Ремонт дорожнього покриття міста

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 трав. 2017 14:43 #112890 від myron
В тому але не в нас! Вам покажи розжуй поїдь подивися! В Славуті кладуть новий асфальт!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
25 трав. 2017 16:08 #112891 від GoBLin
Ааааа, я только о разрисовку имел ввиду))) Плитка да, вряд ли инициатива жителей :)

281040 пише:

Paks пише: Я более чем уверен, что это инициатива жителей, а не руководства города. Оно просто, возможно, помогло/не мешало/поддержало.


І також в Славуті та Острозі тротуари викладаються плиткою лише за ініціативи жителів міста?В таких масштабах силами одних громадян такі речі зробити неможливо.Чи може вже досить захищати нашу місцеву владу і визнати її бездіяльність і не ліпити їй німб на голову.Бо лише МАФи ростуть як гриби по місту.Та УЯР по місту ями латає,добре хоч щось.Тільки замало для того щоб хвалебні оди співати.Вулиця ГНС від ЦУМу до переїзду "танки їздили-стріляли",Українська від 4-ої школи до "Марії" таж ситуація.Проспект від "Маминого хліба" до перехрестя С.Бандери то зовсім окрема тема.Кому потрібна та судова тяганина коли не робиться ремонт дорожнього покриття?Та на всі ці проблеми лише звинувачення в хейтерстві,диванних експертизах та ін.Або -То станьте та й зробіть.Нормально!

Скільки тут біло вказано на недоліки-хоч раз МВ відписались тут по проблемах?Ніразу.Що не відвідують сайт?Відвідують,бо пишуть дописи про якісь події(якщо це тільки дійсно МВ).

Люди хочуть щось робити-то й роблять.А не хочуть-то шукають відмазки:грошей нема,подайте проект а ми розглянемо,то умови у вас непідходящі...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 трав. 2017 17:58 #112892 від Dj Os
Я захищаю міську владу, дент, захищає, пакс захищає..."всі хто не з нами, то проти нас!" - таке ваше гасло? Як з вами взагалі можна вести конструктивну розмову?
Слухайте, якщо ви такі розумні, а влада дурна, то прийдіть на зустріч з мером і розкажіть як треба жити. Можу назвати навіть дні та години прийому. Чи будемо зараз морозитись? Чи ми лише на форумі великі експерти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 трав. 2017 19:53 - 25 трав. 2017 19:56 #112895 від либерман
Вище згадані пани, вами все зводиться до того щоб піти, написати, зателфонувати. Не всі мають змогу це зробити, а керівники мають інструкцію яку мають виконувати. Ніхто з них не вимагає чогось не реального і не можливого, просто виконувати приписи. Особисто Я, немаю нічого проти пана Полодюка але до його команди виникають питання
Останнє редагування: 25 трав. 2017 19:56 ким либерман.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 трав. 2017 20:53 #112896 від Dj Os
Ну так у мене теж виникають питання, і я так само тут роблю зауваження на форумі, коли я дійсно бачу, що є проблема. І якщо я щось не до кінця знаю, то я ліпше промовчу, аніж буду виглядати дурнем, як деякі особи тут. Головне визначати відповідальних і критикувати адресно, а не ефімерну "місцеву владу". Це у часи регіонишів Антонюк контролював все, зараз це не так. А у деяких панов на цьому форумі, таке враження, стоїть задача не щось намагатись покращувати в місті, а лише покричати і покидатись лайном.
І лише після того як ми визначимо проблему, відповідального, шляхи вирішення тоді треба діяти. І так це починаються з банального спілкування з установами, запитів і тд. Ви думаєте в тому ж Камянці-Подільскому теж прийшов чарівник і за помахом палочки зробив все добре? Там були свідомі активні громадяни, які контролювали владу, а не займались пустословієм на форумі.
Форум це не місце спілкування з місцевою владою, це місце де мають координуватись активні шепетівчани, а не балаболити.
Та в кінці кінців у мене навіть автомобіля немає, мені мають бути пофігу проблеми доріг. Де автолюбителі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 трав. 2017 20:56 #112897 від Dj Os
А ну і ще Либерман, ви тільки що зморозились як і 90% інших, типу у мене нема часу, мені шо саме більше треба.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 трав. 2017 22:34 #112902 від Dentist
Бачив з'явились 2 посади в міськ раді (впевнений зп не більше 4к грн), хто там хоче спробувати себе в ролі великого чиновника, який живе за податки містян, хто хоче показати усій міській раді, як треба працювати?
з.і. по темі, автолюбителям не до доріг.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 трав. 2017 22:57 - 25 трав. 2017 22:59 #112903 від либерман
Пане Островський, а я не за себе писав, в місті багато людей з обмеженими можливостями, немічних і пенсіонерів які просто не взмозі ходити по владних кабінетах.
Останнє редагування: 25 трав. 2017 22:59 ким либерман.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 трав. 2017 23:02 #112904 від Dentist
В нас більшість міста такі? чи може все-таки далекій більшості реально пофігу на це все?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2017 19:52 #112917 від Повсталий з пекла
Нажаль більшості в місті пофігу так само як і більшості очільників міста , але ж судячи з цього форуму є й люди яким не пофігу.:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.296 секунд
0
репостів
0
репостів