Дорожня розмітка Чи культура водіння авто

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 жовт. 2017 18:20 #114772 від ravsat
Органи вже почали працювати))))))))))))))))))))))))))))) Увімкнули на кругу світлофора, і сидять біля витвекрезника у засідці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 жовт. 2017 21:18 #114773 від Іван

Ігор Миколайович пише:

Віктор Мирончук --- пише: Все місто в камерах ! Малюєте розмітку контролюйте порушення! Хочу щоб в нашому місті культура кермування авто була на високому рівні!

Утопія ?
Для мене вирішення цієї ситуації починається з себе і надія що і в органи прийдуть сумлінні працівники і що на дорогу виїдуть такі ж сумлінні кермачі, а не їздові фірмани.

Комуна теж 70 років внушала людям надію на світле майбутнє, і що ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 жовт. 2017 22:00 #114776 від IhorMykolaiovych
Але ж ми не комуна ;)

Вивід очевидний доки олені на дорозі і в органах (можливо таке не можна писати, ше екстремістом зроблять) порядку не буде.

А про світлофор вони поспішили, потрібно було на 1 квітня його включати разом із Фреймут і "шепетівським" літаком :)

Все я "линяю" із цих суперечок бо це не моє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 жовт. 2017 13:37 #114777 від Іван
Та ми тут не суперечки ведемо , а діалог:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 жовт. 2017 18:09 #114778 від pan_volodymyr

Іван пише:

Ігор Миколайович пише:

Віктор Мирончук --- пише: Все місто в камерах ! Малюєте розмітку контролюйте порушення! Хочу щоб в нашому місті культура кермування авто була на високому рівні!

Утопія ?
Для мене вирішення цієї ситуації починається з себе і надія що і в органи прийдуть сумлінні працівники і що на дорогу виїдуть такі ж сумлінні кермачі, а не їздові фірмани.

Комуна теж 70 років внушала людям надію на світле майбутнє, і що ?

Ага, тепер Америка про світле майбутнє розказує, навіть дали одним оком подивитись :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2017 10:20 - 09 жовт. 2017 10:23 #114793 від myron
Цікаво те, що колись світлофорів в Шепетівці мабуть в раза 5 більше було а рух менший зараз навпаки!!! Біля 4-ї школи яка шаланда висіла підвішена! І перехрестя складне було!
Стосовно ввімкненого світлофора біля поліції це добре! Якщо копи ПДР не знають хай вчать, те саме касається і водіїв! А не понаучуються - саме більше бісить розїзд на перехрестях передами при 4-ох рядному русі лівий поворот в обох учасників руху! По Шепетівському - це передами коли один і другий не бачить що робиться по крайніх смугах руху!!! А по правильному повине заїхати один за другого і безпечно розїхатись!!! Якщо багатосмуговий рух по (Небесної Сотні) то світлофор там повинен працювати з моменту намалювання розмітки коли ні то регулювальник повинен керувати рухом! Це я загнав регулювальник і ОЛЕНІ це жесть!!!! Шановні форумчани вчимось поважати на дорозі один одного виконувати ПДР і тоді поїздка до столиці, чи в обл. Центр власним авто не буде проблемою !!!!!!! З повагою Віктор Мирончук
Останнє редагування: 09 жовт. 2017 10:23 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 жовт. 2017 08:23 #114825 від myron
Цієї ночі Проспект Миру став багаторядним! Роздільна подвійна суцільна! А рано сьогодні їдучи на роботу я особисто приймав участь в русі на світлофорі біля поліції! Скажу Вам що всетаки діє! Приємно коли правило хто нагліший чи конячок в машині більше лишається по заду. Лишається лише контроль Оленів поліцією і їх стане менше! Чи деяким прийдеться для уникнення непорозумінь переглянути ПДР!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 жовт. 2017 09:32 - 11 жовт. 2017 10:08 #114826 від Vent
Увага встановили знак "КИРПИЧ" від нового роддому (Стела) до "Танку" (4 школа, Царське село), вже однорядний рух у направлінні від танку, позавчора по звичці заїхавши від роддому натрапив на копів, які пояснили ситуацію, та на моє здивоване питання "а коли це стало" відповіли що вже місяць як є той знак, та запропонували скласти протокол за данним порушенням, але за певних обставин (дійсно поважна причина та документ підтвержуючий) вічливо попередили та сказали розвернутись виїхати як положено та здійснити рух до місця призначення (лікарня) за правилами дорожнього руху.

P.S. все ж таки копи працюють це плюс, а мінус те що інколи вони самі порушають та ще й не безпечно для учасників руху, був нещодавно випадок непорозуміння.
Останнє редагування: 11 жовт. 2017 10:08 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 жовт. 2017 17:26 #114828 від myron
Эвробляхи нехтують ПДР! Треба щоб потрусили копи! А в цілому ситуацією я довольний! ОЛЕНІВ видно здалеку!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 жовт. 2017 07:22 #114834 від Vent
перекладіть і доповніть, бо три рази перечитував і не зрозумів даного повідомлення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.147 секунд
0
репостів
0
репостів