Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

Більше
14 груд. 2017 18:31 #115892 від Старик Хотабыч

Іван пише: Ні ну я знаю таких мудрих ,що вдень вимикають котел , бо типу нікого нема вдома , щоб не крутив. Але в загальному те саме виходить, щоб з нуля прогріти мешкання. Але якщо з верху, з низу і з обох боків рубає на повну централізоване, то можна взагалі котла не вмикати , й буде тих самих 18,19 градусів, звісно якщо вікна й двері нормальні.

Знов лунає байка про те, що централізоване гріє автономщиків. Як ви можете гріти, якщо моїх 19-22 більше, ніж ваших 18 по санітарній нормі. В мене у сусідів зі всіх сторін автономка, то я може гріюсь від ваших розізольованих труб?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2017 18:32 #115893 від Іван
ОО почекайте , це тільки початок))))
Хай но посидите трохи тут , ще й не такі образи будуть)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2017 18:34 #115894 від Іван

Старик Хотабыч пише:

Іван пише: Ні ну я знаю таких мудрих ,що вдень вимикають котел , бо типу нікого нема вдома , щоб не крутив. Але в загальному те саме виходить, щоб з нуля прогріти мешкання. Але якщо з верху, з низу і з обох боків рубає на повну централізоване, то можна взагалі котла не вмикати , й буде тих самих 18,19 градусів, звісно якщо вікна й двері нормальні.

Знов лунає байка про те, що централізоване гріє автономщиків. Як ви можете гріти, якщо моїх 19-22 більше, ніж ваших 18 по санітарній нормі. В мене у сусідів зі всіх сторін автономка, то я може гріюсь від ваших розізольованих труб?

З чого ви взяли , що в мене централізоване???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 груд. 2017 19:28 #115896 від Старик Хотабыч
Я просто не знаю, як там "рубає на повну централізоване" у ваших сусідів, у мене коли воно "рубало", то 18 було не завжди і не скрізь в кімнатах. І діло не в котельні, вона гріла, але що толку, якщо десь знизу чи зверху засраний стояк і циркуляції майже нема. В результаті цей стояк, що по подачі ще так сяк, а те що обратка, то 36,6. Не гаряче, не холодне. В результаті у хаті дубак.
Якщо вимкнути котел як ви кажете, на день, якщо хата остине на тих 1-2 градуси, вам тих 2 градуси котел буде піднімати весь вечір без передиху. Маю також хороші вікна і двері, але все одно хата остиває і ніхто там мене не гріє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
14 груд. 2017 19:31 #115897 від Djura

Старик Хотабыч пише: Маю також хороші вікна і двері, але все одно хата остиває і ніхто там мене не гріє.


Будинок із бетонних панелей чи що, що так сильно вихолоджується?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 груд. 2017 19:42 #115898 від Старик Хотабыч
Силікат, чому сильно, якщо при цій погоді вимкнути зранку при 22, то ввечері 19 буде, може 20, не вважаю, що це сильно вихолоджується, просто я не вірю , що ви взагалі не палите і у вас 18-19.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
14 груд. 2017 20:19 #115899 від Djura

Старик Хотабыч пише: Силікат, чому сильно, якщо при цій погоді вимкнути зранку при 22, то ввечері 19 буде, може 20, не вважаю, що це сильно вихолоджується, просто я не вірю , що ви взагалі не палите і у вас 18-19.


Шкода, не можу зараз вас запросити в гості..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2017 20:36 - 14 груд. 2017 20:36 #115903 від myron
В мене термоголови і температуру я можу виставити в кожній кімнаті по бажанню! Але оплата велика за газ!
Останнє редагування: 14 груд. 2017 20:36 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2017 22:06 #115908 від Іван
в мене терморегулятор, що слідкує за температурою повітря стоїть в самій найбільшій кімнаті, крани на батареях не кручу. Раніше без нього більше газу випалювалося ніж зараз з ним. Але все одно не 150 .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Graal
  • Graal аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
19 груд. 2017 11:20 #115975 від Graal
Апеляційний суд призначив Карпенку – 5 млн. застави.
infomist.ck.ua/cherkaskyj-sud-pryznachyv...u-5-mln-grn-zastavy/

Суть захисту: він не є засновником інвестів, тобто якщо шукати винних, то тільки посадових осіб кожного інвеста окремо, які ставили підписи. А якщо не дуже шукати, то відкриття паралельних рахунків – це фінансування нового обладнання інвестів (певно лізинги чи кредити). Невеличка прикрість (гачок): в результаті обшуку будинку знайдена незареєстрована вогнепальна зброя і набої.
smila-ua.com/index.php/uk/society/5036-society-2017-12-19-1

Отже, продовжують тягнути час, намагаючись правдами-неправдами хоч щось витягнути з людей.
(особливо прикольна цьогорічна фішка: 600 грн. на тех. умови інвеста вже зараз, а дозвіл міської влади десь колись пізніше, можливо, хоча за всіма правилами повинно було б бути навпаки)…
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.261 секунд
0
репостів
0
репостів