Покращення якості послуг водопостачання в місті

Більше
27 серп. 2017 14:17 #114221 від Шепетівчанин
26 червня 2017 на офіційному сайті Шепетівського водоканалу була додана інформація:

Водоканалом взято напрямок на постійне покращення якості послуг. Тому одночасно з підняттям тарифів підприємство внесло пропозицію про встановлення цілодобового графіку подачі води та зобов'язалося проводити водопостачання міста на найвищому рівні. Відтепер вперше у Шепетівці жителі міста будуть забезпеченні водою 24 години на добу. Таке рішення прийнято враховуючи, що в деяких районах міста бувають перебої з водопостачанням з 24.00 до 6.00 саме через нецілодобове водопостачання. Тому починаючи з вересня 2017 року у всіх мешканців міста, яких обслуговує наше підприємство, незважаючи від розташування району, будинку, поверху в кранах буде вода 24 години на добу відповідної якості та тиску, що відповідає встановленим нормативам.


Може є хтось з водоканалу на форумі.
Чув хтось якусь інформацію щодо цього? Проводиться якась підготовка?
І ще одне, який тиск має бути в системі водопостачання згідно встановленним нормам? У мене він не перевищує 1.5-1.8 атмосфер, не дуже зручно.

Джерело

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 серп. 2017 13:25 #114239 від Шепетівчанин
Написав запит на рахунок тиску в системі водопостачання на офіційний мейл водоканалу, три дні відповіді ніякої.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 серп. 2017 13:09 #114247 від Dj Os
Там з мейлом біда, нам теж через раз відповідають. Телефонуй їм

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 серп. 2017 13:15 #114249 від Шепетівчанин
Телефонував годину назад, в приймальні сказали що вода буде цілодобово, чи саме з сьогоднішньої ночі точно сказати не змогли, сказали уточняти в головного інженера. Але якісь кроки для цього робляться.
Це мене дуже радує, тому що для мене це дійсно важливе питання.

На рахунок тиску запитати завтикав, уточню при нагоді.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 вер. 2017 10:48 #114264 від Шепетівчанин
Це перемога!
Сьогодні вночі в мене вперше була вода в крані.
Дякую водоканалу за роботу, як сказали так і зробили. :cheer:
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 вер. 2017 21:34 #114272 від LuK
В мене на днях трубу прорвало біля будинку, була вже 6 година вечора, і здається якщо не помиляюсь вихідний день.
за пів години весь двір залило... .Думала усьо! Або буде лити до ранку і затопить весь район , або воду на добу відключать. Була ідея відео потопу зняти і залити кудись)))
Але на моє велике здивування відразу приїхала аварійна бригада на чолі з Биковим ( да да!!!)за 2 години все відремонтували і близько 21.00 водичка вже була подана.
Віталька спасибі !!!
П.с. З недоліків роботи- яму неакуратно зарили, а сьогодні як небудь щебенем засипали . Трішки неестетично ((( але то вже таке... не суттєво . Вода у крані головніше )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 вер. 2017 22:58 #114279 від Іван
Так робота бикова на своій посаді радує. З такими темпами не зле буде й в мери балатуватися.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів