Таксі

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 трав. 2008 23:11 #25718 від Dj Os
Таксі був створений Dj Os
Не секрет що послуги таксі дуже популярні в нашому місті через їх відносно невелику ціну порівняно з іншими містами. Але хотілось би вашою допомогою вияснити якаж служба найякісніша. Голосуєм і висловлюємся. Якшо я забув якусь службу то нагадайте

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 трав. 2008 23:30 #25719 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Таксі
Голосую за "Еліт", завжди вчасно доставляє і чекати недовго, за винятком свят звичайно.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 трав. 2008 23:41 #25720 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Таксі
Я проголосував за Захід...повністю оновили парк, не нагліють і не просять 6 чи 7 грнивень по місту, і якшо машин не має то ввічливо це і повідомляють а не питають чи може епочикати, а коли кажуть шо чекати 10 хвилин то машина їде всі 30

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 трав. 2008 23:45 #25721 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі Таксі
Алекс - норм!!! Завжди є вільні машини, коли не викличу, і приїжають швидко!!!А сьогодні їхала, так мужик 10 раз перепитав, чи мені не заважає музика, чи мож голосніше, чи мож тихіше, розповів мені про погодку, ше шось пофілосовствував, кароч влаштував мені культурну програму!!! :-)

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 трав. 2008 00:03 #25723 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Таксі
Алекс, до речі теж подобається - він не занадто популярний, тому і комфортно

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 трав. 2008 00:07 #25724 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Таксі
Ну так впринципі..на алекс немає нарікань великих. Але все одно в години пік не так просто там машину взяти..з крупнішими службами дещо легше

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 трав. 2008 00:28 #25727 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Таксі
Неправда, в годину пік любу іншу машину тяжко дістати, хіба що знайомий на таксі працює і підкине куди треба

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 трав. 2008 08:18 #25731 від LuK
Відповідь від LuK у темі Таксі
Користуюсь таксі давно і по пару раз інколи не день.Користувалась всякими службами.Зараз в основному користуюсь "Гарантом".Подобається що за маршрут,по якому я їду,вони беруть 5 гр.,а не так як інші служби 6-7.Та й тариф за місто у них низький. Голосувати за якусь окрему службу не буду!!!Проблеми у кожної служби є,скрізь свої плюси та мінуси.З деякими службами мала конфлікт саме з диспетчерами.Некомпетентні люди там парацюють. В деяких службах працюють водії,які навіть не можуть розрізнити право і ліво.Був такий випадок,.....писала про це на форумі.Та й інколи на виклик приїздить машина,в яку страшно сісти.Враження що в ній коврики не витрушували з рік,сідушки грязні.Та й запах у машині...........Хоча є машини,у які приємно сісти!!!То все вже не від служби залежить а від людини!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 трав. 2008 18:19 #25755 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі Таксі
Самі наглі приватники, мало того, шо в таксі хочуть запихнути народу побільше, як тюльки в банку, то ше й гребуть немерено грошей - з кожного окремо!!! А ще в них такі незадоволені та незацікавлені лиця!!! Кароч, ними треба корисуватися, якшо вже дуже приспічить!!!

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 трав. 2008 19:11 #25756 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Таксі
нет ни одной норм. службы. но если выбирать, то авто-захід і гарант и приватники

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.238 секунд
0
репостів
0
репостів