Заметки Снимающих Жилье

Більше
29 лип. 2015 16:05 #99919 від 259051213422@odnoklassniki.com

там папа ещё тот жучара был

А оце тут взагалі ні до чого.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 16:10 #99920 від zlyj vuyko

Михайло Ворончук пише:

подібні розмови вести на форумі безперспективно

Зрозуміло, що тег "активістаднр" ставить хрест на будь-яких намаганнях якось порозумітись з людьми. Але ми останніми часами про толерантність багато говоримо - Європа, все таке... Ну то може спробувати?

смотрю комки ваты в голове уже образованы ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 16:11 #99921 від zlyj vuyko

Михайло Ворончук пише:

там папа ещё тот жучара был

А оце тут взагалі ні до чого.

та ты что? а что же тут "до чого"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 16:20 #99922 від 259051213422@odnoklassniki.com

а что же тут "до чого"

Є доросла людина зі своєї позицією, яка комусь не подобається. От з нею і розбирайтесь. Зачіпати батьків (релігію, колір шкіри, місце народження і т.д.) - це доволі дурний аргумент, який свідчить про слабкість опонента.

А про "вату" у моїй голові, ви ой як помиляєтесь :) Не судіть поспішно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • joy
  • joy аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
29 лип. 2015 16:27 - 29 лип. 2015 16:28 #99924 від joy
Сумно це все. Але, якщо батько давав школярці читати Майн Кампф, то з неї, скоріше за все, могла вийти або нацистска, або комуністка - ідеології там при детальному розгляді багато в чому схожі.

Про Малькіну - Бог їй суддя. Через кілька років повернеться з країни рожевих єдинорогів та зрозуміє що до чого.

Правда, після того, як вона там з захопленням пише, який класний чувак Моторола - слухає Океан Ельзи та взагалі простий сільський хлопець, до Шепетівки їй краще не повертатись. Вона ж не пише у своєму Фейсбуці, як він полонених українских солдат вбивав - Юлі такі теми, очевидно, не дуже цікаві.

І ще, Юля. Політолог ти херовий - термін "хунта" не можна застосовувати до "нелегітимної української влади" до президентских виборів. Хунта - це група військових, що прийшли в результаті перевороту. Як Піночет у Чилі чи "чорні полковники".
У нас президент почав скарби вантажити ще 19 лютого, за два дні до виступів Парасюка та Яроша. Ну і ніякого військового перевороту у нас не було. Але, напевно, якщо в Кремлі сказали, що "хунта" - то значить хунта.
Останнє редагування: 29 лип. 2015 16:28 ким joy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 16:31 - 29 лип. 2015 16:33 #99925 від zlyj vuyko

Михайло Ворончук пише:

а что же тут "до чого"

Є доросла людина зі своєї позицією, яка комусь не подобається. От з нею і розбирайтесь. Зачіпати батьків (релігію, колір шкіри, місце народження і т.д.) - це доволі дурний аргумент, який свідчить про слабкість опонента.

А про "вату" у моїй голові, ви ой як помиляєтесь :) Не судіть поспішно.

извиняюсь за прямоту, но "ця доросла людина нах ни кому не впала" если бы не её отец, то есть реально о ней бы тут и не вспомнили, это во первых. Во вторых, прежде чем стать "дорослою" (кстати сколько то лет этой "дорослой"?) она была ребенком\подростком, которая жила в семье, и думаю что ни кто не станет спорить, что хотим мы того или нет но окружающая нас среда ( и уж тем более родители) и ценности которые она исповедует всё равно накладывают на нас след. А какие ценности исповедует один из её родителей, я описал выше. Но могла ли она вырости нормальным\адекватным\порядочным человеком даже в такой семье, безусловно могла, но как видим этого не произошло

p.s. если про вату ошибаюсь, то я этому не сказано рад, и это без сарказма и иронии
Останнє редагування: 29 лип. 2015 16:33 ким zlyj vuyko.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 16:35 #99926 від 259051213422@odnoklassniki.com

если бы не её отец, то есть реально о ней бы тут и не вспомнили

Ну то це її проблема, чи проблема того хто цей пост створив?

она была ребенком\подростком, которая жила в семье, и думаю что ни кто не станет спорить, что хотим мы того или нет но окружающая нас среда ( и уж тем более родители) и ценности которые она исповедует всё равно накладывают на нас след.

Це правда, але обговорювати це зараз - немає ніякого змісту. Істроія не знає умовного способу ("сослагатєльного наклонєнія"). Це уже відбулось, і по іншому не буде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 16:45 #99927 від НЕкремлебот

Сергiй пише: .... (кстати сколько то лет этой "дорослой"?)...

Ну, судячи по тому що вчилася разом з Осом, то рівно стільки скільки і йому. Не раджу тут натякати на те що це "сопливий вік")))

А якщо точніше, 28-29 років.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 16:54 - 29 лип. 2015 17:01 #99928 від zlyj vuyko

Михайло Ворончук пише:

если бы не её отец, то есть реально о ней бы тут и не вспомнили

Ну то це її проблема, чи проблема того хто цей пост створив?

она была ребенком\подростком, которая жила в семье, и думаю что ни кто не станет спорить, что хотим мы того или нет но окружающая нас среда ( и уж тем более родители) и ценности которые она исповедует всё равно накладывают на нас след.

Це правда, але обговорювати це зараз - немає ніякого змісту. Істроія не знає умовного способу ("сослагатєльного наклонєнія"). Це уже відбулось, і по іншому не буде.


погоди, погоди, ты вообще о чём? ты что то стал петлять и путать след. Есть конкретная дурочка и тема о ней, я написал что не удивлён и описал почему. Ты же тут пытался мне рассказать что её отец не при чём, я тебе обосновал и ты с этим согласился, но при этом начинаешь опять плести ерунду какую то о "але обговорювати це зараз - немає ніякого змісту. Істроія не знає умовного способу ("сослагатєльного наклонєнія"). Це уже відбулось, і по іншому не буде" это вообще блин к чему? Давай ка так, ты перед тем как писать сообщении, сядь и соберись с мыслями (структурируй их хоть как то) а то какая то каша прёт и уже тогда пиши и отправляй сообщение, а то я пас
Останнє редагування: 29 лип. 2015 17:01 ким zlyj vuyko.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 17:00 - 29 лип. 2015 17:02 #99929 від zlyj vuyko

Некремлебот пише:

Сергiй пише: .... (кстати сколько то лет этой "дорослой"?)...

Ну, судячи по тому що вчилася разом з Осом, то рівно стільки скільки і йому. Не раджу тут натякати на те що це "сопливий вік")))

А якщо точніше, 28-29 років.

не раджу, радити мені)). А вообще, ну раз ти мне "не радишь", то всё, конечно не буду, а можно только я поинтересуюсь о двух вещах?
1) я собирался?
2) у кого то комплексы?
а вообще благодарю за информацию, возраст действительно не так что бы уж аж, но по фотке из поста я думал она моложе, но к 28 всё же хоть что то да в голове должно быть
Останнє редагування: 29 лип. 2015 17:02 ким zlyj vuyko.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.223 секунд
0
репостів
0
репостів