ВО "Свобода"

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 16:15 - 28 бер. 2011 16:26 #63229 від IIIkinep
ВО "Свобода" був створений IIIkinep
Кажу зразу,конструктивна дискусія спрямована на пошук рішення ,а не обливанням брудом. так що хто проти то не починайте. Не хотів піднімати це питання,да і зарікався ніколи більше нічого не писати серйозного на цьому форумі.Але хочеться спитати в "знатоків", хто ж такі ваші ті націоналісти і за що ви боритесь. За українців чи проти росіян?бо мені здається для вас все рівно що з українціям,або росіянам добре не було.1. Про Антонюка говорите що лікарь не може бути політиком,а у самих то як?лідер партії хірург,а попередній був психіатром.2.Кажуть що машина в Антонюка крута,добре тоді пропоную перейти на даний сайт. pravda.if.ua/news-10265.html 3. Мене честно кажучи дуже лякає символіка "Свободи",да і сам ідеологія,а саме цікаве, що даної ідеології ніде в світі нема - да і виникає питання може ви не соціал-націололісти ,а націонал-соціалісти(нацисти). Ваша ідеологія і символіка. uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%B4%D0%B5...B0%D1%86%D1%96%D1%97 4.І хто ж такий Українець в етнічному розумінні, і як ви його визначаєте? Прошу дати пояснення терміну і методологію визначення українськости, рівно як вказати, хто, ким, за яким правом є уповноважений встановлювати українськість? Тільки, прошу, чітко, конкретно і науково, без гасел. А у нас, "лібералів", все просто: Українцем є той, хто Українцем себе вважає. І (прошу уваги "свободівців") ми, "ліберали", визнаємо і підтримуємо право кожного Українця дати в зуби тому гаду, хто це заперечуватиме чи висуватиме претензії на те, щоби визначати, хто є Українцем, а хто – не є.5. Стає ясним те, що "Свобода" – це ніщо інше як провокатори, підбурювачі в національних костюмах,. Приклад з "повчанням дітям" від Фаріон – найкраще тому свідчення. А плакати на підтримку дивізії Галичина, розвішані у Львові навесні 2009 р.?Замовникам такої от "реклами" було Всеукраїнське об'єднання "Свобода".6. Мені здається(наголошую), що "Свобода" той тип опозиції, про яку мріє Янукович, оскільки його радикальна риторика не знайде розуміння у жителів усіх регіонів країни, да і ця позиція, крім націоналістичної риторики і крайнього радикалізму з присмаком істерики, поки що нічого Україні не принесла.Важаю що Тягнибок не сходить із центральних телеканалів і прекрасно розумію, що без Партії регіонів він би просто туди не потрапив. Ні за які гроші! Вже давно говорять, що "Свободу” фінансують олігархи. Я впевнений, без допомоги Партії регіонів не обійшлось. Їй вигідно тримати його при собі.7. А тепер подивимось реально на речі , навіть завдяки контроверсійним ідеям і гаслам, без відповідних фінансових вливань отримати той результат, котрий нині має "Свобода", дуже складно. Очевидно, що партія таки мала надійний фінансовий ресурс, адже за вливаннями в агітаційну компанію об'єднання мало чим поступилося БЮТ і навіть змогло "переплюнути" "Нашу Україну". Звідки такі солідні кошти? Версія про те, що партія перебуває на самофінансуванні у своїх членів-представників малого та середнього бізнесу не є правдоподібною – жоден серйозний бізнесмен навіть місцевого рівня не помічений в членстві у цій партії.Отже, кошти надає хтось інший – той, кому вигідно грати на протистоянні східних і західних регіонів України.8. Прикро, але сила, яка замість того, щоб стати взірцем респектабельного європейського націоналізму, використовує постулати 30-х років, чим прирікає себе на те, щоб бути фактором розколу, зброєю в руках чинної влади, ким завгодно, але точно не тією партією, що довкола себе здатна згуртувати українську націю у важкий для неї час. Хіба що "Свобода" змінить своє керівництво і риторику. Поки ж нам варто дуже сильно подумати, чи підтримувати цих горе-патріотів.Да і чому, зрештою, політична сила під гордою назвою "Свобода" збирається "захищати" Українців, замість гуртувати їх для громадянського самозахисту? Відчуваєте різницю? Якщо хтось не відчуває, підказую – я про дуже вульгарний патерналізм у кращому випадку, і про вождізм – у гіршому. Перепрошую, мене, українця, захищати не треба. Хай Тягнибок розслабиться. Я якось сам захищуся, об'єднавшись, за потреби, з іншими вільними людьми, бо Українці – це вільні люди. І взагалі, сучасна нація, це ніщо інше, як спільнота вільних громадян, об'єднаних усвідомленням спільности своїх прав, свобод, інтересів та цінностей і здатних до самозахисту цього. У тому числі – від держави. У тому числі – від тоталітарщини чи вождізму будь-якого ґатунку. Сучасна нація – ніщо інше, як громадянське суспільство вільних людей, єдиних у свободі. А на мій погляд, у ВО "Свобода" не вистачає однієї дещиці – власне свободи.Я дуже розумію порядних людей, яким, втомленим від всеперемагаючого навколишнього політбл*дства, хочеться викинути догори три пальці символічним тризубом. Головне при цьому розуміти дві речі – що це не вирішує проблеми саме по собі та що слід пильнувати, щоби ці пальці випадково не склалися у якусь іншу комбінацію.дещо запозичено з інших сайтів,використовуючи цитати відомих політиків.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 16:47 #63232 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: ВО "Свобода"
Шкіпер скачав якийсь реферат у інтернеті і до свободівців доколупується. Цікаво, що вони цьому марєману напишуть у відповідь... Завтра почитаю.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 16:54 #63233 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: ВО "Свобода"
Бери више,не реферат а курсову!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 16:56 - 28 бер. 2011 17:05 #63234 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: ВО "Свобода"

IIIkinep;63233 пише: Бери више,не реферат а курсову!

То у вас у "морєходці" сесія почалася? Ну, ні пуху, ні пір'їни...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 16:59 #63236 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: ВО "Свобода"
ну не флуди ж,давай по темі.а сессія в нас через місяць)хочеш допомогти.мені здається в нас один один профіль)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 17:04 #63238 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: ВО "Свобода"
А чому це я повинен відповідати тобі від імені політичної партії? Звертайся до партійців. Хочеш, дам номер мабіли Олега Ярославовича - поопчаєтєсь... Алоїс сам по собі, бо "Свобода" недостатньо радикальна політична сила.
Додано о 17:04
Попереднє повідомлення було написане в 17:02

IIIkinep;63236 пише: ну не флуди ж,давай по темі.а сессія в нас через місяць)хочеш допомогти.мені здається в нас один один профіль)

То у мене не тільняшка, а проста футболка))))

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 17:10 #63241 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: ВО "Свобода"
ти можеш не відповідати зовсім.а якщо вже пишеш в темі то по темі.у мене також тільняшки нема.знову жартуєш. прям вбивчий в тебе юмор.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 бер. 2011 19:45 #63251 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Відповідь: ВО "Свобода"
Дякую Шкіпер,давно вже хотів щось подібне написати,але знаючи що "убежденных" людей ,я нврядчі переконаю в їхніх помилкових поглядах,вирішив не перетруждати себе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 бер. 2011 19:58 #63253 від
Відповідь від у темі Re: ВО "Свобода"
Только что в двери засунули призыв в среду шуровать на пикетирование белого дома, за подписью ВО "СВОБОДА". Как обычно, "голосуйте против (мы скажем чего), иначе все помрём ещё до летних каникул".Перечиал... Слушайте, то ли автор листовок уже пять месяцев как пишет на форуме, то ли ему и некоторым нашим форумчанам диктует один и тот же человек))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 20:18 #63256 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: ВО "Свобода"
Хоч я і не свободівець але дозвольте вставити своїх пару копійок

1. Про Антонюка говорите що лікарь не може бути політиком,а у самих то як?лідер партії хірург,а попередній був психіатром.

Ну по перше ніхто не говорив шо лікар може стати політиком. А по друге Антонюк не кардіолог, а лікар-лікувальник, з таким званням навіть на операції не допускають.

2.Кажуть що машина в Антонюка крута,добре тоді пропоную перейти на даний сайт. pravda.if.ua/news-10265.html

Зрівняв х з п. У Тягнибока річна зарплатня 181748,32 грн, а Антонюк собі на авто лише витратив 100 000 уе!

3. Мене честно кажучи дуже лякає символіка "Свободи",да і сам ідеологія,а саме цікаве, що даної ідеології ніде в світі нема - да і виникає питання може ви не соціал-націололісти ,а націонал-соціалісти(нацисти). Ваша ідеологія і символіка. uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%...86%D1%96%D1%97

Найбільший міф про свободу що вони фашисти. Фашисти хотіли щоб їх нація була найвища в світі, свобода лише захищає права самих українців, а не утискає права інших націй

5. Стає ясним те, що "Свобода" – це ніщо інше як провокатори, підбурювачі в національних костюмах,. Приклад з "повчанням дітям" від Фаріон – найкраще тому свідчення. А плакати на підтримку дивізії Галичина, розвішані у Львові навесні 2009 р.?Замовникам такої от "реклами" було Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

А в чому провокація?

6. Мені здається(наголошую), що "Свобода" той тип опозиції, про яку мріє Янукович, оскільки його радикальна риторика не знайде розуміння у жителів усіх регіонів країни, да і ця позиція, крім націоналістичної риторики і крайнього радикалізму з присмаком істерики, поки що нічого Україні не принесла.Важаю що Тягнибок не сходить із центральних телеканалів і прекрасно розумію, що без Партії регіонів він би просто туди не потрапив. Ні за які гроші! Вже давно говорять, що "Свободу” фінансують олігархи. Я впевнений, без допомоги Партії регіонів не обійшлось. Їй вигідно тримати його при собі.

Те що свободу фінансують регіанали - брехня! Це все Тюлька запускає слухи, тому що їй конкуренти не потрібні. Впринципі погоджуюсь що на даному етапі свобода вигідна регіаналам тому і дозволяють на інтері інколи зявлятись.

7. А тепер подивимось реально на речі , навіть завдяки контроверсійним ідеям і гаслам, без відповідних фінансових вливань отримати той результат, котрий нині має "Свобода", дуже складно. Очевидно, що партія таки мала надійний фінансовий ресурс, адже за вливаннями в агітаційну компанію об'єднання мало чим поступилося БЮТ і навіть змогло "переплюнути" "Нашу Україну". Звідки такі солідні кошти? Версія про те, що партія перебуває на самофінансуванні у своїх членів-представників малого та середнього бізнесу не є правдоподібною – жоден серйозний бізнесмен навіть місцевого рівня не помічений в членстві у цій партії.Отже, кошти надає хтось інший – той, кому вигідно грати на протистоянні східних і західних регіонів України.

Тут ти помиляєшся, не обов'язково бути бізнесменом щоб давати гроші в партійну касу, а здають чимало партійців. У мене є здовє знайомих шепетівчанина, які вже не проживають в Шепетвці, так ось вони є членами партії і здають кошти на добровільних засадах . Для мене Свобода чи не єдина нормально організована самодостатня політична сила, і в тому її сила. Тому що після перемоги на виборах олігархи не тянуть на себе покривало і не тікають при ліпшій же нагоді. В ідеологічній партії немає перебіжчиків і зрадників.

8. Прикро, але сила, яка замість того, щоб стати взірцем респектабельного європейського націоналізму, використовує постулати 30-х років, чим прирікає себе на те, щоб бути фактором розколу, зброєю в руках чинної влади, ким завгодно, але точно не тією партією, що довкола себе здатна згуртувати українську націю у важкий для неї час. Хіба що "Свобода" змінить своє керівництво і риторику. Поки ж нам варто дуже сильно подумати, чи підтримувати цих горе-патріотів.

А самі казали що

даної ідеології ніде в світі нема

:bq:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.139 секунд
0
репостів
0
репостів