Впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче"

Більше
11 вер. 2017 10:15 #114393 від Leo
Leo створено тему: Впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче"
Прочитав новину про впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче" за 450 тис.грн, це близько для 30 депутатів, які могли б, на мою думку, справитись і без неї, а ці гроші витратити на більш проблемні питання у нашому місті, чи я не правий?
Більше
11 вер. 2017 12:09 #114394 від Віктор Мирончук ---
Віктор Мирончук --- відповів в темі: Впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче"
Наприклад відновлення кінотеатру!
Ці користувачі подякували: Іван
Більше
11 вер. 2017 16:00 #114398 від Dentist
Dentist відповів в темі: Впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче"
Точно знав, що колись цей пост стане в нагоді:
shepetivka.com.ua/forums/novyny-ofitsiin...html?start=30#111604
Ці користувачі подякували: О В Островський
Більше
11 вер. 2017 22:35 #114408 від Іван
Іван відповів в темі: Впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче"
Так, готує фінансовий відділ міськради проект рішення з оприлюдненням, подає схвалений виконкомом проект рішення про той же бюджет на розгляд міськради. Ну і розглядають на депутатських комісіях, що є на сайті ради. Чи я не правий пане дентісте??? Вам краще ж знати, а не розповідати тут ,що не в курсі ,хто там що і звідки береться.
Більше
11 вер. 2017 23:02 #114412 від Іван
Іван відповів в темі: Впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче"
Цитата:
" І от зараз - давайте заспіваємо державний гімн".
Більше
12 вер. 2017 00:57 #114413 від Dentist
Dentist відповів в темі: Впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче"

Іван пише: Так, готує фінансовий відділ міськради проект рішення з оприлюдненням, подає схвалений виконкомом проект рішення про той же бюджет на розгляд міськради. Ну і розглядають на депутатських комісіях, що є на сайті ради. Чи я не правий пане дентісте??? Вам краще ж знати, а не розповідати тут ,що не в курсі ,хто там що і звідки береться.

не зрозумів поста, розжуйте...
я скопіював голосування за цю систему ради, правильніше намагання перенаправити ці кошти в інше русло, але більшість депутатів були проти/утримались.
Більше
12 вер. 2017 07:55 #114414 від Іван
Ага , бо руки повідсихають,щоб ним голосувати.
Це тіпа сєльской гламур. Будемо модні ,коли в нас буде ця система. Але ж бабло то наше!
Більше
12 вер. 2017 08:36 #114418 від Віктор Мирончук ---
Віктор Мирончук --- відповів в темі: Впровадження електронної системи для голосування депутатів міської ради "Віче"
Вони там всеодно нічого не вирішують труть дупами крісла! Хочуть ще кнопкодавами стати! А яку суму ця ВІЧЕ вимагатиме на обслуговування???? І яка періодичність ремонтів? я Б ЇМ ТАКІ ТАБЛИЧКИ ЗРОБИВ ЯК В ПЕРШОМУ КЛАСІ ДА, НІ, УТРИМАВСЯ! НА БІЛЬШЕ ВОНИ НЕ ЗАСЛУГОВУЮТЬ. Максимальна ціна табличок 500 грн! 450тисяч витратити хоча б на кінотеатр!
Долучення:
Більше
12 вер. 2017 09:34 #114420 від Dentist
Можна було голосувати і руками, як і до цього, але точно гроші не в наш розвалений кінотеатр вкладати
Більше
12 вер. 2017 09:48 #114421 від Віктор Мирончук ---
Скільки людей стільки думок!! Хоча руками мені це подобається! ГИ
Час відкриття сторінки: 0.374 секунд
Працює на Форум