Дорожня розмітка

Більше
14 лип. 2017 00:53 #113670 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Дорожня розмітка

О В Островський пише: Не роби передчасних висновків. В даному випадку не зовсім зрозуміло коли почнуться ремонтні роботи і чи почнуться взагалі, адже тендер виграла фірма завдяки якій взагалі заблочили кап ремонт доріг.


Висновки я роблю зі звернення мера на офіційному каналі "Шепетівська міська рада", він чітко сказав про сроки ремонту, навіщо тоді розповідати це коли все не зовсім зрозуміло?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2017 01:01 #113671 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дорожня розмітка
І який же там був чоткий термін?))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2017 01:04 #113672 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Дорожня розмітка
Зараз не маю змоги передивитись, але якщо мені не зраджує пам'ять то до 20-х чисел, візьмемо з запасом до кінця місяця нехай. Мови може почнуть, а може і не почнуть точно не було.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2017 01:11 #113673 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дорожня розмітка
Мер говорить те що має бути за ідеальних умов, але у нас є одна невідома змінна, про яку він чомусь волів промовчати, або просто забули про неї. Тут точніші і влучніші питання shepetivka.com.ua/statti/suspilstvo/3771...y-v-shepetivtsi.html
Навіть якщо не буде косяків з тією фірмою, то все одно фактично на роботу їм дається термін майже до кінця літа і дорога буде весь цей час без розмітки.
А місцина там небезпечна сам знаєш, я в тому місці стрємаюсь дорогу переходити навіть з розміткою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2017 01:16 #113674 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Дорожня розмітка
"Ремонтні роботи на цих вулицях розпочнуться фактично від сьогоднішнього дня, десь за 10-11 днів я думаю, найкрайній термін це буде 18-20 число липня місяця"...
"І сьогодні хочу вам уже повідомити що станом на 3-є липня у нас визначено, по двух вулицях визначенно переможця це по вулиці Судилківська і вулиці Героїв Небесної Сотні... "
"За 10 днів, це буде десь умовно 17-18 число, буде підписаний договір, я думаю десь в районі 20-го липня органцізація, яка перемогла зможе приступити до роботи...Термін виконання робіт на цій ділянки вулиць по 15 днів"

"Опубликовано: 6 июл. 2017 г.
Коментар Михайла Полодюка щодо ремонту доріг у місті."

Це не чітко вказані часові рамки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2017 01:22 #113675 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Дорожня розмітка

О В Островський пише: Мер говорить те що має бути за ідеальних умов, але у нас є одна невідома змінна, про яку він чомусь волів промовчати, або просто забули про неї. Тут точніші і влучніші питання shepetivka.com.ua/statti/suspilstvo/3771...y-v-shepetivtsi.html
Навіть якщо не буде косяків з тією фірмою, то все одно фактично на роботу їм дається термін майже до кінця літа і дорога буде весь цей час без розмітки.
А місцина там небезпечна сам знаєш, я в тому місці стрємаюсь дорогу переходити навіть з розміткою.


"До того часу, як Шепетівська міська рада перебуває у судових тяжбах з виконавцем робіт по ремонту доріг, ми не можемо проводити у місті, зокрема виділяти гроші на капітальний ремонт доріг і тротуарів." - це зрозуміло, але зараз мова йде не про капітальний ремонт, а поточний.

Далі також інформація що все йде по плану, тільки натяк на те що минулого разу зробили погано:
"По інших відрізках доріг система обрала переможцем «МВМ-13». Але цього разу сподіваюся, що ремонт дороги виконають вчасно і якісно, бо за умовами виконавець має лише 15 днів для проведення та завершення робіт. Технагляд щоденно спостерігатиме за виконанням процесу."

Ніякої інформації про те що рішення тендеру будуть оскаржувати чи ще шось подібне немає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2017 01:24 #113676 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дорожня розмітка
Чітко, але ми все одно виходимо на середину серпня по факту. :-) І не факт, що ту ділянку з переходом будуть ремонтувати. Не забувай, що це поточний ремонт, тобто не більше 20% вулиці

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2017 01:27 #113677 від Шепетівчанин
Відповідь від Шепетівчанин у темі Дорожня розмітка

О В Островський пише: І не факт, що ту ділянку з переходом будуть ремонтувати. Не забувай, що це поточний ремонт, тобто не більше 20% вулиці


Про 20% вулиці надіюсь подумали коли складали план ремонту, на якому вказана ділянка яка потребує ремонту. Суцільне покриття це ж не ямковий ремонт, що можна обійти якусь цілу ділянку. Чи я якось не правильно це розумію?)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2017 01:28 #113678 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Дорожня розмітка

Ніякої інформації про те що рішення тендеру будуть оскаржувати чи ще шось подібне немає.

Рада точно оскаржувати не буде тендер, на те нема правових підстав. Але ж і фірма може сама відмовитись від підписання договору.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2017 10:19 #113680 від либерман
Відповідь від либерман у темі Дорожня розмітка
Ну як вже так можна в кожній темі відбілювати діяння влади та комунальників? Звісно є косяки і на них треба вказувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.225 секунд
0
репостів
0
репостів