Дорожня розмітка

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2017 11:45 - 14 лип. 2017 11:47 #113682 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дорожня розмітка
От і почалась стара пісня. Всіх хто не бігає з нашим табуном із транспорантом "зрада" - агент влади. А так же зручніше і простіше. Посадив зелень на дорозі, ями пообмальовувв, про тебе аж журналісти написали, герой. Ми могли би теж написати про цих показушників, зібрати чимало трафіка, грошей підзаробити. Тільки біда, головою вміємо думати.
Косяки є, і я на них вказую в тому числі. Я писав і про уяр і про прибирання вулиць. Але якщо в чомусь влада зробила вірно, то її треба підтримати, хаяти легше всього.
Чогось активісти не поцікавились у фірми, яка заблочила через суд капремонт вулиць, чому ж вони знову беруть участь в наступних тендерах. Вазончики ж легше повтикати, покрасуватись на камеру.
Останнє редагування: 14 лип. 2017 11:47 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2017 23:41 #113703 від Іван
Відповідь від Іван у темі Дорожня розмітка
[quote="О В Островський" post=113682
Косяки є, і я на них вказую в тому числі. Я писав і про уяр і про прибирання вулиць. Але якщо в чомусь влада зробила вірно, то її треба підтримати, хаяти легше всього.
Чогось активісти не поцікавились у фірми, яка заблочила через суд капремонт вулиць, чому ж вони знову беруть участь в наступних тендерах. Вазончики ж легше повтикати, покрасуватись на камеру.[/quote]
Так речі , які влада робить вірно тут і підтримуються, ви ж бачите по спілкуванню. І ці речі мають виконуватися владою систематично та контролюватися.
А кущі , то вже інша оплачувана історія . Так само ,як і тут, на форумі, кожен бачить в спілкуванні те, що хоче побачити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.096 секунд
0
репостів
0
репостів