Знищення регiонального ландшафтного парку "Мальованка"

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2017 13:03 #112782 від Dentist

Віктор Мирончук --- пише: НАВІЩО ЦЕЙ ФОРУМ ?????????????? Писати як все добре??????????????? Та не добре повірте ! За ті пости які стосуються реального покращення молодці але ,,,,,,,,,,,, В нас вже є сторінка міської ради де все добре і коментувати не можна а тут що ? те саме?

Цей форум для спілкування на РІЗНІ теми, в тому й числі про нашу МР. Але вікторе, ви людину баняком назвали, навіть не поцікавившись хто вона, звідки, чи надала правдиву інформацію, вам пофігу на це. Вам аби поплюватись на когось і покричати, що все так погано, а потім за вечерею розказувати, який ви борець за справедливість. Як каже один мій товариш: "пи***ти не мішки таскати". Не подобається, що зробили з тим лісом/полем, не соромтесь написати заяву хоч поліцію, але ж ви лише пи**уни.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2017 14:45 #112786 від Dj Os
Ого, треба бути більш ввічливим з Дентом, не знав, шо він у нас такий могутній шо кришує владу :-)
Мені оця вся істерія на форумі нагадує історію про хлопчика, який кричав "Вовки!"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2017 22:33 #112818 від
В мене біля села мальованка є 2 га для ведення особистого селянського господарства,які заросли березою та сосною. Я сам попросив мирона щоб його люди розчистили той березняк, так як я буду там сіяти зернові культури. Також наскільки мені відомо там мають землі учасники ато,ив яких так само позаростали ті землі. А ви вельмишановні лібермани, мирончуки сидите на дивані а ситуацію не знаєте, у вас всі винні медики, вчителі, міська рада, лісники лиш ви одні дуже грамотні. Як то кажуть а у нашому селі всі ї..... Як коти лише я одна олюся ане трошки не ї.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2017 23:35 #112827 від Повсталий з пекла
Ого , земель вже не залишилося, вже посадки роздають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 трав. 2017 00:21 #112829 від
Колишні колоспні землі, які позаростали деревами не є посадками а є землями сільськогосподарського призначення, ну невже це важко зрозуміти пустим головам !!!!!! Якщо ви чогось не розумієте то не пишіть аби писати і вас не забували на цьому сайті що є такий грамотний чоловік який розбирається і в ракетах і в землях. Дійсно щирі українські люди!!!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 трав. 2017 09:17 #112853 від либерман
Ааа то це зараз такі речі чисткою називаються, коли залишають голі стовбури а забирають тільки гиляки. Кого ви дурите?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 трав. 2017 10:10 #112855 від Dentist
Територія, де це було зроблено в приватній чи державній власності?
Якщо в приватній, як Вася це говорить, то його право, що робити з тими березами на його землі. Якщо ж ні, то це дійсно злочин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 трав. 2017 21:36 - 24 трав. 2017 21:37 #112876 від Повсталий з пекла
:cheer:Колишні колгоспні землі,що позаростали деревами:lol:
Останнє редагування: 24 трав. 2017 21:37 ким Повсталий з пекла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 трав. 2017 22:19 #112878 від myron
Ну Вас ! Тема про варварську заготівлю а не про чия земля! Як так будуть збирати то може різать почнем, обріжем всі берези а що лишиться піде на дрова? Навіщо нам дерева? Говорили про проблему дійшли до того що Ліберман опинився на приватній власності! Пробачте за грубість але хай власник тих земель в себе серед хати випорожниться! Ну він же власник шо хочу то зроблю! І лікарські рослини потрібно з розумом збирати!
Ці користувачі подякували: либерман

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
25 трав. 2017 09:01 #112882 від GoBLin
Ну можете разрушить свой дом, огород и прочие постройки на своей территории, далее засадить все березами. Подать пример, как надо, правильно, пользоваться своей землей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.227 секунд
0
репостів
0
репостів