В Шепетівці з'явились нові Остапи Бендери?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 серп. 2015 00:35 #100681 від Dj Os
У нас виявляється з'явились нові Остапи Бендери. Цікавий пост мені надіслали, процитую як є. Звичайно кидала може виявитись і не з Шепетівки, але мало лі....та і спосіб нетривіальний. Раджу ознайомитись щоб не кинули вас так.

Розкажу вам як мене сьогодні хотіли кинути)

Продаю я телефон на олх, поступає дзвінок :"я з шепетівки, хочу купити Ваш с4. А в шепетівці не буваєте? Ні? Ну ладно. Потрібна передплата за доставку - не питання! Наберете перед тим, як будете готові відправити".
Передзвонює через 2 хв : "В мене тут друг в Хмельницькому є, Віталік, давайте з ним зустрінетесь, він подивиться, якшо все добре, то я Вам одразу кину гроші на карточку"
Під'їжджає віталік через 5 хв до пивзаводу на !!!! СІРОМУ ЛАНОСІ, номер 7235(чи 7325), точно не запам'ятав, зверху шашка, тіпа таксі!!! Сіли в авто, починає оглядувати телефон, дзвонить до того підараса, який якоби з Шепетівки : " Ну нормальний телефон, скидай гроші, хулі". Дзвонить підр шепетівський через 2 хв, каже : "гроші кинув, смс є?", я відповідаю - нічого не приходило. І так ще 5 дзвінків, через 5хв приходить смс з якогось лєвого номеру (додаю скрін). Думаю, шо за нах, але йому подаю вигляд, шо тіпа нічого не розумію і давайте ще почекаємо, а сам оновлюю програму приват24, перевіряючи стан рахунку і дзвоню до баті, шоб той підійшов сфотографував машину, ну прямим текстом я такого звісно ж не сказав.
Дзвонить ще раз, каже ну подзвони до оператора, запитай чи не приходили гроші. Я кажу, що не знаю номеру, і той такий задвігає : "ну то подзвони на той, з якого смс прийшла". Думаю, ну-ну, в мене ж гугл є, хулі, знайшов номер 3700, перевірив - баланс - херня)
Сидимо, той мені надзвонює і ще 10 раз так, а таксист ніби як поспішає, типу - віддавай телефон, і я поїхав.
Я твердо стою на своєму - поки бабок не буде - хер вам.
Спустя хвилину Віталік каже, шо всьо, я поїхав, а я трошки затупив, і його відпустив, сфотографувати не зміг, бо розрядився телефон, а тато мій так і не встиг дійти.
Йду вже додому і дзвонить той, шо з Шепетівки, тіпа давай, шоб всьо по-мужски, якшо бабки прийдуть, то телефон відправ. Я тут вже і почав всю ту розмову, шо "все знаю, а ти - підарас, який всіх найобує" і завершив дзвінок.
Через 3 хв ще раз дзвонить : " Ну що мент, самий розумний? Де ти зараз є?" На цьому моменті я його послав, розмова завершилась і на всіх телефонах відсутній зв'язок.

Контакти:
Віталік - 068 770 98 50
Хер "шепетівський" - 098 106 1004
"Номер приватбанку" - 091 801 04 62
Деу ланос, сірий колір 7235

Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 серп. 2015 07:47 #100682 від 259051213422@odnoklassniki.com
Сам OLX на цю тему навіть цілий кліп зняв :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 серп. 2015 09:23 #100686 від Petrovna
В подруги була така ж ситуація. Правда з гіршим завершенням. Телефон в одному з шепетівських ломбардів знайшли

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.089 секунд
0
репостів
0
репостів