Ремонт дорожнього покриття міста

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 трав. 2017 18:50 #112572 від Іван
Плач базарної баби кажете???
В тому то і справа що цих так званих фаховців дуже багато, які протирають штани та спідниці в кабінетах не орієнтуючись навіть де північ і південь міста, про , що можна з ними говорити???
А гроші з НАШИХ податків йдуть на оплату їхньої праці!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
15 трав. 2017 19:00 #112573 від GoBLin

Іван пише: Шановний пан, вам з дентістом треба частіше заходити на форум і читати докладно! відповіді в ньому.
А не розповідати про якійсь там конкретні дані:pinch: та в кого які відповіді
І за своїм життям слідкуйте будь - ласка, ок?


Что мне делать я сам разберусь, напутствия будете давать тогда, когда Вас об этом попросят. Так запрашиваемые данные где? нет? пустотреп, как оказалось?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
15 трав. 2017 19:04 - 15 трав. 2017 19:08 #112574 від GoBLin

Іван пише: то ви за колгоспне вирішення проблем, за бюрократію, ходити мають , писати, тоді буде реакція.
А керівник і цілий штат, зами , тех відділ і т.п. для чого там сидить, як вони планують роботу на квартал , на півріччя або на рік???
Ви питаєте чи я ходив до них, чи писав? А вони по місту ходили, оглядали? Плани складали , що на капремонт, що на поточний???
Панство з...не , а ви ще їх відстоюєте.


А на кой оно им нада? жителям пох, то и им на жителей пох, Все логично. Просто стригут капусту с ноющих и печали не знают. Сказка, а не работа.

Если у Вас интернет пропадает - вы тоже неделями будете смиренно ждать, когда он чудесным образом починиться и в гости друг к другу ходить и ныть какой провайдер не хороший, не чинит интернет. Но я ему не позвоню, не сообщу о проблеме, я же бабки плачу, хай сам все узнает и делает? Наверное, все именно по такому сценарию и происходит?
Останнє редагування: 15 трав. 2017 19:08 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 трав. 2017 19:19 #112578 від Іван
Що ви ліпите ,до чого тут той інтернет??
Чи ц е просто щоб написати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
15 трав. 2017 21:38 #112583 від GoBLin
До того, что это банальная аналогия. Чего в одном случаи у вас духу хватает требовать предоставления качественных услуг за то, что платите, а в другом язык в одно место пропадает, находя постоянно нелепые отмазки по типу: мы не должны, нам должны, мы платим, бла бла бла. Ну платите и нойте, что ваши кровные успешно осваиваются более умными людьми, на которые строятся очередные дачи, бизнес и т.д.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 трав. 2017 22:33 - 15 трав. 2017 22:52 #112584 від Іван

Paks пише:

Іван пише: Шановний пан, вам з дентістом треба частіше заходити на форум і читати докладно! відповіді в ньому.
А не розповідати про якійсь там конкретні дані:pinch: та в кого які відповіді
І за своїм життям слідкуйте будь - ласка, ок?


Что мне делать я сам разберусь, напутствия будете давать тогда, когда Вас об этом попросят. Так запрашиваемые данные где? нет? пустотреп, как оказалось?

Тоді не розказуйте іншим , що робити із своїми НАПУТСТВІЯМІ. Шановний, ви краще свої дані перевіряйте , а не за мої труситесь.
Це ви конкретно за себе підписуєтесь чи нового адміна в собі відкрили??
Останнє редагування: 15 трав. 2017 22:52 ким Іван.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
15 трав. 2017 22:46 #112585 від GoBLin
Я не разбрасываюсь тут фразами о их наличии, а потом не сливаюсь внезапно. А Вас отлично характеризует данная ситуация. Пустые слова, брошенные на ветер ничем не подкрепленные.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 трав. 2017 22:50 #112586 від Іван

Paks пише: До того, что это банальная аналогия. Чего в одном случаи у вас духу хватает требовать предоставления качественных услуг за то, что платите, а в другом язык в одно место пропадает, находя постоянно нелепые отмазки по типу: мы не должны, нам должны, мы платим, бла бла бла. Ну платите и нойте, что ваши кровные успешно осваиваются более умными людьми, на которые строятся очередные дачи, бизнес и т.д.

Шановний , не тільки за мої будуються ті дачі ,але й за ваші і не треба тут розказувати , що ви такий правильний бігаєте й доказуєте щось.
Судячи з ваших дописів вам так само нас...ти на все в місті як і тим неробам , які тут обговорюються, якщо ви взагалі тут мешкаєте.
А так ви ходите по тому ж гівні , но зато вас все влаштовує і не плачете.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 трав. 2017 22:53 #112587 від Іван

Paks пише: Я не разбрасываюсь тут фразами о их наличии, а потом не сливаюсь внезапно. А Вас отлично характеризует данная ситуация. Пустые слова, брошенные на ветер ничем не подкрепленные.

Читайте форум , а не вибірки з тем!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 трав. 2017 08:10 #112591 від Anykey

Paks пише: До того, что это банальная аналогия. Чего в одном случаи у вас духу хватает требовать предоставления качественных услуг за то, что платите, а в другом язык в одно место пропадает, находя постоянно нелепые отмазки по типу: мы не должны, нам должны, мы платим, бла бла бла. Ну платите и нойте, что ваши кровные успешно осваиваются более умными людьми, на которые строятся очередные дачи, бизнес и т.д.

Ні, дійсно, якась дивна в тебе логіка. Якщо якийсь управлінець на ремонті дорожного покриття, чи, скажімо, відновленні басейну, побудував собі дачу, купив машину, розпочав новий бізнез - то він розумна людина, а решта всі - лохи? Чим же тоді теперішнє керівництво відрізняється від попередника, успішного київського бізнесмена?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів