Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 груд. 2017 20:14 - 10 груд. 2017 20:21 #115808 від Djura

Іван пише: Хочеш сказати,якщо міськрада прийме гуртово дозволи на індивідуалку, то всі почнуть вже зараз встановлювати???
Сумніваюся. За які ши-ши? Люди ледве з комуналкою розгрібаються.


Шепетівка чимось особливим відрізняється від Жмеринки, Новомосковська, Нікополя, Марганця, Козятина, Коростишова і сотень інших населених пунктів України які вже перейшли на автономку і згадують ЦО як страшний сон???
Останнє редагування: 10 груд. 2017 20:21 ким Djura.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2017 20:50 #115809 від Іван
Якби в ЛЮДЕЙ були б гроші або діяла б программа за якою ті міста , тобою перелічені ,переходили на автономне , то вже давно населення потихеньку переходило.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 груд. 2017 21:54 - 10 груд. 2017 21:58 #115810 від Djura

Іван пише: Якби в ЛЮДЕЙ були б гроші або діяла б программа за якою ті міста , тобою перелічені ,переходили на автономне , то вже давно населення потихеньку переходило.


Я тебе запитав: у жителів Козятина інші доходи ніж у жителів Шепетівки?????
Так, програма від міської влади повинна бути, де влада про це раніше думала, то зробили це раніше. Ніякої допомоги від держави ті міста не отримували. Просто, гроші на такі цілі вкладені містом швидко відбиваються - просте запровадження автономки відразу дає скорочення споживання газу на 50% + абсолютна економія по е/е (бо не потрібно переганяти теплоносій цілодобово на значні віддалі) + абсолютна економія по утриманню трубопроводів + економія на ремонт обладнання котельні + ліквідується непотрібний обслуговуючий персонал компанії теплоенерго + обладнання котельні можна продати і частково вернути гроші + у деяких містах котельні вже переобладнують, наприклад, під басейн і т.і...

Індивідуалка - це не обов"язково газова система, може бути електрична, а вона, для втсановлення, значно дешевша. Наприклад, один електрообігрівач коштує біля 1200 грн.

Крім того, витрати на автономну систему опалення швидко окуповуються за рахунок значно меншої вартості ціни послуг. Наприклад, газова автономка 3-х кімнатної квартири в місяць обійдеться біля 150 грн., а за ЦО - слід було б платити 1500 грн.
Останнє редагування: 10 груд. 2017 21:58 ким Djura.
Ці користувачі подякували: Novaya, dreamer

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2017 09:30 #115812 від Іван
Вибач , я не телепат,не здогадався, що ти мав на увазі.
До електроотоплення в нашому місті придатні лише один, два гуртожитка, де дроти пристосовані до великих навантажень.
Я тобі про ,що й пишу , що відповідних умов , як в тих містах,що ти писав в нашому місті немає зараз. А поки місто почне робити це все, то вже й весна почнеться. Плюс фінанси.
Більшості людям пох. чи вони будуть мерзнути чи ні , при вимкненні опалення з 40 тисячного міста на протест вийде як завжди 200-300 людей і фсьо. Більша частина буде наярювати в коментах в групах про те, які всі погані і що треба їх всіх порозганяти, тільки от хто прийде замість тих, сказати не можуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 груд. 2017 15:39 #115813 від Djura

Іван пише: Вибач , я не телепат,не здогадався, що ти мав на увазі.
До електроотоплення в нашому місті придатні лише один, два гуртожитка, де дроти пристосовані до великих навантажень.
Я тобі про ,що й пишу , що відповідних умов , як в тих містах,що ти писав в нашому місті немає зараз. А поки місто почне робити це все, то вже й весна почнеться. Плюс фінанси.
Більшості людям пох. чи вони будуть мерзнути чи ні , при вимкненні опалення з 40 тисячного міста на протест вийде як завжди 200-300 людей і фсьо. Більша частина буде наярювати в коментах в групах про те, які всі погані і що треба їх всіх порозганяти, тільки от хто прийде замість тих, сказати не можуть.


Так от я тобі про те ж і пишу, що населення наших містечок подібне, тим більше, коли мова йде про Хмельницьку-Вінницьку-Житомирську області...Так, електропроводка не пристосована для цього, але у тих містах, що я вказав, вона теж не була пристосована, але містом було виділено кошти і для тих, хто бажав використовувати електроопалення - було у квартири проведено нові кабеля.
Та, я ж не стверджую, що так обов"зково зроблять, я пишу - що це можливо. Але, щось робити будуть - чи зараз, чи влітку...бо, та комунальна система, що використовується зараз в Україні є дуууууже затратною. Тому, без сумніву вона буде мінятись. От як і можна обговорити тут...))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 груд. 2017 22:09 #115815 від Старик Хотабыч
Ну ти загнув, 150 грн автономка, це треба з Шаріком в буді хіба що жити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 груд. 2017 15:25 #115818 від Djura

Старик Хотабыч пише: Ну ти загнув, 150 грн автономка, це треба з Шаріком в буді хіба що жити.


Загни скільки виходить у тебе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 груд. 2017 16:50 #115819 від myron
Може там 150 кубів спалить треба я палю 100 кубів в місять в квартирі 22 градуси!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Djura
  • Djura аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 груд. 2017 16:53 #115821 від Djura
Взагалі то на споживання газу може впливати дуже багато чинників: будинок, чи квартира у багатоквартирному, скільки метрів площі, та навіть об"єм, бо буває житло із високими стелями, із якого матеріалу побудовано будинок, чи утеплено будинок, чи встановлено енергозберігаючі вікна-двері, врешті решт який котел використовується, навіть така банальна річ - чи не забитий нагрівальний котел.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 груд. 2017 17:02 - 12 груд. 2017 17:03 #115823 від myron
Та не котел перед кожним опалювальним сезоном мию від накипу! Квартира звичайна без високих потолків, Котел двохконтурний не старий батареї нові ! Тему за газ я вже створював що якась г-но з пульсуючим полум'ям! Бадяга газконтори! 150 Грн це нереально!
Останнє редагування: 12 груд. 2017 17:03 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.229 секунд
0
репостів
0
репостів