Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

  • opalj
  • opalj аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 лист. 2017 12:16 #115216 від opalj
Якщо раніше Пустобрех пояснював затримку тим, що не затверджені тарифи, то що каже тепер?
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2017 12:32 - 01 лист. 2017 12:33 #115217 від Did_Panas
То тепер придумав нову байку, що місто має йому виплатити замість держави різницю в тарифах, хоча це державний борг. shepetovkainvest.com/2017/11/01/%D0%B7%D...2%D1%96%D0%B2%D1%86/
Мені цікаво, який депутат проголосує за це рішення? Хоча думаю, що два голоси в них вже точно є.
Цікаво, якщо покласти кілограм гречки під одіяло стане тепліше?
Останнє редагування: 01 лист. 2017 12:33 ким Did_Panas.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Novaya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2017 12:54 #115218 від udler

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2017 13:16 - 01 лист. 2017 13:41 #115219 від IhorMykolaiovych

"Тобто, фактичний борг ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз України» складає всього 2,56млн грн."

Ну мільйон туди, мільйон сюди, як легко можна скоротити борг із 59и до 2х млн. :)

"Важливо відмітити, що загальна заборгованість наших споживачів за послуги теплопостачання сьогодні складає 8,32 млн грн."

А судячи з вашої сторінки борг від споживачів 8.310.720

І чомусь досі знаходжу свій борг (так так був боржником^^) хоча вже він сплачений, і отже можу припустити що багато хто (як і я) погасили свій борг, а ви досі не змінили цю цифру, і публікуєте суму боргу не достовірну (а статья із цифрою боргу вийшла 1/11)
Просто зауваження.
Останнє редагування: 01 лист. 2017 13:41 ким IhorMykolaiovych.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лист. 2017 13:24 #115220 від
Забавно бреше цей Пустовойт. А причому тут взагалі кошти місцевого бюджету, якщо субсідії покриваються з державного бюджету? Причому тут місто взагалі, якщо гроші та газ крутяться між приватним підприємством Шепетівка-інвест, державним Нафтогазом та населенням.

У якому місці тут фігурує міська влада? Боргів за опалення шкіл та садочків немає. Докерувався Пустовойт, що немає грошей (при найвищіх тарифах в області) - то нехай бере кредит у банку.

Я вам кажу: єдиний вихід - звертатися до загальнонаціональних каналів. Дзвоніть в 1+1, Інтер, СТБ прямо сьогодні. Цих шахраїв з Інвесту гнати треба з міста.

Як закінчиться ця епопея з опаленням - міська влада має подати заяву в Антимонопольний комітет. Шепетівка інвест є природною монополією, він не має права шантажувати місто. Його діяльність має регулюватись та обмежуватися. Якщо нічого не робити - наступного року тариф буде 75 гривень. Це я кажу з того, що ми всі бачимо по Смілі. Там тариф НАЙВИЩИЙ В УСІЙ УКРАЇНІ, а ці покидьки все одно місто не підключили, бо вони "збиткові".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лист. 2017 14:09 #115221 від Anykey
Дніпровці шукають свій вихід з подібної ситуації:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лист. 2017 18:09 #115222 від LuK

opalj пише: Якщо раніше Пустобрех пояснював затримку тим, що не затверджені тарифи, то що каже тепер?

Щойно була біля котельні нашого мікрорайону.Минулого тижня там хоч якийсь двіж спостерігався, горіло світло, були помітні працівники.А останні 3 дні там глухо. Навіть нема чергового... мабуть опалювальний сезон не скоро почнуть. Зараз знайдуть виправдання що йде потепління...
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лист. 2017 21:02 #115224 від Іван
Хай сидять далі на своїх холодних дупах і чекають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лист. 2017 21:05 #115225 від Іван
Плітки звели, що полодюк до грошмана на прийом поїхав. З цього приводу. Чи то правда не знаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2017 21:08 #115226 від либерман
Бідолага Пустосрак немає вже чим платити працівникам. Всі соки витягли мешканці та місцева влада.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів