Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 груд. 2017 17:02 #115824 від Djura
І ще таке може значно впливати - яку температуру бажають підтримувати. Для мене, наприклад, комфортною є +19, якщо більше - я вже себе почуваю дискомфортно. Ще, можна у різник кімнатах встановлювати різну температуру: в дитячій - вищу, а в нежитловій - нижчу. І ще, навіть таке просте, якщо батареї закривати гардинами, то доступ теплого повітря в приміщення - зменшиться, а витрати на його опалення - зростуть. Тому у мене, наприклад, батареї нічим не загороджені і тепле повітря має вільний доступ до приміщення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 груд. 2017 17:09 #115825 від Djura

myron пише: Та не котел перед кожним опалювальним сезоном мию від накипу! Квартира звичайна без високих потолків, Котел двохконтурний не старий батареї нові ! Тему за газ я вже створював що якась г-но з пульсуючим полум'ям! Бадяга газконтори! 150 Грн це нереально!


Такі чутки розпускають ті, хто бажає колотнечі в Україні, а невігласи підтримують її. Як ви собі уявляєте бадяжиння газу? Де, в газконторі, в трубу із високим тиском нагнітають ще щось? Що??? Якщо повітря - то відразу станеться вибух. Скажу вам просте: "Газ споживаєте не лише ви, але й багато підприємств, власниками яких являються доволі поважні люди. Наприклад - хімзавод по переробці газу. То, що вони дадуть себе обманути? Чи їм газ постачають по окремій трубі??? Не ведіться на примітивні байки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 груд. 2017 17:12 #115826 від myron
Пульсуюче полум'я говорить про те що, чи ГРП не працює чи ще щось???? Я за газ плачу кошти тому і послуги надавать повинні якісні!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 груд. 2017 19:12 #115829 від Novaya
Ось і прийшло 12 грудня... Почали газовики відключати котельні. На даний час труби вже холодні Що ж далі?

Це думки незалежного експерта про Шепетівку, опалення, перекриття руху, дії влади і державних органів в ситуації з Енергоінвестом і поради шепетівчанам.

Шепетівці потрібні кардинальні зміни


Влада Шепетівки слабка


І про конфлікт інтересів, прокуратуру, мерію, політичні партії, узурпацію влади - До уваги шепетівчан

Передбачаю шквал критики обурених провладних ботів, але вцілому цей чолов"яга прав!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 груд. 2017 20:13 #115831 від Dj Os
А хто цього хлопа експертом то назвав?:) Стільки брєда і з таким розумним виглядом обличчя може тільки Пустовойт намолоти :-) Починаючи від тер громад, закінчуючи фактичним власником Енергоінвесту :-)
Але ж я провладний бот, так що забивайте собі далі голову сміттям. У Смілі вже чотири в.о. голови змінили, допомогло?:lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 груд. 2017 21:31 #115836 від Іван

Novaya пише: Ось і прийшло 12 грудня... Почали газовики відключати котельні. На даний час труби вже холодні Що ж далі?

Це думки незалежного експерта про Шепетівку, опалення, перекриття руху, дії влади і державних органів в ситуації з Енергоінвестом і поради шепетівчанам.

Шепетівці потрібні кардинальні зміни



Влада Шепетівки слабка


І про конфлікт інтересів, прокуратуру, мерію, політичні партії, узурпацію влади - До уваги шепетівчан

Передбачаю шквал критики обурених провладних ботів, але вцілому цей чолов"яга прав!

Хєрня повна.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 груд. 2017 22:58 #115837 від Старик Хотабыч

Djura пише:

myron пише: Та не котел перед кожним опалювальним сезоном мию від накипу! Квартира звичайна без високих потолків, Котел двохконтурний не старий батареї нові ! Тему за газ я вже створював що якась г-но з пульсуючим полум'ям! Бадяга газконтори! 150 Грн це нереально!


Такі чутки розпускають ті, хто бажає колотнечі в Україні, а невігласи підтримують її. Як ви собі уявляєте бадяжиння газу? Де, в газконторі, в трубу із високим тиском нагнітають ще щось? Що??? Якщо повітря - то відразу станеться вибух. Скажу вам просте: "Газ споживаєте не лише ви, але й багато підприємств, власниками яких являються доволі поважні люди. Наприклад - хімзавод по переробці газу. То, що вони дадуть себе обманути? Чи їм газ постачають по окремій трубі??? Не ведіться на примітивні байки.

Просто є таке поняття, як калорійність газу. І кажуть, що в Європі вона вища. Подумай чому, газ жеж з однієї труби.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 груд. 2017 08:06 #115838 від Novaya
Доброго ранку! Маленька ремарка не в тему. Шановний Dj Os, Ви вже стали модератором і потіснили пана Островського з цієї посади? Чи це є два в одному?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 груд. 2017 14:54 #115847 від Djura

Старик Хотабыч пише:

Djura пише:

myron пише: Та не котел перед кожним опалювальним сезоном мию від накипу! Квартира звичайна без високих потолків, Котел двохконтурний не старий батареї нові ! Тему за газ я вже створював що якась г-но з пульсуючим полум'ям! Бадяга газконтори! 150 Грн це нереально!


Такі чутки розпускають ті, хто бажає колотнечі в Україні, а невігласи підтримують її. Як ви собі уявляєте бадяжиння газу? Де, в газконторі, в трубу із високим тиском нагнітають ще щось? Що??? Якщо повітря - то відразу станеться вибух. Скажу вам просте: "Газ споживаєте не лише ви, але й багато підприємств, власниками яких являються доволі поважні люди. Наприклад - хімзавод по переробці газу. То, що вони дадуть себе обманути? Чи їм газ постачають по окремій трубі??? Не ведіться на примітивні байки.

Просто є таке поняття, як калорійність газу. І кажуть, що в Європі вона вища. Подумай чому, газ жеж з однієї труби.


Говорити - не мішки носити...Хто каже, нехай запросить із Європи експертів і доведе, що це справді так. Але чомусь не запрошує....
До вашого відома, у цивілізованому світі газовими плитами вже давно ніхто не користується, це позавчорашній день у розвитку людства - електрична енергія у даному питанні попереду...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 груд. 2017 20:12 - 13 груд. 2017 20:17 #115858 від Старик Хотабыч

Djura пише:

Старик Хотабыч пише: Ну ти загнув, 150 грн автономка, це треба з Шаріком в буді хіба що жити.


Загни скільки виходить у тебе.

Така погода, як зараз- біля 100 кубів, самий холодний місяць- 200- 240, 60 квадратів, в приміщенні 22 градуси-комфорт, 19-економ, погодозалежна автоматика. Поділись секретом про 150 грн, буду вдячний.
Останнє редагування: 13 груд. 2017 20:17 ким Старик Хотабыч.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.219 секунд
0
репостів
0
репостів