Безробіття

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2017 23:37 #114660 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Безробіття

Іван пише:

Dentist пише: Про толкових працівників за 4к ніхто не говорить, я говорив про те, що геть немає людини, яка хоче вчитись.
Іване, приходять такі спеціалісти, що навіть за 1к їх брати не хочеться.
Я сумніваюсь, що вам менше 30 років, тому ви не підходите під дану вакансію.

Можна поцікавитися в чому обмеження???
Хотів би з вами працювати. Разом ми сила.

Бо я так хочу, в нас не конкурсна система, а по співбесіді. Буде бажання прийти, знайдете моє оголошення, подзвоните і прийдете.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 вер. 2017 07:22 #114662 від Іван
Відповідь від Іван у темі Безробіття
Де ж можна знайти оголошення?
За заробітну плату теж говорите хочу плачу ,хочу ні. А потім говорите,що ніхто йти не хоче.
Культура понад усе!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 вер. 2017 10:33 - 26 вер. 2017 10:40 #114664 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Безробіття
"Матрацні" роботодавці не вгавають :)
Особливо смішний Дентіст. Та ніхто вас не просить тут свої секрети оприлюднювати. Ви ж самі в гілці, яка називається "Безробіття", почали писати.
Але коли дійшла справа до конкретики, стали з"їжджати вбік.
Ви не думайте, що наймані працівники такі дурні, як вам ввижається.
На щастя, вони вже порозумнішали.
Нині ніхто за 3 тисячі гривень шабашити не буде, не ті часи.
В Польщі за "механічну" роботу на заводському контейнері платять 2 тисячі злотих. Це, звісно, важче, ніж на комп"ютері клацати кнопками в шепетівських підприємців, проте заробіток вищий у 4-5 разів.
А панам підприємцям раджу подумати над тим, що своєю політикою мінімізації фонду зарплат вони і себе заганяють в кут. Причому вони не лише витрачають зусилля на те, щоб знайти "лохів" на пару тисяч. Своєю політикою вони "атомізують" громаду навколо себе, своїх земляків. Люди втікатимуть від таких підприємців в інші міста, а відтак їм і до свого рідного міста, яке підприємці "розбудовують", стьаватиме байдуже. Вже сьогодні ми прояви цієї байдужості спостерігаємо. На громадські слухання приходить 3 людини, вночі перевертають урни на вулицях, ламають лавочки, розмальовують стіни. Це все наслідки байдужості, породжені відсутністю нормальної роботи та відчуття перспектив.
Останнє редагування: 26 вер. 2017 10:40 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 вер. 2017 16:10 #114665 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Безробіття
А з вас хтось проводив співбесіди з нашими пошуковцями роботи? Ви спробуйте перед тим як огульно звинувачувати роботодавців у тому що вони зарплатню занижують. Ринок праці на то і ринок, він сам себе регулює.
Якщо ви такі розумні і вас недооцінюють, то будь ласка відкривайте свою справу, у чому проблема?
Ніхто не сперечається, що хитрожопих роботодавців у нас вистачає, але ж у нас не панщина.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 вер. 2017 20:02 #114666 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Безробіття
З вашої логіки, якщо в Польщі є робота за 2к злотих, місцеві підприємці повинні так само підняти планку як мінімум до 1,5к злотих? Ви взагалі не плаваєте в питання компетентно, лише зі сторони працівника, який завжди не задоволений своєю зарплатнею. Якщо ж ви такий фахівець, чого почали використовувати київський ринок праці, чого відразу не на Польщу?
Іване, в розділі оголошення:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 вер. 2017 22:01 #114671 від myron
Відповідь від myron у темі Безробіття
Роботодавець хоче платить 4000 за секретаря і ще щоб виконували роботу бухгалтера. Тобто одним вистрілом два зайці! Економлячи собі грошові фонди! Хоча на державному підприємстві 4000 отримає і секретар і бухгалтер! Ніколи Вам бізнесмен не заплатить нормальну зарплату, завжди буде шукати ЛОХА який буде тянути за копійки, щей вигрібати за свою роботу буде кожен день! Казки це все !!! А стосовно Шепетівки я вже не одноразово казав роботи в нас нема місто деградує!!
Ці користувачі подякували: Sposterigach, Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 вер. 2017 09:43 #114680 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі Безробіття

Anykey пише:

Спостерігач пише: Якби кожному з працівників центрів зайнятості дати в руки сапку і посилати на поле прополювати буряки, то від них було б більше толку, аніж усі ці малюночки, графіки та криві.

Схоже, ви трохи законсервувалися в часі того періоду, коли ще буряки пололися)). Їх, до вашого відому, вже років 15 ніхто не поле, нові технології та гербіциди вирішують все. А щодо працівників центру зайнятості - спробуйте там пропрацювати хоча б місяць, закінчите, в кращому випадку, в неврологічному відділенні.

А що обов'язково сапки? Віники в руки, подивіться, що робиться в вулицях, дворах. Якраз зараз листя сипатись буде, потім сніг. І ті, хто прийшов на біржу не шукати роботу, а для довідки, чи виплат, відсіються зразу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 вер. 2017 12:06 #114682 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Безробіття
Дентіст, покажіть як ви "плаваєте компетентно" - розкажіть який відсоток займає зарплатня найманих вами працівників у розмірі щомісячного вашого доходу.
І давайте не фантазуйте, своїми заробітками я задоволений.
Мені боляче дивитися на інших найманих працівників, яким ті, котрих ви захищаєте, кидають копійки за важку працю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 вер. 2017 12:09 - 27 вер. 2017 12:10 #114683 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Безробіття
Навіщо в наш час "біржа"? В кожній оселі є комп"ютер із сайтами роботи. В кожного є телефон із доступом в Інтернет.
Це якраз працівниками "бірж" корисно було б у перервах між затяжними чаями та кофе виходити з сапками на міські клумби і брати участь у ліквідації бур"янів.
Не розумію, за що вони там зарплати взагалі отримують.
Вже була думка у верхах ці центри зайнятості реорганізувати, давно б пора, за прикладом закритих у селах шкіл, це зробити.
Останнє редагування: 27 вер. 2017 12:10 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 вер. 2017 22:42 #114698 від Іван
Відповідь від Іван у темі Безробіття
Там в тому центрі зайнятості більшістть судилківських працює , так само як і на інших ще дихаючих підприємствах міста.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репостів
0
репостів