Наш пенсійний у Славуті ?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 січ. 2017 19:32 #110721 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Клинить вас у секті #зрада. Питання не в мітингах, а в активності шепетівчан. І в цій темі я окрім чергового плачу нічого не бачу. У більшості чомусь таке враження, що їх соціальна відповідальність обмежується походом на вибори раз в п'ятирічку.
І можете тут скільки хочеш лаяти місцеву владу, але вона вам тут не допоможе. Тому якщо ця тема лише для того щоб поплакати, то будь ласка, а якщо ви дійсно хочете результату, то треба вже піднімати свою дупу з дивану.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2017 20:04 #110722 від Іван
Відповідь від Іван у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Судячи з форума, то плаче завжди тільки міська влада, ще раз повторюсь, кожен з міських депутатів входить до партій, хай один хоч покаже своє звернення до народних депутатів з приводу проблемних питань, які порушені на цьому форумі. Вони ж завжди пишуть ,що працюють виключно в правовому полі. Їх це ВЛАШТОВУЄ!
І ЩЕ РАЗ! ,НА ЧИЄ ЗВЕРНЕННЯ БУДЕ РЕАКЦІЯ - НАРДЕПА ЧИ ЗВИЧАЙОГО ГРОМАДЯНИНА?
І один біс у них люди завжди винні!
Працюйте люди добрі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2017 20:06 #110723 від Іван
Відповідь від Іван у темі Наш пенсійний у Славуті ?
От і працюйте ! І не піднімайте людей до необдуманих вчинків - це щодо дупи на дивані. Не маніпулюйте!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 січ. 2017 20:17 #110724 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Які ж ви наївні :-) 90% депутатського корпусу пішли в міську раду щоб вирішувати свої особисті питання. Якщо ви про себе їм не нагадуєте, то вони про вас вже точно не згадають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2017 20:22 #110726 від Іван
Відповідь від Іван у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Як у вашому розумінні - нагадати??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2017 21:26 - 18 січ. 2017 21:37 #110728 від myron
Відповідь від myron у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Я теж це підтримую що козли свої питання вирішують! Чому от наприклад в нас то основне населення пенсіонери на даний час! З відновленням військових частин трішки покращало з молоддю! Нам що пенсійний не потрібний? Звісно Сидор все в Славуту пересунуть хоче! І прийме любу справу чи відділ з Шепетівки! А що роблять наші БАСНОПЛЬОТИ для того щоб цього не відбувалося які листи, пропозиції хоча б щодо повернути податкову надсилалися на КИЇВ? АГА НЕМА ! Тупо виконують накази щоб своїми сраками вседіти в кріслах а з майбутнім міста всеодно аби мені добре! Це як вул. Островського губернатор тіпа хотів перейменувать а як каснулось не перейменували ! СРАКОЛИЗИ То тільки прапорами махать СВОБОДА де вона - ДИКТАТУРА! Бо ці лозунги закінчуються рівно на тій 100 небесній які непонятно за що віддали богу душу!
Останнє редагування: 18 січ. 2017 21:37 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2017 21:49 #110729 від myron
Відповідь від myron у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Третє місто по величині в Хмельницькій області а якась Славута забирає роботу! Робіть шось депутати разом з мером ! Хватить тато торгувати бо немає чим здачу давати!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 січ. 2017 22:37 #110731 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Коротше все з вами ясно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2017 23:04 #110733 від myron
Відповідь від myron у темі Наш пенсійний у Славуті ?
Що з нами ясно? Я живу в цьому місті і хочу щоб мої діти теж мали куди вийти та чим зайнятися! Але знаю дві сім'ї які через те що чоловік втратив роботу були вимушені перебратися до обласного центру всією сім'єю! А філію в якій вони працювали закрили! Повірте пане модератор і це не один випадок! Ціль моєю писанини достукатися до кожного Шепетівчанина кому це місто не байдуже! І вирішувати всі питання сообща! В першу чергу як пише anykey спочатку законним шляхом ! Якби я тему цю не підняв. Нас би просто повідомили про те що вже перенесли тай все! За що депутати , мер, свита з білого дому отримують зарплату? За те що нічого не роблять? Чи навмисне заганяють місто в безодню? Поки ми Славуті рівноправні конкуренти і зубами потрібно тримати свої служби, установи, підприємства, та людей створюючи їм нове житло та робочі місця а не навпаки! Забрали той добре нам простіше! Я люблю місто в якому я живу хоча народився не тут! Тут в мене сім'я та діти! Прикро буде коли в певний час залишусь без роботи та поїду в світ за очі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2017 23:11 #110735 від Іван
Відповідь від Іван у темі Наш пенсійний у Славуті ?
І на жаль таких "в світ за очі " більшає з кожним днем...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів