так мені підписали дозвіл на автономне в цих злодюг.
Під час процедури відключень нікому нічоготне носив і не збирався. Якось привчений так.
Останнє редагування: 15 лист. 2017 22:34 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2017 23:30 #115530 від Шепетівчанин

Іван пише: Зараз вам дозвіл ніхтотне дасть, бо система наповнена водою. Чекайте закінчення " опалювального сезону".


Це зрозуміло.

Іван пише: Мені дозвіл давала міськрада на основі рішення , але тоді почав вже укоренятись в нашому місті енергоінвест, якийсь там заступник тодішнього алєксандрова втирав мені , що вони не можуть підписати мені дозвіл на відключення від їхнього опалення , мабуть на лапу хотів, після суперечки з ним я попросив в нього номерок керівника їхнього, але він сам вирішив подзвонити .
Так мені підписали дозвіл на автономне в цих злодюг.
Під час процедури відключень нікому нічоготне носив і не збирався. Якось привчений так.


Зараз же не дають так просто дозволів прикриваючись законом, от і хочу зрозуміти хто може таке провернути.

Просто так як вони гріють це просто жесть, в середньому я платив минулого року по 1.5к грн в місяць. По моїм розрахункам за ці самі гроші можна поставити приблизно три керамічних обігрівача по 500 ват кожен. І гріти вони будуть весь час. Якщо закласти сюди те що їх можна регулявати і тим самим зменшувати час їх роботи вийде ще дешевше.

До прикладу, поки не було опалення я включав один такий обігрівач, від додавав приблизно 4 градуси до температури в квартирі. Квартира добре утепленна, і це було біля 21-22 градусів, площа біля 40кв м. Після того як включили опалення температура піднялась ще УВАГА... на 1-2 градуси. І за таке тепло я викладу енергоінвесту не менше тисячі гривень в місяць. Батареї ледь теплі. І для того щоб було більш-менш тепло мені треба буде викладати ще пару сотень додаткових гривень на електрику.
До слова, минулої зими температура не піднімалась вище 19 градусів.

Економія і зручність індивідуального опалення думаю буде ще вища.
Тепер питання, нах*я мені це все треба? Можливо хтось зможе з весни допомогти з вирішенням цього питання?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лист. 2017 23:34 #115531 від Dj Os
Так прийняли нарешті закон, якщо більше половини жителів за індивідуалку, то відключишся без проблем

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2017 23:57 #115532 від Шепетівчанин
В мене менше, вчора рахував(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2017 23:58 #115533 від Шепетівчанин

О В Островський пише: Так прийняли нарешті закон, якщо більше половини жителів за індивідуалку, то відключишся без проблем


Там же здається якщо у більшості ВЖЕ стоїть індивідуальне?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репостів
0
репостів