Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 лист. 2017 10:26 #115512 від
ngp-ua.info/2017/11/34606
Щось я не зрозуміла, що це означає? Опалювання припинять чи ні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2017 22:05 #115526 від Шепетівчанин
Хто теоретично може дати дозвіл на відключення від центрального опалення?
Тобто якщо хтось декілька місяців назад відключився, кому він заносив взятку?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2017 22:17 #115528 від Іван

Catherine пише: ngp-ua.info/2017/11/34606
Щось я не зрозуміла, що це означає? Опалювання припинять чи ні?

А вони його законно включили?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2017 22:30 - 15 лист. 2017 22:34 #115529 від Іван
Зараз вам дозвіл ніхтотне дасть, бо система наповнена водою. Чекайте закінчення " опалювального сезону".
Мені дозвіл давала міськрада на основі рішення , але тоді почав вже укоренятись в нашому місті енергоінвест, якийсь там заступник тодішнього алєксандрова втирав мені , що вони не можуть підписати мені дозвіл на відключення від їхнього опалення , мабуть на лапу хотів, після суперечки з ним я попросив в нього номерок керівника їхнього, але він сам вирішив подзвонити .
Так мені підписали дозвіл на автономне в цих злодюг.
Під час процедури відключень нікому нічоготне носив і не збирався. Якось привчений так.
Останнє редагування: 15 лист. 2017 22:34 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2017 23:30 #115530 від Шепетівчанин

Іван пише: Зараз вам дозвіл ніхтотне дасть, бо система наповнена водою. Чекайте закінчення " опалювального сезону".


Це зрозуміло.

Іван пише: Мені дозвіл давала міськрада на основі рішення , але тоді почав вже укоренятись в нашому місті енергоінвест, якийсь там заступник тодішнього алєксандрова втирав мені , що вони не можуть підписати мені дозвіл на відключення від їхнього опалення , мабуть на лапу хотів, після суперечки з ним я попросив в нього номерок керівника їхнього, але він сам вирішив подзвонити .
Так мені підписали дозвіл на автономне в цих злодюг.
Під час процедури відключень нікому нічоготне носив і не збирався. Якось привчений так.


Зараз же не дають так просто дозволів прикриваючись законом, от і хочу зрозуміти хто може таке провернути.

Просто так як вони гріють це просто жесть, в середньому я платив минулого року по 1.5к грн в місяць. По моїм розрахункам за ці самі гроші можна поставити приблизно три керамічних обігрівача по 500 ват кожен. І гріти вони будуть весь час. Якщо закласти сюди те що їх можна регулявати і тим самим зменшувати час їх роботи вийде ще дешевше.

До прикладу, поки не було опалення я включав один такий обігрівач, від додавав приблизно 4 градуси до температури в квартирі. Квартира добре утепленна, і це було біля 21-22 градусів, площа біля 40кв м. Після того як включили опалення температура піднялась ще УВАГА... на 1-2 градуси. І за таке тепло я викладу енергоінвесту не менше тисячі гривень в місяць. Батареї ледь теплі. І для того щоб було більш-менш тепло мені треба буде викладати ще пару сотень додаткових гривень на електрику.
До слова, минулої зими температура не піднімалась вище 19 градусів.

Економія і зручність індивідуального опалення думаю буде ще вища.
Тепер питання, нах*я мені це все треба? Можливо хтось зможе з весни допомогти з вирішенням цього питання?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лист. 2017 23:34 #115531 від Dj Os
Так прийняли нарешті закон, якщо більше половини жителів за індивідуалку, то відключишся без проблем

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2017 23:57 #115532 від Шепетівчанин
В мене менше, вчора рахував(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лист. 2017 23:58 #115533 від Шепетівчанин

О В Островський пише: Так прийняли нарешті закон, якщо більше половини жителів за індивідуалку, то відключишся без проблем


Там же здається якщо у більшості ВЖЕ стоїть індивідуальне?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2017 08:01 #115536 від Іван

Шепетівчанин пише:

Іван пише: Зараз вам дозвіл ніхтотне дасть, бо система наповнена водою. Чекайте закінчення " опалювального сезону".


Це зрозуміло.

Іван пише: Мені дозвіл давала міськрада на основі рішення , але тоді почав вже укоренятись в нашому місті енергоінвест, якийсь там заступник тодішнього алєксандрова втирав мені , що вони не можуть підписати мені дозвіл на відключення від їхнього опалення , мабуть на лапу хотів, після суперечки з ним я попросив в нього номерок керівника їхнього, але він сам вирішив подзвонити .
Так мені підписали дозвіл на автономне в цих злодюг.
Під час процедури відключень нікому нічоготне носив і не збирався. Якось привчений так.


Зараз же не дають так просто дозволів прикриваючись законом, от і хочу зрозуміти хто може таке провернути.

Просто так як вони гріють це просто жесть, в середньому я платив минулого року по 1.5к грн в місяць. По моїм розрахункам за ці самі гроші можна поставити приблизно три керамічних обігрівача по 500 ват кожен. І гріти вони будуть весь час. Якщо закласти сюди те що їх можна регулявати і тим самим зменшувати час їх роботи вийде ще дешевше.

До прикладу, поки не було опалення я включав один такий обігрівач, від додавав приблизно 4 градуси до температури в квартирі. Квартира добре утепленна, і це було біля 21-22 градусів, площа біля 40кв м. Після того як включили опалення температура піднялась ще УВАГА... на 1-2 градуси. І за таке тепло я викладу енергоінвесту не менше тисячі гривень в місяць. Батареї ледь теплі. І для того щоб було більш-менш тепло мені треба буде викладати ще пару сотень додаткових гривень на електрику.
До слова, минулої зими температура не піднімалась вище 19 градусів.

Економія і зручність індивідуального опалення думаю буде ще вища.
Тепер питання, нах*я мені це все треба? Можливо хтось зможе з весни допомогти з вирішенням цього питання?

Ну якщо ви плануєте опалювати опалювати обігрівачами після відключення від централізованого, то надовго ваших дротів у квартирі та в під'їзді не вистачить та і дозволу на встановлення електричного оплення в кімнатах вам ніхто мабуть не дасть, стикався раніше сам з цим.
Автономне 100% набагато зручніше ніж централізоване , мови навіть нема. Тільки от займатися цим потрібно було ще до опалювального сезону.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2017 08:03 #115537 від Іван

О В Островський пише: Так прийняли нарешті закон, якщо більше половини жителів за індивідуалку, то відключишся без проблем

Та не за , а якщо вже від'єдналися раніше , попід' їзно та побудинково.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.219 секунд
0
репостів
0
репостів