Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 жовт. 2017 23:40 #114846 від Іван
Схоже місцевим пох. Чи піднімуть . Якщо піднімуть , будуть платити або не будуть платити, як це робить більшість.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 жовт. 2017 12:58 - 13 жовт. 2017 13:00 #114856 від Novaya

О В Островський пише: Шепетівські вівці бігають за халявними окулярами їх партії Сили Громад, а наші журналісти не гребують смердючими грошима, щоб ото все піарити. Роблять вигляд ніби у них всіх індивідуальне опалення в хатах.


333 пише "...Про журнашлюх - це окрема тема. Провінційна журналістика - це взагалі аут. По-перше, рівень примітивний, немає балансу думок. По-друге, тупо брешуть про борг міської влади."


А взагалі, по цій темі, парять "шепетівським вівцям" вигідну для кожного "журнашлюха" і його хазяїна інформацію за "смердючі гроші". Один криє жопу владі, а другий рветься туда. Та тільки теліше "шепетівським вівцям" від цього не стане.

P.S. пора створюват и таку тему - починаються передвиборні ігри і нові обіцянки про покращання і наше щасливе майбутнє. Чиї і які пісні нам буде співати "провінціальна журналістика"?
Долучення:
Останнє редагування: 13 жовт. 2017 13:00 ким Novaya.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 жовт. 2017 13:57 #114859 від Dj Os
Ну якщо когось гріє особисте хейтерство проти мене, то на здоровля. :)
А якщо у вашій голівонці хоч на хвилинку включиться мозок, то задайте собі питання - яка особиста вигода місцевій владі із цієї ситуації?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 жовт. 2017 16:21 #114862 від Dentist
Зараз тарифи скажені, а вони хочуть ще на 25% підняти? Це вже як???В нас продукти харчування не з такою швидкістю ростуть. Чи це просто цим тарифом вони хочуть компенсувати вкрадені кошти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 жовт. 2017 17:02 #114867 від Іван
І хай піднімають!
Бо як клепки нема ,то хай платять ще 25!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
15 жовт. 2017 11:19 - 15 жовт. 2017 11:20 #114873 від Novaya

О В Островський пише: А
Набрехали про якісь 27 млн грн боргу міста, якого не існує. І якого це біса Енергоінвест ще і заглядує до кишені міста? Типу в міста немає витрат.

[quote="О В Островський" post
Ну якщо когось гріє особисте хейтерство проти мене, то на здоровля. :)
А якщо у вашій голівонці хоч на хвилинку включиться мозок, то задайте собі питання - яка особиста вигода місцевій владі із цієї ситуації?

Доброго дня всім форумчанам і персонально нашому променистому шановному адміну О.В. Островському!
Так якщо "журнашлюжки 33 каналу"(як Ви їх називаєте) брешуть - доведіть ! А майже 30 млн. на ДЕПОЗИТІ - це одне, а по- друге - це великі відсотки, а по - третє -невиплачені по призначенню і по сроках - це вже інше питання.
А по якій же ПРИЧИНІ гроші напередодні опаплювального сезону законсервовані під відсотки у банку? Роз"ясніть громаді, якщо Ви об"єктивно і правдиво доносите інформацію містянам.
А враховуючи, що, з Ваших слів, цей сайт є приватним, хазяїн таємний, то Ваші образливі заяви і звинувачення в адресу Енергоінвесту, наших і Хмельницьких журналістів, Сили Громад, "Сашка Пустовойта і його ботів" (з Ваших слів) нічого не варті, бо Ви недалеко відійшли від тих самих журнашлюх з "їх смердючими грошима"
Ну і дозвольте дати Вам пораду; щодо хейтерства - вчиться сприймати критичні зауваження і правду правильно, не вставати в позу і не нести себе високо, вчиться ассертивній поведінці, поки Ви молодий -це дуже пригодиться в житті
Останнє редагування: 15 жовт. 2017 11:20 ким Novaya.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2017 17:31 #114874 від Dj Os

Так якщо "журнашлюжки 33 каналу"(як Ви їх називаєте) брешуть - доведіть ! А майже 30 млн. на ДЕПОЗИТІ - це одне, а по- друге - це великі відсотки, а по - третє -невиплачені по призначенню і по сроках - це вже інше питання.

Місто не боргує Енергоінвесту ні копійки, свою брехню на останній комісії визнав сам ваш лучезарний Пустовойт.
Якого біса вони заглядують до нашої кишені - це вже інше питання. На вашу думку місто існує лише для того щоб платити Енеріговенсту? У нас не потребують ремонту комунальні заклади? Чи взимку дороги посипати не треба? А борги виплачувати? Ви увідомлюєте що Енергоінвест боргує вдвічі більше грошей ніж є в запасі у цілої Шепетівки взагалі?

А по якій же ПРИЧИНІ гроші напередодні опаплювального сезону законсервовані під відсотки у банку?

Ще одна жертва недолугого популізму. Якби хтось хотів розікрасти кошти, то їх би тримали подалі взагалі від банків. Як ви собі уявляєте переказ відсотків на приватний рахунок когось з чиновників?
Гроші тримають в банках не для того щоб заробити, а для того щоб не втратити на інфляції.

А враховуючи, що, з Ваших слів, цей сайт є приватним, хазяїн таємний, то Ваші образливі заяви і звинувачення в адресу Енергоінвесту, наших і Хмельницьких журналістів, Сили Громад, "Сашка Пустовойта і його ботів" (з Ваших слів) нічого не варті, бо Ви недалеко відійшли від тих самих журнашлюх з "їх смердючими грошима"

Абсолютно незрозуміло, що ви хотіли цією фразою сказати. Але якщо повернутись до питання відключеного мозку, то запитайте себе чому жодна стаття не була спростована нашим любим Енергоінвестом? Чому навіть у Смілі, де міська рада повністю підконтрольна цим аферистам, зараз такі проблеми з початком опалювального сезону?
Чому навіть на 33 каналі їх заказуха йде спец репортажем, який сам 33 канал маркує як проплачений?

Ну і дозвольте дати Вам пораду; щодо хейтерства - вчиться сприймати критичні зауваження і правду правильно, не вставати в позу і не нести себе високо, вчиться ассертивній поведінці, поки Ви молодий -це дуже пригодиться в житті

От найменше потребую порад від людей, які думають дупою, а не головою. :-) Критика має бути підкріплена фактажем, а не "хтось десь сказав".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 жовт. 2017 11:19 #114879 від Novaya
Доброго ранку форумчанам і знову ж таки особисто нашому адміну О.В. Островському!
Дякую, за роз"яснення деяких питань.
Якщо дійсно "33 канал" зробив БРЕХЛИВИЙ репортаж і "сам маркує як проплачений", чому тоді панує тиша в кабінетах юристів і керівництва міста, де позовні заяви, де заяви і толкові роз"яснення з цього приводу очільників міста в ЗМІ, ТБ, та і на сайті міста. А, на жаль, крім цькування владою і Вами О. Пустовойта (а особисто Вами ще й в принизливій формі) містяни не бачать. А якщо "свою брехню на останній комісії визнав сам ваш лучезарний Пустовойт." - то чому це стає відомо громаді з форуму, а не з офіційних джерел.
Згідна з Вами і щодо реакції Енергоінвеста з цього приводу - їх газета, яку окрім діфірамб в свою честь і наїздів на владу міста (до речі і небезппідставних) нічого про це не відмічено.
Ну, а щодо Вашої заяви про "... найменше потребую порад від людей, які думають дупою, а не головою. :-) Критика має бути підкріплена фактажем, а не "хтось десь сказав" - скажу Вам, шановненький, слідуюче: в третє, чи четверте я звертаю ( в інших темах також) Вашу увагу на Ваше принизливо -образливе відношення до людей і співрозмовників, які не розділяють Вашу позицію і міркування. Ви є (якщо хазяїн вже призначив ) адміністратором , тобто офіційною особою, сайту міста, і,якщо бажаєте,його лицем. І тому не соромьте містян своїми "перлами" і образливими зверненнями перед всіма користувачами інтернету. І якщо меру, якому я писала про це, Вашому хазяїну така Ваша поведінка по барабану, то громаді міста - ні. Тому ще раз повторюю - вчиться ассертивній поведінці, шановний! Будьте толерантні!
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 жовт. 2017 15:26 #114881 від Dj Os

Якщо дійсно "33 канал" зробив БРЕХЛИВИЙ репортаж і "сам маркує як проплачений", чому тоді панує тиша в кабінетах юристів і керівництва міста, де позовні заяви, де заяви і толкові роз"яснення з цього приводу очільників міста в ЗМІ, ТБ, та і на сайті міста. А, на жаль, крім цькування владою і Вами О. Пустовойта (а особисто Вами ще й в принизливій формі) містяни не бачать. А якщо "свою брехню на останній комісії визнав сам ваш лучезарний Пустовойт." - то чому це стає відомо громаді з форуму, а не з офіційних джерел.

А це вже питання не до мене, у нас є інформаційний відділ міської ради, інші журналісти.

не соромьте містян своїми "перлами" і образливими зверненнями перед всіма користувачами інтернету. І якщо меру, якому я писала про це, Вашому хазяїну така Ваша поведінка по барабану, то громаді міста - ні.

От ви мені тут хазяїв якихось приписуєте, ображаєте із самого початку реєстрації на сайті, яку ви ще реакцію очікували? Я вільна притомна людина і висловлююсь на форумі так як вважаю за потрібне, і не треба мені тут цензуру влаштовувати.
І повірте, соромлю вас не я, лише ви самі своєю безголовістю. Вже скільки написано про Енергоінвест, і не лише нами, але ви досі розвісили вуха і вірите в будь яку брехню, яку вам вішають на вуха.
Мені абсолютно все рівно ким ви мене мене вважаєте і як ображаєте. Я це за своє життя проходив неодноразово: Енергоінвести, Хелікси, Андрощуки... Я завжди називав і буду називати злодіїв своїми іменами. І завжди реакція все однакова - поширення брехливих чуток, бо по суті заперечити то нічим. Думаючі люди будуть аналізувати наведені факти і робити висновки, а дурні будуть вірити у брехню злодіїв далі, а потім щиро дивуватись чому так все погано в нашому місті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 жовт. 2017 08:25 #114888 від myron
Пане модератор КРАЛИ - КРАДУТЬ ТА БУДУТЬ КРАСТИ, МИЛИ ГРОШІ - МИЮТЬ ТА БУДУТЬ МИТИ! Коли в країїні законодавчий апарат працює на 6.30 така фігня буде! Обідно за одне, що в любому випадку борги повісять на пересічних громадян бо в нас беззаконня! Правий той в кого бабла більше, чи знайомства круче!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.188 секунд
0
репостів
0
репостів