Відкрили "Фокстрот"

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 груд. 2008 19:25 #35085 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Відкрили "Фокстрот"
Доброго дня шановне паньство! Мого знайомого киданули у фокстроті по повній програмі. "Кака" за багато грошей "со скідкой". Як тільки питання проясниться в пользу знайомомого-напишу більше і докладніше.З повагою до Вас, Symbioz!Співчуваю працівникам "Фокстрот"............................

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nazik
  • nazik аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
09 груд. 2008 21:57 #35091 від nazik
Відповідь від nazik у темі Відкрили "Фокстрот"
лучше вони б його не відкривали той "Фокстрот"::)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2009 13:31 #35517 від odin
Відповідь від odin у темі Re: Відкрили "Фокстрот"

ROLLA;34571 пише: <div class='quotetop'>(Dj Os @ 28.11.2008, 1:48) [snapback]52659[/snapback]</div>Прошу всё нижесказанное не считать антирекламой. Это сугубо личное мнение.С фокстротом не связывайтесь(я когда-то работал в магазине поставщиком которого был фокстрот). Катастрофически жадная и непробиваемая контора. Цены завышены и пихают не всегда самый свежий товарчик... бла-бла-бла

Не смішіть. Фокстрот-це роздрібна мережа, і вона не може бути постачальником якогось-там магазину.На рахунок цін - якраз в порівнянні з Вікотеком - майже все набагато дешевше. На рахунок китайського - угу. є море. але зате він дешевий. і працює.щоб ви знали, зараз більше полоини техніки - китайська. ті самі бренди, напр. Мулінекс (Франція) збираються в піднебесній :)і на кожен товар є свій покупець, в мене, наприклад, брендовий кардрідер вмер за пів-місяці. А нонейм - вже півроку. - різниця в ціні - в 3 рази.асортимент продукції - поза конкуренцією

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2009 13:32 #35518 від odin
Відповідь від odin у темі Re: Відкрили "Фокстрот"

Symbioz;35085 пише: Співчуваю працівникам "Фокстрот"............................

собі поспівчувай

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2009 14:16 - 08 лют. 2009 14:17 #35520 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Відкрили "Фокстрот"

odin;35517 пише: На рахунок китайського - угу. є море. але зате він дешевий. і працює.щоб ви знали, зараз більше половини техніки - китайська. ті самі бренди, напр. Мулінекс (Франція) збираються в піднебесній :)і на кожен товар є свій покупець, в мене, наприклад, брендовий кардрідер вмер за пів-місяці. А нонейм - вже півроку. - різниця в ціні - в 3 рази.

А як на рахунок того,що деякі магазини замовляють корпус техніки оригінальний , і начиняють його дешевою китайською начинкою,та продають у магазині за ціною оригіналу :eek: а не як китайське Г. Один магазин у нашому місті,знаю точно,цим займається.Одіна заспокою,що це не фоксторот. Так що купуючи брендові речі ,немає гарантії ,що ви купили дійсно хорошу річ!!!:rolleyes:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2009 14:30 #35522 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Відкрили "Фокстрот"
І я у нашому місті принципово нічого не купую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2009 14:30 #35523 від odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2009 14:35 #35524 від odin
Відповідь від odin у темі Re: Відкрили "Фокстрот"

Nino;35522 пише: І я у нашому місті принципово нічого не купую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

а я купую.я теж був колись такий розумний:1-й раз коли купив собі комп'ютер в Рівному - і довелось везти великий і тяжкий монітор на туди ж на гарантію.2-й раз - комп'ютер з Києва. через 2 місяці вмер процесор :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2009 14:46 #35526 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Відкрили "Фокстрот"

odin;35523 пише: я в курсі :)

То може,як спеціаліст,просвіти народ,як не купити Г у гарненькій обгортці.Чи відрізнити неможливо?На що слід звертати увагу при покупці?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2009 14:48 #35527 від odin
Відповідь від odin у темі Re: Відкрили "Фокстрот"

Nino;35526 пише: То може,як спеціаліст,просвіти народ,як не купити Г у гарненькій обгортці.Чи відрізнити неможливо?На що слід звертати увагу при покупці?

нє. не спеціаліст :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.172 секунд
0
репостів
0
репостів