старі будівлі напівзруйновані - пам'ятники історії нашого міста

  • wentel
  • wentel аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
31 груд. 2016 16:08 - 31 груд. 2016 17:13 #110308 від wentel

Серед будинків Проспекту Миру району ЖД вокзалу красується памятник архітектури до якого нікому немає діла ! Будівля розміщена на території БТШ директором якого є Попович О.М. Чому дану будівлю не ремонтують чи відновлюють для БТШ! Я маю інформацію, що там хотіли Польську школу зробити але проблема в землі! Тобто земля -власність держави! А Поляки хочуть в свою власність! Як на мене відновити та віддати для БТШ а Поляки з своєю школою хай в Польщі строять! Якщо мене пам'ять не підводить то будівля років 10 стоїть нікому не потрібна! І ще є одне раціональне використання віддайте людям під квартири то і ремонт перестройку робить не прийдеться самі зроблять! Шкода рухне! Сюди ще можна приписати дудівлю ОРСа біля ЖД поліклініки там взагалі аврал вікна вибиті !
Долучення:
Останнє редагування: 31 груд. 2016 17:13 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 груд. 2016 17:22 #110314 від Dj Os
Спілці поляків під керівництвом Пасічник цей об'єкт передали в оренду на 49 років як і землю, і законних підстав забрати будівлю у власність міста немає. Замість того щоб щось там робити, Пасічник скандали влаштовує. Тому тут або в суд подавати, щоправда не знаю які є перспективи такого позову, або спілка поляків має визнати, що нічого там зробити не в змозі і поверне землю і будівлю на баланс міста.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 груд. 2016 17:26 #110316 від Іван
То якого тоді вона каламутить воду, хай місто дасть термін ,відповідно до якого вона має там облаштувати все. Не зроблено - віддати іншим в користування. Тим більше фамілія якась ..... не польська:silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 груд. 2016 17:33 #110318 від Dj Os
Та не може місто забрати нічого, є договір оренди, в якому немає жодних умов чи термінів, подякуйте чиновникам, які 10 років тому віддали будівлю.
А ще мені цікаво, члени цієї спілки не бачать, що їх керівник відверто зловживає своєю посадою?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 груд. 2016 17:53 #110319 від Іван
Аби хотіли, в договорі мабуть описано умови оренди ,так? Та для якої діяльності надається даний об єкт ,якщо за 10 років там нічого не зроблено, то що треба ще підстави шукати??? Тим більше ,той хто підписува це ще не втік:cheer: . А то говорять ,що все робиться згідно чинного законодавства. Займаючи такі посади, треба трохи цікавитися , а не тільки з помічниками юристами радитися, їздити на зустрічі в інші міста,переймати досвід, а то як при СОВКУ ,аби просидіти з 8 до 17 чайок, кофійок і додому, от так і живемо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 груд. 2016 17:57 #110320 від Іван
так можна і все життя розказувати, що ми погано живем та в усьому була винна комуна.. вже 30 років на носі, а воз і нині там

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 груд. 2016 18:15 #110323 від Dj Os
У вас є конкретні пропозиції як в правовому полі забрати об'єкт в місто?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 груд. 2016 18:53 #110325 від Anykey

О В Островський пише: А ще мені цікаво, члени цієї спілки не бачать, що їх керівник відверто зловживає своєю посадою?

Яким чином зловживає ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 груд. 2016 19:04 #110326 від Dj Os
Таким чином, що це більше схоже на те, що прикриваючись поляками дехто хоче заволодіти землею і будівлею, а не реально щось робити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 груд. 2016 19:12 #110327 від Anykey
Може так, а може і не так. Це лише здогадки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів