Пам’яті жертв Голодомору

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 черв. 2008 10:15 #26016 від Dj Os
<div id='news-id-466'>«Ми, молодь ХХІ століття, засуджуємо Голодомор 1932–1933 років — геноцид українського народу». Цими словами розпочинають свою розповідь учні історико-філософського профілю під час екскурсії експозицією «Колосок пам’яті», яка нещодавно була оформлена у кабінеті історії рідного краю в НВК № 1.</div> Детальніше

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 лист. 2008 20:18 #33646 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Не "геноцид", а "злочин проти людства" - перемога здорових сил? "Визнання голодомору не "геноцидом", а лише "злочином проти людства" важливе, насамперед, у юридичному сенсі. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що прийняте сьогодні рішення Європарламенту - це не перемога президента Ющенка і його прибічників; це перемога здорових сил", - вважає депутат Верховної Ради України, голова Всеукраїнської ради російських співвітчизників Вадим Колесниченко, коментуючи рішення Європарламенту визнати голодомор "злочином проти людства".Як зазначає "Русская линия", голод 1932-1933 років, за оцінками деяких українських істориків, забрав життя від 7 до 10 мільйонів чоловік (а дехто не соромиться називати й цифру 12 мільйонів - прим. Некрота). За оцінками російських науковців, він охопив не тільки Україну, а й інші основні зернові райони СРСР - Північний Кавказ, Нижне та Середнє Поволжя, значну частину Центрально-Чорноземної області, Казахстан, Західний Сибір, Південний Урал. За різними даними, від голоду загинули 7-8 мільйонів чоловік, з них 3-3,5 млн. на Україні.За словами Вадима Колесниченка, Європарламент офіційно визначив, що голодомор не був спрямований конкретно проти української нації. І найголовніше, тепер визнано, що до голодомору не має ніякого стосунку Росія, котра нині є правонаступницею СРСР.По суті справи, рішення Європарламенту - це поразка Ющенка і націоналістичних сил. "Я гадаю, що у прийнятті такого формулювання велика заслуга російської дипломатичної місії, яка, проводячи консультації з іноземними дипломатами, здійснювала плідну, планомірну і грамотну політику", - підсумував Вадим Колесниченко.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 лист. 2008 03:24 #33648 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Пам’яті жертв Голодомору
Антинацист, здохни з голоду!В газенваген, тебе, таких як ти, "Русскую линию", європарламент, що приймає такі рішення і всіх упизднів, що висловлюють подібні думки.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 08:50 #33651 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
А ты, парниша, хам, которому помаранчи еще в школе мозги промыли - "новое поколение". С такими Украина придет в полную "европу". Давись злостью, что не все такие зомби, как ты.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 09:30 #33653 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
Boogor , очевидно тебе кинули або дівчина або мама в дитинстві з девятого поверху , тому ти такий злий на всіх .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 лист. 2008 10:17 #33654 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Пам’яті жертв Голодомору
Ви спочатку поспілкуйтеся з людьми які пережили голодомор, а тоді можливо з вами можна буде конструктивно порозмовляти. І про перемогу російської дипломатії і про неврожай 32-33 років.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 10:27 #33655 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Пам’яті жертв Голодомору
Про голодомор мені розказувала моя бабушка яка пережила його .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 лист. 2008 10:36 #33656 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Пам’яті жертв Голодомору
Серега, мені теж моя розказувала. І через те мене бісять подібні висловлювання. Доречі той автор з непромитими мозгами сам цю єресь неспромігся написати, а здер

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лист. 2008 11:23 #33660 від jerdna65
Відповідь від jerdna65 у темі Пам’яті жертв Голодомору
Правильно, здер. Чтобы прочитавший мог задуматься - а правильно мы всех дураками считаем, а себя самыми умными. А то пляшут все под дудку недоотравленного пасечника (бывшего пламенного коммуниста, кстати), которого за ниточки боссы из-за бугра дергают.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 лист. 2008 11:32 #33661 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Пам’яті жертв Голодомору
За пасічника згоден, ще стаканчик діоксину йому буде в самий раз.Але факт злочину був, а визнати це у "старшого брата" кишка тонка, я не кажу вже про якусь відповідальність.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів