Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????

Більше
05 серп. 2017 08:39 #114037 від myron
myron створено тему: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Прогулюючись по місту з сином в районі вулиці Шешукова № 2, 3, 5, 5А, 13 Та вздовж алейки по вул. Радіщева звернув увагу на рослину АМБРОЗІЯ яка безперешкодно цвіте в даний порі року!
Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. У період цвітіння, з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання амброзійний поліноз.[1] Алергію викликають білки — антигени, які знаходяться в пилку амброзії.[1] Пилок амброзії, потрапляючи у ніс, бронхи, викликає сльозотечу, порушує зір, підвищує температуру тіла, відбувається різке запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, що призводить до приступів бронхіальної астми.
Дане рослина місцями по пояс. Хто повинен її прибирати, косити, знищувати ???? На прибудинковій території ЖЕК а вздовж алейки по вул Радіщева та між будинками на Шешукова????
Більше
05 серп. 2017 11:09 #114041 від Іван
Іван відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Скоріше всього жек, якщо при будинку, ну а якщо далі , то вже благоустрій.
Але , що те, що те - без різниці.
Більше
05 серп. 2017 13:20 #114042 від LuK
LuK відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Скоріш за все прийдеться мешканцям будинків та приватного сектору це робити.
Бог поки дочекаєшся ЖЕКа , то морози почнуться.
Дякую за тему, біля свого будинку теж бачила цю рослину.треба буде вирвати.
Якщо кожен не пройде повз і вирве хоть по кущики, проблема вирішиться.
Не проходимо повз ;)
Більше
07 серп. 2017 09:23 #114052 від NilaO
NilaO відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Місцеві комунальники повинні знащувати її ще маленькою...Це така біда, немаю чим дихати..
Більше
07 серп. 2017 16:17 #114054 від либерман
либерман відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Чекати що комунальники будуть знищувати рослину марна справа. Кожен сам може вирвати біля свого подвіря, не так масово вони в нас в дворах ростуть, руки не відваляться.
Більше
08 серп. 2017 22:43 - 08 серп. 2017 22:44 #114067 від LuK
LuK відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????


сьогодні не полінувалась,вирвала пару кущів під час прогулянки

Около 25% населения - аллергики. Именно на амброзию аллергия примерно у 5-10% населения
Согласно исследованиям 25% аллергиков на амброзию становятся астматиками.
Так же, средний аллергик тратит за сезон 500-600 грн за лекарства (более обеспеченные тратят 2-3 тысячи, тк покупают более дорогие лекарства). Т.е. в сезон тратится около 500 х 30 000 = 15 млн грн.
По хорошему, надо лет 5 проводить системную масштабную работу, а потом если на пару лет расслабиться, то она опять разрастается очень быстро. Амброзия попала к нам из Северной Америки и на нашем континенте у нее нет естественных врагов. А в Штатах она наоборот эволюционировала живучей и очень фертильной. Поэтому у нас и такие проблемы с ней.
Как это пробуют решить в мире:
1. Организовывают кампанию типа "гривна за растение с корнем". Можно сделать пункты сбора на период борьбы с информационной поддержкой и инструкциями. Очень важно вырывать ее именно с корнем и тщательно, иначе на ее месте вырастет несколько маленьких.
2. Можно попробовать поднять на борьбу власти. Раньше, говорят, штрафовали за растущую амброзию на территории.
3. Высадить растения, которые вытеснят амброзию. Это происходит за 5-7 лет.
4. Можно использовать специальный пестицид, который очень быстро убьет растение.
Кроме того, делать это надо до периода цветения растения, потому что именно пыльца опасна для аллергиков.
Проблема только в том, что для системной борьбы с амброзией эти операции надо повторить 3-4 года подряд. Только через это время будет реально заметен результат.

Останнє редагування: 08 серп. 2017 22:44 від LuK.
Ці користувачі подякували: Іван
Більше
09 серп. 2017 09:27 #114071 від Anykey
Anykey відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Ось, на прикладі Дніпра, показано і відповідальних, і відповідальність по боротьбі з амброзією.

БОРОТЬБА З АМБРОЗІЄЮ – СПРАВА КОЖНОГО На території Дніпропетровської області поширення такого карантинного організму як амброзія полинолиста набуває загрозливого, некерованого стану. За статистикою кожен 3-5 житель схильний до алергічних захворювань або вже страждає на них. Найактивніший період прояву алергії припадає саме на період цвітіння цієї рослини. При тому, що алергійний поліноз виникає в різних його проявах як у дорослих, так і у дітей. Отже, проблема боротьби зі злісним карантинним бур’яном – є загально. Проблемою для всіх жителів у весняно – осінній період. Щоб запобігти подальшому розповсюдженню амброзії, боротьбу з нею слід розпочинати щорічно до цвітіння та утворення насіння методом виривання з корінням, регулярного покосу або засіванням сумішшю газонних трав, не допускати засмічення ґрунту та сільгосппродукції. Згідно Закону України «Про карантин рослин» проведення заходів по знищенню карантинних організмів на земляних ділянках проводяться силами та за рахунок землевласників та землекористувачів або орендарів земельних ділянок. Доречно нагадати мешканцям приватних секторів, власникам дачних та земельних ділянок про особисту адміністративну відповідальність за порушення фітосанітарного законодавства, що статтею 105 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладання штрафу на громадян від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 8 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області закликає всіх небайдужих до свого здоров’я і здоров’я оточуючих та екологічного стану нашої області до плідної співпраці по знищенню амброзії на засмічених ділянках. Також звертаємось з проханням до керівників підприємств, організацій всіх форм власності, землекористувачів та населення проводити всі необхідні заходи по захисту та оздоровленню екологічного стану нашої області. Ми впевнені, що лише спільними зусиллями зможемо призупинити розповсюдження злісного карантинного бур’яну – амброзії полинолистої. Не можна стояти осторонь. Боротьба з амброзією – справа кожного. Давайте всі разом знищувати амброзію з червня по жовтень! Адже виривання, скошування, виполювання амброзії збереже і фізичне здоров’я людей, і чистоту довкілля.
Ці користувачі подякували: LuK
Більше
14 серп. 2017 16:48 #114148 від myron
myron відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Вже є зміни територія з Амброзією викошена! Дякую адміністрації міста за розуміння!!!! Але побачимо як скошене приберуть???
Більше
14 серп. 2017 21:58 #114149 від Іван
Іван відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Якщо не приберуть,висохне й насіється ще більше!
Більше
31 серп. 2017 09:58 #114245 від myron
myron відповів в темі: Хто повинен косити АМБРОЗІЮ??????????????????????????????
Так воно і є!!! І ще одне заїжджав я до МРЕВ та звернув увагу на те що амброзію викосили не прибрали а крім амброзії там косить більш нема чого????? Кущі мабуть 1,5 метра заввишки навпроти свіжозбудованого магазину в напрямку Шешукова 7 двір будинку Шешукова 5, 5А теж поколіна росте трава це хто робить буде! Оплату за ЖЕК беруть то тепер доводьте до кінця! Це що за неподобство!!!! Де носом тикнули там зробили більш не бачим!!
Час відкриття сторінки: 0.543 секунд