Відповісти: Мараторій на продаж оковитої!! до 22.00

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Мараторій на продаж оковитої!! до 22.00

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

09 вер. 2017 23:05
Мараторій на продаж оковитої!! до 22.00

Все бы Вам запретить и ограничить. А по мне не нужно запрещать продажу не до 22 ни после. Лучше бы выполняли существующих законы и нормативные акты. Как могут продуктовые магазины разлевать водку я уже не говорю про самогон? Не говоря про то что большинство подобных гнидников возле школ.
А так нигденичего не добились запретом выпивкы, те кто хочет выпить выпьет и скорее всего суррогата какого-то.

01 вер. 2017 22:48

Без різниці, хтр до кого звертаєтся. Пора вже закінчувати з цими горілчаними гнидниками . І міське керівництво повинно в першу чергу реагуват на це. Ще раз - більшість злочинів скоюєтся в стані алкогольного сп яянінея!!!

01 вер. 2017 11:58

Віктор Мирончук --- пише: Або Ви власник генделя або алкозалежна людина реакція Ваша явно не здорова! У всіх нормальних містах продаж оковитої з 11.00 до 22.00 ну а далі робота поліції!

Ну а я вам про що? Ви самі собі суперечите, перший пост мараторій на цей час, у останьому вже щось інше. Можливо Ви не правильно розумієте що таке мораторій?
Уточнюйте до кого Ви звертаєтесь, не зрозуміло чи до мене чи до Івана

31 серп. 2017 22:38

Або Ви власник генделя або алкозалежна людина реакція Ваша явно не здорова! У всіх нормальних містах продаж оковитої з 11.00 до 22.00 ну а далі робота поліції!

31 серп. 2017 22:26

Ні! Краще хай з ранку до вечора ходять!

31 серп. 2017 19:59

Віктор Мирончук --- пише: Дана тема створена декілька днів а реакція лише від Івана! Всім всеодно !!! Пропоную зливати всі точки продажу оковитої на форумі! А я переправлю це все діло на POLICE в Хмельницький !!!

А яку реакцію ви хотіли на таку тему? Зазвичай забороняють продаж після 22:00, щоб люди не напивались і не скоювали правопорушень в темний час доби. Ви ж пропонуєте навпаки, можливо після 22:00 ви вже вдома, але дехто ще гуляє, хтось йде з\на роботу і ви пропонуєте в цей час алкашам дати волю)

31 серп. 2017 11:16

Іван пише: Поліціянти казали ,що на точки треба писати колективну заяву, тоді заворушаться.

І не будуть ворушитися, поки зверху не скажуть "фас".

31 серп. 2017 08:37

Дана тема створена декілька днів а реакція лише від Івана! Всім всеодно !!! Пропоную зливати всі точки продажу оковитої на форумі! А я переправлю це все діло на POLICE в Хмельницький !!!

29 серп. 2017 21:04

Поліціянти казали ,що на точки треба писати колективну заяву, тоді заворушаться.

29 серп. 2017 08:31

Цікаве ще одне питання чи всі магазини наливайки мають право на розлив оковитої - оформлений як магазин продуктовий а працює як кафе! Здається там різні податки!

Час відкриття сторінки: 0.441 секунд