Сміттєві баки в нашому місті

Більше
24 вер. 2017 16:53 #114612 від Орест
Орест створено тему: Сміттєві баки в нашому місті
В зв'язку із проблемою сміття в нашому місті зародилася ідея придбання мешканцями багатоповерхівки баків для сміття за власний кошт в своє подвір 'я. Але будинок та його прибудинкова територія обслуговується одним із приватних ЖЕКів. Що для цього потрібно, адже не хочеться вкласти гроші та просто передати їх приватнику.
Більше
25 вер. 2017 08:37 #114628 від Віктор Мирончук ---
Віктор Мирончук --- відповів в темі: Сміттєві баки в нашому місті
Смисл того встого! Керівник жеку оприходує баки та забере за них готівку до карману все чесно!!
Більше
25 вер. 2017 13:58 #114647 від О В Островський
О В Островський відповів в темі: Сміттєві баки в нашому місті
У нас інша проблема, мешканці будинків самі просять забрати сміттєві баки, бо "смердить"
Більше
26 вер. 2017 22:06 #114673 від Віктор Мирончук ---
Віктор Мирончук --- відповів в темі: Сміттєві баки в нашому місті
Є такий і варіант не спорю!!
Більше
27 вер. 2017 09:52 #114681 від S
S відповів в темі: Сміттєві баки в нашому місті

О В Островський пише: У нас інша проблема, мешканці будинків самі просять забрати сміттєві баки, бо "смердить"

Смердить більше органіка,а папір, скло, пет-пляшка смердіти не будуть, от тільки щоб їх вивозили вчасно, але нажаль в кожному дворі знайдеться таке б...ло, якому буде впадло встати в 6.30 ранку, щоб викинути сміття на машину, то воно свої лушпайки і памперси буде кидати в переробку в зручний час доби.
Більше
27 вер. 2017 18:07 #114691 від О В Островський
Якщо у дворі стоїть бак, то нема різниці коли вивозять сміття. Але люди замість того щоб тримати бак в порядку, користуватись смітєвими мішками, просять тупо його забрати, а самі несуть у сусіднє подвір'я.
Тут на форумі писав представник якоїсь фірми, яка переробляє сміття, але десь він зник. Я би з радістю поставив у дворі нашого багатоквартирного буинку окремий бак для пластику і паперу.
Більше
27 вер. 2017 22:08 #114692 від Іван
Іван відповів в темі: Сміттєві баки в нашому місті
За ,що й боримося.
Більше
27 вер. 2017 22:16 #114694 від S
S відповів в темі: Сміттєві баки в нашому місті

О В Островський пише: Якщо у дворі стоїть бак, то нема різниці коли вивозять сміття. Але люди замість того щоб тримати бак в порядку, користуватись смітєвими мішками, просять тупо його забрати, а самі несуть у сусіднє подвір'я.
Тут на форумі писав представник якоїсь фірми, яка переробляє сміття, але десь він зник. Я би з радістю поставив у дворі нашого багатоквартирного буинку окремий бак для пластику і паперу.

Це як саме " тримати бак в порядку"? Від нього мух відганяти?? Не має значення, коли вивозять, чи вже винайшли сміттєві пакети, які не рвуть бродячі собаки, коли бак переповнений?
Більше
27 вер. 2017 22:34 #114697 від Іван
Іван відповів в темі: Сміттєві баки в нашому місті
Всі чекають ,щоб хтось.
Влада від людей ,люди від влади. Хоча з першим можна й поспорити.
Для того ,щоб всяка гидота не лазила до тих баків обладнується площадка під накриттям і з сіткою під ключ. Але ж як писав пан Орест , щоб навть самі мешканці захочуть це все зробити, то ніхто їм так просто цього не дасть зробити.
Пам' ятаю , як гілка дерева, яке колись посадив дід сусід , заважала проходити до під'їзду, подзонив в хвальоний житлофонд, щоб вирізали, бо хтось голову поб'є, то сказали ,що треба створити комісію чи дійсно вона там дійсно створює такі умови. Висновок : разом з сусідом обрізали ту гілку , дерево продовжує рости і нерви в спокої. А от із смітниками так просто не вийде, бо земля , то комунальна!
Більше
28 вер. 2017 00:34 #114706 від О В Островський
Земля біля житлових будинків не комунальна, не несіть дурниць
Час відкриття сторінки: 0.542 секунд
Працює на Форум