Нова газєта в Шепетівці?????? Та скільки ж можна???

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 бер. 2014 19:34 #90423 від LuK
минулого тижня мені її вручили,пропонували розмістити там рекламу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 бер. 2014 20:54 #90425 від Dj Os
Виложи скан чи фотку, хоч побачу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 бер. 2014 08:22 #90433 від LuK
ок,тільки вона в мене на іншій роботі лишилась.буду там не раніше вихідних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 бер. 2014 08:39 - 18 бер. 2014 08:44 #90434 від Гуманоїд

LuK пише: (с) Собачье сердце.
- Если бы сейчас была дискуссия, - начала женщина, волнуясь и загораясь румянцем, - я бы доказала Петру Александровичу...
- Виноват, вы не сию минуту хотите открыть эту дискуссию? - Вежливо спросил Филипп Филиппович.
Глаза женщины загорелись.
- Я понимаю вашу иронию, профессор, мы сейчас уйдем... Только я, как заведующий культотделом дома...
- За-ве-дующая, - поправил ее Филипп Филиппович.
- Хочу предложить вам, - тут женщина из-за пазухи вытащила несколько ярких и мокрых от снега журналов, - взять несколько журналов в пользу детей германии. По полтиннику штука.
- Нет, не возьму, - кратко ответил Филипп Филиппович, покосившись на журналы.
Совершенное изумление выразилось на лицах, а женщина покрылась клюквенным налетом.
- Почему же вы отказываетесь?
- Не хочу.
- Вы не сочувствуете детям Германии?
- Сочувствую.
- Жалеете по полтиннику?
- Нет.
- Так почему же?
- Не хочу.

Если бы вы не были мировым светилом и за вас не заступились таким возмутительным образом, вас следовало бы арестовать ... вы не любите пролетариат (тов. Вяземская, в присутствии товарищей Швондера, Жаровкина и Пеструхина)
Останнє редагування: 18 бер. 2014 08:44 ким Гуманоїд.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 квіт. 2014 23:54 #90922 від Dj Os

LuK пише: ок,тільки вона в мене на іншій роботі лишилась.буду там не раніше вихідних.

Я досі чекаю)))
До речі в автобусах кажуть роздаються ще якусь нову газету, чи це чергове перейменування старого корита?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 черв. 2014 23:58 #91524 від Dj Os
Мені сьогодні несказанно повезло. :lol: Я нарешті надибав нову супер-пупер газету "Новий день Шепетівки" - чергову спробу реанімувати нещастя під назвою газета "Шепетівка". Тільки на цей раз спроба виглядає ще жалюгіднішою ніж попередня з безкоштовною газетою.
Треба було бачити здивований вигляд продавщиці, коли я їй дав гривню за екземпляр цього видання, як виявилось до мене ніхто і не дивився в бік цієї макулатури. :)

По перше в газеті сплошний копіпаст з інету, жодної статті від редакції, немає ні одного матеріалу про Шепетівку, всі матеріали про традиції, рецепти, анекдоти і інша хрень для бабусь.
Хоча слово "редакція" я дарма використав, бо її там немає. Судячи з всього газетою взагалі займається від сили дві, а може і взагалі одна людина.

Бо в ній іноді трапляється таке, від чого в нечисленного рекламодавця має з'явитись пекельний рейдж))

Це або якесь таємне повідомлення, яке зможе розшифрувати такі гуру пера як Царик, або просто елементарне недбальство. :lol:
Коротше, судячи з всього стара гвардія хапуг притримує цей непотріб для того щоб коли буде оголошено про вибори міського голови, мочити всіх і вся та пєарити "Нову хвилю Шепетівки".
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.105 секунд
0
репостів
0
репостів