Газета "День за днем". Що там поганого? Що там хорошого?

Більше
15 лист. 2011 18:59 #72699 від Карабас-Барабас
Давайте обговорювати шепетівську газету "День за днем".Що в ній так, а що - не так. :bd:
Добавлено в 19:59
Предыдущее сообщение было написано в 19:53
По-моєму, вона вигідно відрізняється від "Шепетівки" чи "Шеп. вісника". Два в одному флаконі (новини+реклама) - це краще ніж тупо новини-одобрямс

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2011 19:25 #72704 від Filini
До того, як на неї наїхав Гандонюк, читати в ній було нічого. На всю газету було лише пару матеріалів, а все інше це телепрограма та оголошення. Як там справи зараз не знаю, поки що не купував номер. Сподіваюсь після того як вони стали повністю незалежні, редактори не будуть боятися висвітлювати актуальні теми міста.На рахунок новин, то особисто я для себе рідко щось в цій газеті. Новини швидше з'являються на цьому сайті та форумі, та і дізнатись тут можна більше інформації. Навіть коли наїхали на День за Днем, на цьому сайті інформація з'явилась раніше і була детально розжована.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лист. 2011 13:48 #73145 від Карабас-Барабас
Сподобалася стаття про погодну аномалію на Шепетівщині в "День за днем" два тижні тому. Того тижня по "Інтеру" брали інтервю в начальника Гідрометеоцентру з того саме приводу, але вже в масштабах України. З 90-та останніх днів 80 були зовсім без дощу, вологість грунтів менша від норми в 10 разів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лист. 2011 18:00 #73150 від Эвген
Газета поперше не може обновлюватись з появою новин !!! Вона іде і утверджується до друку так що процес важчий ніж на цьому сайті або форумі !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 лист. 2011 18:21 #73151 від Filini

Эвген;73150 пише: Газета поперше не може обновлюватись з появою новин !!! Вона іде і утверджується до друку так що процес важчий ніж на цьому сайті або форумі !!!

Я так розумію це ви до мене апелювали?На рахунок новин я прекрасно розумію, що щотижневику в актуальності новин важко змагатися з сайтом. Та мені цікаво, чому сама прибуткова газета міста не може найняти нормальний журналістів, які б детально висвітлювали події чи писали глибоку змістовну аналітику? А якщо там такі є, то за що отримують заробітну плату?

Сподобалася стаття про погодну аномалію на Шепетівщині в "День за днем" два тижні тому. Того тижня по "Інтеру" брали інтервю в начальника Гідрометеоцентру з того саме приводу, але вже в масштабах України. З 90-та останніх днів 80 були зовсім без дощу, вологість грунтів менша від норми в 10 разів.

А які ще статті вишли за останніх декілька тижнів, що стосувалися безпосередньо Шепетівки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 лист. 2011 22:06 #73154 від ZzZ
Навіть коли наїхали на День за Днем, на цьому сайті інформація з'явилась раніше і була детально розжована.[/quote]на цьому сайті з'явилась інформація ,ще до того як наїхали на День за Днем )):ag:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лист. 2011 16:32 #73174 від Карабас-Барабас
Філіні пише: Та мені цікаво, чому сама прибуткова газета міста не може найняти нормальний журналістів, які б детально висвітлювали події чи писали глибоку змістовну аналітику?Цікаво-цікаво, а вона хіба найприбутковіша? Якщо це і так, то чому журналістів у "Шеп. віснику" (за моїми спостереженнями) більше працює, ніж у "Д. за дн."?
Добавлено в 17:20
Предыдущее сообщение было написано в 17:15
...які б детально висвітлювали події чи писали глибоку змістовну аналітику?Навіщо шепетівчанам глибока змістовна аналітика? Гадаю, вистачило б і "висвітлення подій". Тільки хіба вони тут часті?А в газетах все-одно цікаві матеріали є, щоправда мало їх. Он у "Шеп. віснику" про страйк робітників заводу недавно замітка була. Тематичний № "Шепетівки" про школу сподобався, хоча і дуже "прилизаний". У останніх "День за днем" - непогані матеріали про погодну аномалію, голокост, блог Аревік, яка в Обєднаних Арабських Еміратах.
Добавлено в 17:32
Предыдущее сообщение было написано в 17:20
Філіні, я перепрошую, а хто такий "Гандонюк"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 лист. 2011 16:48 #73183 від Filini

Цікаво-цікаво, а вона хіба найприбутковіша? Якщо це і так, то чому журналістів у "Шеп. віснику" (за моїми спостереженнями) більше працює, ніж у "Д. за дн."?

Тому що вона фінансується з районного бюджету. От і пишуть "журналісти" оди районному начальству, так само як і "журналісти" в "Шепетівці" восхваляють Гандонюка, а газета фінансується з місцевого бюджету.

Навіщо шепетівчанам глибока змістовна аналітика? Гадаю, вистачило б і "висвітлення подій". Тільки хіба вони тут часті?

На цьому сайті нажаль вона також не часта, але все ж таки її більше ніж у всіх інших ЗМІ міста разом взятих. А от щодо необхідності аналітики, то моя відповідь вона потрібна однозначно! Наші чиновники люди не геть дурні і знають як закрутити людям голову. Журналісти мають докопуватись до істини і пояснювати людям справжній стан речей.
Додано о 16:48
Попереднє повідомлення було написане в 16:47

Філіні, я перепрошую, а хто такий "Гандонюк"?

Наш любий мер

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лист. 2011 17:05 #73185 від Карабас-Барабас
Філіні пише: журналісти мають докопуватись до істини і пояснювати людям справжній стан речейЯ глибоко перепрошую, але якщо Ви маєте на увазі статтю про музей Островського на цьому сайті, то на жаль, немає там аналітики. Ех, якби Ви знали, яка це "заїжджена" тема для місцевих мешканців... Це кажу я вам, як колишній шепетівчанин.Журналісти, думаю, не дурні люди, все вони розуміють. Просто бояться втратити роботу за "справжній стан речей". Наша держава не правова, тому тут закон є лише у великих містах, у провінції ж - феодалізм. "Царьки" правлять і кажуть, що журналістам писати.
Добавлено в 17:58
Предыдущее сообщение было написано в 17:56
Може, журналісти помітять тему про обєнання теполкомуненерго і водопостачальників? І розберуться, навіщо це все обєднувати в одну нову "контору".
Добавлено в 18:05
Предыдущее сообщение было написано в 17:58
Маю свою версію щодо частоти новин у шеп. пресі про музей Островського. Просто він у центрі, ледачим журналюгам легко туди добиратися :))
Ці користувачі подякували: Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2012 17:33 #74773 від Filini
Впринципі я з ваму погоджуюсь, але з іншого боку цієї ситуації не розумію. Для прикладу якщо взяти ту ж газету "День за Днем", що їй зараз заважає писати правду? Вона вже повністю незалежна від міської влади, тиснути через податкову чи інші перевіряючі органи також не зможуть, адже для журналістів з Києва це буде дуже ласий інформатичний привід і тоді про діяння Гандонюка і компанії дізнається вся Україна. Це або паталогічний необгрунтований страх власника газети, або дійсно журналісти у нас настільки ледачі стали.
У підсумку така ситуація зведе в могилу як владу так і наші друковані ЗМІ. На одних оголошеннях далко не заїдеш, вже зараз люди більше починають користуватись інтернетом для ціх цілей, тому що і зручніше і безкоштовно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.135 секунд
0
репостів
0
репостів