Безробіття

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 вер. 2017 13:57 #114646 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Безробіття
Якщо вам не готові платити більше 4000 грн, то значить таких неуків як ви на ринку праці валом. Спеціалісти своєї справи мають гідну зарплатню, бо їх нічим замінити.
От і виходить що купа спеців широкого профілю жаліються на зарплатню, але здобувати навички, які необхідні на ринку праці, не хочуть.
Ось тут shepetivka.com.ua/ads/10-robota.html є вакансії із зп від 10 000 грн, але роботодавці нікого не можуть знайти, бо приходять нездари, які хочуть багато а робити нічого не вміють і не хочуть.
Ці користувачі подякували: milka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 вер. 2017 14:41 #114648 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Безробіття
Тут справа не в неуках, бо неуки і серед шепетівських роботодавців трапляються :)
А справа в їхньому жмикрутстві. Власне це і є запорука такого-сякого бізнесу. Проте далі ці смішні люди зазвичай тупцяються на місці, зловивши одного разу колись свою "золоту рибку"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 вер. 2017 15:55 #114649 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Безробіття

Dentist пише:

Anykey пише: Вікова дискримінація - досить таки слизьке і не зовсм законне питання)

Щось я на НовійПошті не дуже бачу хлопців операторів та народу старше 35 років, така велика компанія і так само вікова дискримінація та сексизм.

І ти вважаєш це нормальним? Дикий ринок, повертаємось до 90-х... Не дивуйся, що не можеш знайти нормальних працівників.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 вер. 2017 16:04 #114650 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Безробіття

Спостерігач пише: Якби кожному з працівників центрів зайнятості дати в руки сапку і посилати на поле прополювати буряки, то від них було б більше толку, аніж усі ці малюночки, графіки та криві.

Схоже, ви трохи законсервувалися в часі того періоду, коли ще буряки пололися)). Їх, до вашого відому, вже років 15 ніхто не поле, нові технології та гербіциди вирішують все. А щодо працівників центру зайнятості - спробуйте там пропрацювати хоча б місяць, закінчите, в кращому випадку, в неврологічному відділенні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2017 17:02 #114652 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Безробіття

Anykey пише:

Dentist пише:

Anykey пише: Вікова дискримінація - досить таки слизьке і не зовсм законне питання)

Щось я на НовійПошті не дуже бачу хлопців операторів та народу старше 35 років, така велика компанія і так само вікова дискримінація та сексизм.

І ти вважаєш це нормальним? Дикий ринок, повертаємось до 90-х... Не дивуйся, що не можеш знайти нормальних працівників.

Є теорія і є факт. В теорії і жінка може сісти за кермо маршрутки/авто/вантажного автомобіля, але чогось це переважно чоловіча робота, так само я ще не бачив чоловіка швачку. Я не кажу що це погано/добре, про це є факт. Чого я шукаю молодого? Тому, що для молодого це може бути перша робота, на якій він зможе отримати перший досвіт, або ж перекваліфікуватись, старші люди більш законсервовані. Але все-таки основним чинником, чого я не можу знайти людину, це масовий виїзд з міста молоді. В мене була вакансія і на 5-10к, але не знайшовся фахівець на роботі та через оголошення, хто міг би справитись. Така от ситуація на ринку праці, все дуже плачевно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 вер. 2017 22:33 - 25 вер. 2017 22:40 #114656 від Іван
Відповідь від Іван у темі Безробіття

Dentist пише: Чого я взагалі зобов'язаний для аноніма щось пояснювати/розказувати?

Стандартна відмазка!
Ми вже всі до цього звикли.
По оголошенню дзвонять , теж так само відповідаєте?
Останнє редагування: 25 вер. 2017 22:40 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 вер. 2017 22:39 #114657 від Іван
Відповідь від Іван у темі Безробіття

Dentist пише: Про толкових працівників за 4к ніхто не говорить, я говорив про те, що геть немає людини, яка хоче вчитись.
Іване, приходять такі спеціалісти, що навіть за 1к їх брати не хочеться.
Я сумніваюсь, що вам менше 30 років, тому ви не підходите під дану вакансію.

Можна поцікавитися в чому обмеження???
Хотів би з вами працювати. Разом ми сила.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2017 23:33 #114659 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Безробіття

Іван пише:

Dentist пише: Чого я взагалі зобов'язаний для аноніма щось пояснювати/розказувати?

Стандартна відмазка!
Ми вже всі до цього звикли.
По оголошенню дзвонять , теж так само відповідаєте?

ХА)))) От чого я зобов'язаний розказувати приватну комерційну інформацію?)) Розкажіть в якому матраці ви ховаєте гроші)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2017 23:37 #114660 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Безробіття

Іван пише:

Dentist пише: Про толкових працівників за 4к ніхто не говорить, я говорив про те, що геть немає людини, яка хоче вчитись.
Іване, приходять такі спеціалісти, що навіть за 1к їх брати не хочеться.
Я сумніваюсь, що вам менше 30 років, тому ви не підходите під дану вакансію.

Можна поцікавитися в чому обмеження???
Хотів би з вами працювати. Разом ми сила.

Бо я так хочу, в нас не конкурсна система, а по співбесіді. Буде бажання прийти, знайдете моє оголошення, подзвоните і прийдете.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 вер. 2017 07:22 #114662 від Іван
Відповідь від Іван у темі Безробіття
Де ж можна знайти оголошення?
За заробітну плату теж говорите хочу плачу ,хочу ні. А потім говорите,що ніхто йти не хоче.
Культура понад усе!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.186 секунд
0
репостів
0
репостів