Історія сайтів Шепетівки

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 січ. 2012 03:25 #74827 від Dj Os
Поглянув я на новий сайт Шепетівки і чомусь згадались минулі сайти про наше місто. Досі памятаю як починалось все з сайту Шепетівського телеграфу, потім як його Сімагін грізно закрив, потім сайт Едіка, потім мій... Памятаю сайт бізнесу від Одіна.
Хочется згадати минуле і забрати всю історія сайтів до купи. Якщо в когось зберіглись скріншоти, збережені сторінки чи ще щось, то давайте ділитись в цій темі. Згадаєм разом наше спілкування, яскравих форумчан, холівари і тд.
Ці користувачі подякували: admin, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 січ. 2012 08:39 - 18 січ. 2012 09:18 #74831 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Історія сайтів Шепетівки
нашо скріни)))
є архів сайтів
таким наш форум був колись :woohoo:
web.archive.org/web/20070302094056/http:...m.ua/forum/index.php?
web.archive.org/web/20070519082311/http:...m.ua/forum/index.php
п.с.чекайте пару секунд поки сторінка загрузиться
Останнє редагування: 18 січ. 2012 09:18 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2012 20:33 #74842 від Lego
Відповідь від Lego у темі Re: Історія сайтів Шепетівки
вент еще модер...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 січ. 2012 22:53 #74848 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Історія сайтів Шепетівки
Та архіви цього сайту то фігня. Хочется нарити архіви сайту Шепетівського телеграфу, сайту який Едік робив. Одін у тебе лишився бекап твого сайту?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 січ. 2012 00:37 #74873 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Історія сайтів Шепетівки
Одін поділився скріном свого сайту. Зацініть один з перших сайтів в шепетівському інтернет-просторі))
Долучення:
Ці користувачі подякували: admin, LuK, Lego, neodix

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 січ. 2012 18:42 #74939 від
Відповідь від у темі Re: Історія сайтів Шепетівки
Ну якщо вже пішла така тема про історію Інтернету в Шепетівці, то ось вам скріншот першого шепетівського сайту - zx.com.ua:
Вкладений файл:


Хоча скоріше, це перший шепетівський сайт, який регулярно оновлювався та мав пристойний дизайн. Написаний був мною власноруч у блокноті таблицями.

Якщо бути повністю об'єктивним, то на момент його появи у 2003 році була вже інтернет-сторінка на сайті Інфокому за авторством вчителя інформатики ліцею Колісецького, за адресою, здається, ic.km.ua/~vilen

Але вона після створення так, здається, ніколи і не змінювалась. І зроблена була якось не дуже, важила кілька мегабайт, бо фотографії там були без "тумб".
Вілен Іванович просто фото в повному розмірі, скажімо, 800 на 600 пікселів"прописував" тегами до 200 на 120. При цьому фото вантажилися повністю, що абсолютно було неприйнятно в точки зору швидкості діал-апу, на якому всі тоді сиділи.
Сторінка могла завантажуватися кілька хвилин, тоді як головна сторінка сайту "Шепетівського телеграфу" zx.com.ua важила 150-200 Кб і завантажувалася до 1 хвилини.

Сайт "Ш.Т" оновлювався приблизно раз на тиждень і тривало це все приблизно рік. Відвідувачів тоді було дуже мало, рекорд, здається, чоловік 80-85.
Скоріше, це була просто іграшка, він тільки забирав час і жодної віддачі не давав. Чесно кажучи, потім мені це все надоїло, оскільки я і так писав більшість матеріалів в газету і крім цього працював в школі, тому сайт був скоріше хоббі.
Не пам'ятаю, чого я закрив форум при сайті, здається хтось там мене критикував, точно не пам'ятаю.
Сайт я закрив тому що просто надоїло на це витрачати час.

Взагалі ідея сайту для Шепетівки непогана, але на ентузіазмі це матиме в кращому випадку приблизно такий вигляд, як цей сайт.
Нормальний сайт можна було б тримати, якщо б його хтось фінансував чи він приносив би нормальний дохід. В умовах Шепетівки чи іншого райцентру це навряд чи вийде. В Хмельницькому чи Рівному можна отримувати гроші на рекламі послуг місцевих фірм чи товарів місцевих магазинів, аудиторія популярних місцевих сайтів сягає 2-4тисяч чоловік щодня.

В Шепетівці немає поки тієї критичної маси, яка б змусила підприємця розміщувати рекламу на сайті, а не в День за Днем. Можливо вона колись буде, але поки молодь більше сидить у Вконтакті, ніж тут.

Ну і якщо вже про історію Інтернету в Шепетівці, то можете мене сміливо називати першим шепетівчанином, який вийшов в Інтернет. :)
Це було у 1998 році, коли я вчився в Києві. По 1+1 показали відкриття першого інтернет-клубу на Прорізній. Олег Скрипка там брав участь, як пам'ятаю.
Я зайшов в цей підвал десь в серпні 1998 року, бо точно запам'ятав, оскільки на gaumont.fr відзначали 10 років виходу стрічки Бессона Le Grand Bleu, а я зайшов на цей сайт.
Година інтернету коштувала 6 гривень або більше 3 доларів.

В Шепетівці ніякого інтернету ще не було до 2001 року.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2012 18:49 - 24 січ. 2012 19:14 #74940 від шщгкущшйцгкщй
Ось і скріншот:
Долучення:
Останнє редагування: 24 січ. 2012 19:14 ким admin. Причина: додав скріншот на сайт
Ці користувачі подякували: admin, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 січ. 2012 19:09 #74941 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Історія сайтів Шепетівки
Судячи за скріншотом сайт у вас зберігся і зараз, адже дата вказана 24-11-2012 :) Якщо бажаєте я можу розмістити сайт повністю на нашому хостингу безкоштовно, шепетівчанам має бути цікаво поглянути на історію нашого інтернет-простору. Дуже цікава тема взагалі, я наприклад і не знав історій які розповів D.S.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2012 19:35 #74943 від шщгкущшйцгкщй
Та ні, думаю, що не треба труп піднімати з могили.
Але якщо кого цікавлять фотографії тих років, наприклад, шепетівчани на Майдані-2004 чи пікети районної та обласної влади, можу поділитись, кудись залити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 січ. 2012 20:17 #74945 від Lego
Відповідь від Lego у темі Re: Історія сайтів Шепетівки
На счет фото - будем очень благодарны!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів