Допомога при народженні

  • makar75
  • makar75 аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 бер. 2011 22:31 #62321 від makar75
Підскажіть будьласка,яка зараз допомога при народженні другої дитини?І яким чином її виплачують?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2011 08:51 #62322 від Alois

makar75;62321 пише: Підскажіть будьласка,яка зараз допомога при народженні другої дитини?І яким чином її виплачують?

Не скажу, бо не зацікавлений, щоб такі українофоби, як ти розмножувались. :ae::ae::ae:

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2011 08:53 #62323 від KrOt
не перегибай палку алоїс,річ іде про дитину

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 бер. 2011 09:06 #62324 від LuK
Допомога при народженні в Україні в 2011 роціЗгідно з прийнятими законами, допомога при народженні дитини встановлюється відповідно до прожиткового мінімуму для дитини віком до шести років. Допомога на першу дитину становить 22 прожиткових мінімуми дитини до 6 років, на другу - 45, на третю та кожну наступну - 90.Виплату здійснюють одноразово в розмірі, кратному дев'яти прожитковим мінімумам на дитину до 6 років, решта суми в рівних кількостях буде виплачуватися у порядку, встановленому Кабміном України: на першу дитину - протягом року, на другу - протягом двох років, і на третю - протягом трьох.У даний момент прожитковий мінімум на дитину до 6 років складає 771 грн, з 1 жовтня 2010 року він буде дорівнює 787 грн. а з 1 грудня 2010 - 799 грн. Яким буде прожитковий мінімум на дитину до 6 років в 2011 році зараз сказати важко, але навіть якщо він залишиться таким же, як прийнятий для грудня цього року, то батьки зможуть отримати: за першу дитину 17 578 грн., за другу дитину 35 955 грн., за третю і кожну наступну - 71 910 грн. але чула що її виплачують частинами.моя коллега так отримувала,поки не засадила шкандаль.тоді відразу виплатили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2011 12:30 #62337 від Alois

Toha;62323 пише: не перегибай палку алоїс,річ іде про дитину

Слово "палка" має дуже багато значень. Я не розумію в якому саме застосував її ти. А взагалі-то українською буде палиця.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 бер. 2011 14:56 #62351 від makar75

Не скажу, бо не зацікавлений, щоб такі українофоби, як ти розмножувались.

Взагалі я вже розмножився,в мене одна своя дитина ,і одна прийомна (і мені байдуже хто були,чи є в неї батьки,я всіх виховую так,як колись виховали мене мої батьки так,як вважаю що вони тобто батьки виховали мене правильно) та чекаю ще на одну дитину.А те в чому ти зацікавлений ,чи не зацікавлений мене взагалі не турбує.Я створив цю тему для того щоб дізнатись відповідь на своє запитання і якщо ти не взмозі мені допомогти,то залиш свої хворобливі погляди на життя будьласка при собі. Я тобі вже писав ПВ,що якщо ти хочеш спілкуватись з людьми ,в яких такіж погляди на життя як і втебе,то створи свій сайт,пропиши на форумі свої правила,які не будуть суперечити законодавству і вперед. Але чомусь мені здається,що спілкуватись там тобі буде ніским ,так як на мою думку людей з такими хворобливими поглядами на життя як у тебе дуже обмаль.А тобі раджу краще звернутися до лікаря ,може ще не пізно, і в тебе зміняться погляди на життя.
Додано о 14:56
Попереднє повідомлення було написане в 14:54

Не скажу, бо не зацікавлений, щоб такі українофоби, як ти розмножувались.

Взагалі я вже розмножився,в мене одна своя дитина ,і одна прийомна (і мені байдуже хто були,чи є в неї батьки,я всіх виховую так,як колись виховали мене мої батьки так,як вважаю що вони тобто батьки виховали мене правильно) та чекаю ще на одну дитину.А те в чому ти зацікавлений ,чи не зацікавлений мене взагалі не турбує.Я створив цю тему для того щоб дізнатись відповідь на своє запитання і якщо ти не взмозі мені допомогти,то залиш свої хворобливі погляди на життя будьласка при собі. Я тобі вже писав ПВ,що якщо ти хочеш спілкуватись з людьми ,в яких такіж погляди на життя як і втебе,то створи свій сайт,пропиши на форумі свої правила,які не будуть суперечити законодавству і вперед. Але чомусь мені здається,що спілкуватись там тобі буде ніским ,так як на мою думку людей з такими хворобливими поглядами на життя як у тебе дуже обмаль.А тобі раджу краще звернутися до лікаря ,може ще не пізно, і в тебе зміняться погляди на життя.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2011 15:03 #62355 від Alois

makar75;62351 пише: Взагалі я вже розмножився,в мене одна своя дитина ,і одна прийомна (і мені байдуже хто були,чи є в неї батьки,я всіх виховую так,як колись виховали мене мої батьки так,як вважаю що вони тобто батьки виховали мене правильно) та чекаю ще на одну дитину.А те в чому ти зацікавлений ,чи не зацікавлений мене взагалі не турбує.Я створив цю тему для того щоб дізнатись відповідь на своє запитання і якщо ти не взмозі мені допомогти,то залиш свої хворобливі погляди на життя будьласка при собі. Я тобі вже писав ПВ,що якщо ти хочеш спілкуватись з людьми ,в яких такіж погляди на життя як і втебе,то створи свій сайт,пропиши на форумі свої правила,які не будуть суперечити законодавству і вперед. Але чомусь мені здається,що спілкуватись там тобі буде ніским ,так як на мою думку людей з такими хворобливими поглядами на життя як у тебе дуже обмаль.А тобі раджу краще звернутися до лікаря ,може ще не пізно, і в тебе зміняться погляди на життя.


Додано о 14:56
Попереднє повідомлення було написане в 14:54
Взагалі я вже розмножився,в мене одна своя дитина ,і одна прийомна (і мені байдуже хто були,чи є в неї батьки,я всіх виховую так,як колись виховали мене мої батьки так,як вважаю що вони тобто батьки виховали мене правильно) та чекаю ще на одну дитину.А те в чому ти зацікавлений ,чи не зацікавлений мене взагалі не турбує.Я створив цю тему для того щоб дізнатись відповідь на своє запитання і якщо ти не взмозі мені допомогти,то залиш свої хворобливі погляди на життя будьласка при собі. Я тобі вже писав ПВ,що якщо ти хочеш спілкуватись з людьми ,в яких такіж погляди на життя як і втебе,то створи свій сайт,пропиши на форумі свої правила,які не будуть суперечити законодавству і вперед. Але чомусь мені здається,що спілкуватись там тобі буде ніским ,так як на мою думку людей з такими хворобливими поглядами на життя як у тебе дуже обмаль.А тобі раджу краще звернутися до лікаря ,може ще не пізно, і в тебе зміняться погляди на життя.

Дихай глибше, бо ти схвильований - двічі натискаєш на одні й ті самі клавіші. Не приймай так близько до серця те, що пишеться на форумі. Подумай про дітей...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 бер. 2011 15:11 #62356 від makar75

Подумай про дітей...

Не тобі мене повчати про кого мені думати.

двічі натискаєш на одні й ті самі клавіші.

Це щоб ти не перечитував двічи,а прчитав один раз з верху до низу і прийняв правильне рішення.Але я бачу ти все рівно так нічого і не зрозумів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 бер. 2011 10:09 #62557 від LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 квіт. 2011 09:33 #64161 від LuK
планується нове підвищення news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/5670006/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів