Заводу з переробки сміття не буде?

Більше
08 лист. 2010 19:46 #56258 від makedon
На мою думку,якщо припустити,що завод все ж таки побудують,то явно не самий безпечний,тому що об'єми у вас не такі як в містах Хмельницький або Рівне,тому його доцільно будувати в розрахунку на Шепетівку,Славуту та Нетішин,може ще Остріг.Але якщо його збудують за кошти приватного інвестора(в чому я впевнений на 90%),то тарифи на вивіз сміття зростунь і думаю до недоцільних розмірів.І в кінцевому результаті звичайні мешканці більше втратять,а ніж отримають від такого заводу.Тим паче,що в Шепетівці існують важливіші проблеми,а ніж утилізація сміття.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лист. 2010 20:08 #56259 від Lego
Вопрос - какой смысл поднимать тарифы "до недоцільних розмірів"??? Тем более для частного инвестора...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
08 лист. 2010 20:36 #56260 від Forester
Дискусія ні про що. Якщо владі запропонують вигідну пропозицію чи "откат" називайте як забажаєте то завод у Нас буде. І не Ви не я нічого не зробимо. Питання про виділення землі, надання дозволу на ту чи іншу діяльність НЕ ВИНОСИТЬСЯ НА РЕФЕРЕНДУМ, а приймається діючою владою. Воно і не повинно виноситися на загальний розгляд. Є спеціальні служби і комітети які повинні визначити рівень забруднення навколишнього середовища і т.д. і т.п., а питання про корумпованість тих чи інших служб, влади - це питання до Нас. Тих хто обирав владу.

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 лист. 2010 21:41 #56261 від neodix
Колись дивився по трк Шанс про цей завод. Тоді Шпіля в інтерв"ю дуже розхвалював цей проект, а от один з депутатів, здається керівник цукрокомбінату був проти і навів просту цифру - 100 вантажівок в день щоб загрузити цей завод роботою. Також він вказав на стан наших доріг зараз і які вони стануть при такому навантаженні. Журналісти також їздили в одне з міст, здається Рівненської обл., там 2 роки тому теж мали будувати такий завод (ці ж самі), але їм не дали цього зробити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лист. 2010 22:00 #56262 від
Населення зменшується, молодь виїжджає, сміття прибуває. Філософія ціла.А може так нам і треба? Ми покарані стати найбільшим смітником на кілька областей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лист. 2010 14:06 #56264 від innusia80
Здесь палка двух концов! Хотите чтобы город был богат, с хорошими дорогами, с красивым парком и дорогими качелями, с зd кинотеатром, тогда терпите вонь, пейте зараженную воду и т.д! Уверена, даже если бы этот завод и построили, то так и было бы, у наших чиновников кишка тонка сделать такой завод по уму. Сто процентов на каждом материале экономили, а значит, пренебрегали здоровьем шепетовчан! Идея то сама по себе имеет место быть, но не по Сеньке эта шапченка! Вот и живем мы по принципу "Чого бідний? Бо дурний, а чого дурний? Бо бідний!"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лист. 2010 19:54 #56270 від Aristarx
Дааааа, хлопці та дівчата.... Ой бої тай тої, тай тої боооїїї таааай пе!Шо в переводі а баба-галамага, або, як на українську - то пишу, що думаю - аби, що!Прочитав геть усі цитати.1. Я однокласник "землячки Лєни", 9 років від дзвоника до дзвоника. Классна баба! Давала списувати у свій час без проблем. nisaja написав про Синюту, не зрозуміло, яким боком до неї та до "Снігиря" приклеїв???2.Symbioz: Сів на коні.... один верблюд, другий поні! До чого тут спалюючий завод? Невже тяжко прочитати інфо, яке дається на сайті та в СМІ, а разом з тим і чуть надутись, щоб зрозуміти? rus.4post.com.ua/capital/99616.html спеціально для таких, як Symbioz - ЧИТАЙ СТАТТЮ НИЖЧЕ! Але таких фахівців, як Symbioz багато! Читай не читай, а сядемо на коні....3. rshuele: По-перше мова йшла про Шепетівський район, а не про Шепетівку, населення біля 100 000 чол, по-друге чітко і ясно було оголошено та написано ВСІ ВИДИ ВІДХОДІВ: населення+підприємства+шини з машин+будівельні+ с/г+ лісгосп+ мул з річок+... ПО ВСЬОМУ ШЕПЕТІВСЬКОМУ РАЙОНУ + ДОРОГИ ТА ПОЛЯ ТА ЛІСИ, у грамотного спеціаліста виникає питання: а чи хватить потужності заводу для того, щоб очистити закаканий наш "золотий район?" Га? Спеціалісти, блін.4. Dj Os: Підтримую... Для того, щоб бути інформованим і давати обгрунтовані коментарі -потрібно ознайомитись з інформацією в першу чергу, а тільки потім надувати щоки і показувати свою обізнаність у тому чи іншому питанні. На жаль на сьогодні інтернет +жовта преса = грамотність наших спеців.5. Lego: Видно, що людина і розібралась би, але не знає кого слухати. Пропоную особисто Вам: Прочитати інфо безпосередньо від "України-Австріїї" на Шепетівському сайті.6. Forester: Оце точно Спеціаліст з великої букви!!! Шепетівка - центр всєленной! Мало того, щоб побудувати нам завод, підмести та прибрати за нами г... дати нам роботу, квартири, так за це щей владі заплатити треба... Цікаво, ти б згодився бути інвестором? Пора включати мізки!!!7. neodix: Цей "репортаж" був проплачений керівництвом цукрового комбінату і зроблений один в один на основі статті з жовтої преси... Але статті тої вже давно немає, а вонь стоїть. Дивився і я той "репортаж". Плюнути хотілося в лице тому, кому ця нісенітниця потрібна була, а ви замість того, щоб мізками шевелити, та добиватися, щоб промисловість на ноги ставала, хочете втопити все на корню. Потанцюйте ламбаду перед керівництвом цукрового заводу. Може колись і виплатить Вам Вашу мінімальну зарплату... як настрій буде. 8. Тепер від себе особисто цитата: Я не спеціаліст у справі промислової переробки, але для того, щоб мати право на такі цитати, я був у будинку культури, коли виступав директор фірми, читав на сайті інфо, читав статті в газеті, а також неодноразово зустрічався та спілкувався з Оленою. Я дивуюся її витримкою, на її місці плюнув би я і на Шепетівку і на її керівництво і на населення в тому числі!. З таким відношенням до справи (починаючи з інформування населення) не дивно, що в нас самі потужні промислові підприємства (такі, як Радар, мясокомбінат тощо) в ж. сидять. А народ, як мавпи, повторюють те, що баба Манька -Авторітєт сказала.
Додано о 19:54
Попереднє повідомлення було написане в 19:44
Читайте інфо про Шепетівський завод тут і думайте своїми мізками, а не мізками керівництва цукрокомбінату, Поставте собі питання, чому цукрокомбінат проти заводу? Відповідь проста: хто захоче працювати на заводі де не платять навіть ту мінімалку, якщо поряд буде завод з постійними нормальними зарплатами - одна з причин!!! rada.shepetivka.net/content/view/132/240/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 лист. 2010 21:12 #56274 від neodix
Aristarx, "многа букафф" а позицію свою ви так і не висловили ЗА чи ПРОТИ??
Ніякого відношення до цукрокомбінату я не маю. Смішно навіть читати "Поставте собі питання, чому цукрокомбінат проти заводу? Відповідь проста: хто захоче працювати на заводі де не платять навіть ту мінімалку, якщо поряд буде завод з постійними нормальними зарплатами - одна з причин!!!". Судячи з вашої логіки всі покинуть роботу (цукрокомбінат, м"ясокомбінат і т.д.) і побіжать у чергу на сміттєпереробний? :ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лист. 2010 22:06 #56278 від cehuen
Сильно вумним противникам переробного заводу пропоную висловити своє бачення того куди вивозити сміття ( адже простору між Кам'янкою та Шепетівкою вистачить ще максимум на декілька років!!!) А далі перенесемо свої будинки в бік Городища ? Чи можливо будемо викидати сміття в бік Городища ? Тоді ми панове опинемось на острові посеред сміття і в кінці-кінців завалемо ним і сам острів. Хоча ще є варіант примусити жителів Новограда побудувати завод коли них.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лист. 2010 23:01 #56281 від Aristarx

neodix;56274 пише: Aristarx, "многа букафф" а позицію свою ви так і не висловили ЗА чи ПРОТИ??

Ніякого відношення до цукрокомбінату я не маю. Смішно навіть читати "Поставте собі питання, чому цукрокомбінат проти заводу? Відповідь проста: хто захоче працювати на заводі де не платять навіть ту мінімалку, якщо поряд буде завод з постійними нормальними зарплатами - одна з причин!!!". Судячи з вашої логіки всі покинуть роботу (цукрокомбінат, м"ясокомбінат і т.д.) і побіжать у чергу на сміттєпереробний? :ag:

Позиція моя ясна, як день. Я - ЗА. Я вважав, що моя логіка зрозуміла... Напевне помилявся. Якщо Ви були у БК, коли директор фірми розповідав про цей промисловий комплекс, то коли дойшло діло до запитань, 1 особа, яка працює на цукровому заводі, фамілія Осадча по-моєму, чітко з клаптику паперу почала агітувати народ проти. Але таких розумних "спеців" знайшлося аж чол 5 на весь зал. От вони благополучно верещали перебиваючи один одного, путались говоривши то одне, то друге. Але тільки но вони замовкали, працівниця ЦЗ зразу ж читала ще якийсь вислів проти спалювання, або проти складування сміття, це знову діяло, як червона тряпка для цих кількох осіб. Люди, які дійсно щось зрозуміли і хотіли висловитись чи запитати щось- не могли толком це зробити, бо тут же втручався хтось зі "святої пятірки". Тому тут уважній людині не складно зробити свої висновки. Такий досить простий спосіб може розпалити і війну... Але тільки між мавпами, а люди, які мають інтелект надіюсь не звертатимуть уваги на мавп. По поводу того, що це все робиться, аби не пішли робітники - це моя особиста думка, я вважаю досить обгрунтованою і логічною, адже кожна людина буде шукати кращого місця роботи, а спілкуючись з іншими людьми, які теж були в БК та бачили це все, я чув інші думки, наприклад тому, що земельна ділянка, яку дали для будівництва - то колишні поля фільтрації ЦК і ЦК не платив за них вже багато років було дуже зручно... Проаналізуйте ситуацію - зрозумієте.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репостів
0
репостів