Як вам оновлене шепетівське ТБ?

Більше
13 лип. 2017 23:53 #113667 від О В Островський
О В Островський відповів в темі: Доля кінотеатру імені Островського
Я нічого не пропоную, я констатую, що люди їм платять за роботу, відповідно вони можуть собі багато чого дозволити на відміну від нас.
Більше
14 лип. 2017 23:14 #113699 від Віктор Мирончук ---
Віктор Мирончук --- відповів в темі: Доля кінотеатру імені Островського
Незнаю що там вони можуть дозволити але це місцеве телебачення стало приємно дивитися!!!! Бо минулий головний редактор переживав лише за музичні дарунки! Йдуть в правильне русло!
Більше
14 лип. 2017 23:27 #113701 від Іван
Іван відповів в темі: Доля кінотеатру імені Островського

О В Островський пише: Я нічого не пропоную, я констатую, що люди їм платять за роботу, відповідно вони можуть собі багато чого дозволити на відміну від нас.

Більшість майдану через інтернет збиралася.
Зробіть рекламу на підтримку нашого сайту, будемо кидати на рахунок хто скільки зможе, які проблеми. Й знайдуться також небайдужі люди. Поміркуйте.
Більше
14 лип. 2017 23:39 #113702 від О В Островський
О В Островський відповів в темі: Доля кінотеатру імені Островського
Два роки тому ми вже пробували shepetivka.com.ua/blogs/my-potrebuiemo-vashoi-dopomohy.html
Зібрали аж 766 грн shepetivka.com.ua/blogs/pidsumky-zboru-p...-rozvytok-saitu.html
Більше
14 лип. 2017 23:50 #113706 від Іван
Іван відповів в темі: Доля кінотеатру імені Островського
Мабуть більшості було б краще вносити пожертви через банк. термінали ніж таким чином та й рекламу соліднішою зробити , а не якась там стаття. Працюйте панове. Вдосконалюйтеся.
Більше
30 лип. 2017 23:08 #113998 від Lissa
Lissa відповів в темі: Доля кінотеатру імені Островського
Зараз можно зібрати скільки завгодно, потрібно знати як! ( як в више описано)
Більше
01 серп. 2017 10:43 #114004 від Віктор Мирончук ---
Віктор Мирончук --- відповів в темі: Доля кінотеатру імені Островського
Хочу звернути увагу головного редактора телебачення на кіноляпи які можна спостерігати при перегляді новин проблеми зі звуком!
Більше
05 серп. 2017 13:42 #114045 від Спостерігач
Спостерігач відповів в темі: Доля кінотеатру імені Островського
А що, зараз новини, по-вашому, стали інакшими? Та невже. По-моєму, просто замовники змінилися :)
Час відкриття сторінки: 0.392 секунд
Працює на Форум