Закордонний паспорт

  • natasha1
  • natasha1 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
31 жовт. 2010 16:52 #55871 від natasha1
підскажіть, хто міняв закордонний паспорт у Шепетівці. Як довго триває ця процедура і скільки коштує?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 жовт. 2010 18:16 #55872 від Madlen
Я міняла два роки тому. Ро***ть десь півтора місяця і коштувало 300 грн приблизно. Доречі фотографують у паспортному вони самі, чорно-біле фото. Можливо щось змінилось за ці два роки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sinner
  • Sinner аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 лист. 2010 15:36 #55936 від Sinner
А як зробити закордонний паспорт? Не знайомий із цією процедурою, але паспорт робити треба... Підкажіть

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
01 лист. 2010 15:52 #55938 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Re: Закордонний паспорт
підходь у МРЕВ, двоповерхова будівля за будинком Юстиції та палацом піонерів...там на другому поверсі повинна бути необхідна інформація... раніше здається потрібно було:копію паспорта, ідентифікаційного кода, 2 фотокартки, заява, страховка... можливо, щось і змінилось...

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лист. 2010 16:13 #55942 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Закордонний паспорт
ще грошенят трохи треба:df:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 16:43 #55945 від Madlen
Щодо страховки - такого не пам,ятаю. Фото точно не треба, вони самі фоторгафують камерою підключеною до комп,ютера. Якщо є діти, то їх фото вклеюють одному з батьків в паспотр, можливо й обом можуть вклеїти. Все рівно прийдеться декілька раз туди сходити, вони призначають на який час. В коридорі висить розпорядок - у які дні приймають документи, у які дні видають паспорти. Понеділок здається вихідний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
01 лист. 2010 16:48 #55946 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Re: Закордонний паспорт
страховку потрібно для виїзду за кордон, але не обов'язково ту, що пропонують в паспортному... фотки дійсно сами знімають... на дитину до 16 років потрібна нотаріально завірена згода бітьків (обох) і вказана особа, якій дозволяється супровід... стосовно вклеювання фотографій дітей у паспорта не знаю, а про паспорт дитини для виїзду за кордон то дійсно є...

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 17:07 #55953 від Madlen

BeterOk;55946 пише: страховку потрібно для виїзду за кордон, але не обов'язково ту, що пропонують в паспортному... фотки дійсно сами знімають... на дитину до 16 років потрібна нотаріально завірена згода бітьків (обох) і вказана особа, якій дозволяється супровід... стосовно вклеювання фотографій дітей у паспорта не знаю, а про паспорт дитини для виїзду за кордон то дійсно є...

Можливо, якщо діти не зовсім маленькі, то обов,язково паспорт, у мене маленькі - мені просто вклеювали фото, а меншій на момент отримання паспорту було 1 рік, її просто вписали, навіть без фото.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
01 лист. 2010 17:36 #55960 від HaNeS
Я також займаюся процедурою оформлення, але в Хмельницькому. Тільки мені спочатку треба у воєнкомат було йти, ось на цьому тижні забираю результат, і зразу у паспортний стіл…

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 лют. 2011 16:16 #60157 від makar75
А скільки часу треба чекати?
Додано о 16:16
Попереднє повідомлення було написане в 16:13
Я чув,що за окрему плату можуть зробити і за один день.Хто підскаже це правда чи ні?І можливо якщо це правда може хтось підскаже розмір окремої плати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.137 секунд
0
репостів
0
репостів