Треба ділитися добром!!!

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 груд. 2017 22:47 #115942 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Треба ділитися добром!!!

Ваш стиль спілкування, шановненький пан О.Островський, не сплутаєш ні з ким, як би Ви не перефарбовувались під Dj Os, інших користувачів, модерів, адмінів і інших осіб.

А ви не помітили що ваш нік на форумі тепер теж по іншому відображається? Перефарбувались?:lol:

Ну а щодо так званої, моєї "брехні" щодо Вас - так це правда і ніяка не брехня.

То що правда? Хто мої патрони? Відкрийте велику таємницю вже нарешті:)

Ви дійшли у своїй хамській манері до образ і погроз Вашому опоненту Андрощуку, безсоромно втрутились в його особисте життя і членів його родини. Чи може не було такого?

1. Андрощук опонент?:lol: Цей злодій хоч щось сам зробив щось своїми руками крім крадіжок? Його заволодіння групами бачили всі підписники груп міської ради, ви ж мені кидаєте звинувачення нічим не підкріплені.

Особисте життя ігоруні мене найменше цікавить і ви так тут палко захищаєте свого друга, що геть забули хто оббрехав мою дружину та розкрив мої персональні данні. Чи гадаєте кримінальну справу проти Андрощука так просто відкрили?

І у мене питання до інщих користувачів - чому ми дозволяємо таким людям принижувати і обзивати себе, поводити себе зверхньо і нагло по відношенню до нас? Хто їм дав таке право?

А після вашого постійного потоку брехні, я маю вам руки цілувати? Якщо щось не подобається, вас тут ніхто не тримає. Йдіть до мого "опонента":lol: :lol: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 груд. 2017 22:52 #115943 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Треба ділитися добром!!!

Іван пише:

Dj Os пише: Так і знав що це лайно тепер почнуть постити денепопадя. А де ця "журналістка" була до цього, коли її патрон був у договорняках з Порохом?

"Можна конкретний приклад" , просто цікаво)

Прослідкуйте за голосуваннями Мураєва, там валом прикладів)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 груд. 2017 07:21 #115946 від myron
Відповідь від myron у темі Треба ділитися добром!!!
Андрощук злодій ????? Вину його доказано в суді?????? Якщо ні то з вашого боку це наклеп!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 груд. 2017 11:05 #115950 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Треба ділитися добром!!!
Ахмєтов/Порох/ інші бариги злодії???? їх вина доказана в суді? Якщо ні, з вашого боку це наклеп.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 груд. 2017 11:36 #115952 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Треба ділитися добром!!!
Так ми можемо далеко зайти. Наприклад, відсутність зв'язку Островський/Полодюк/свобода/міфологічний власник сайту в суді доказана? )))
Ці користувачі подякували: Novaya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 груд. 2017 21:41 #115967 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Треба ділитися добром!!!

myron пише: Андрощук злодій ????? Вину його доказано в суді?????? Якщо ні то з вашого боку це наклеп!

Вам не достатньо тисяч свідків-підписників груп, які підписувались на групу мііської ради, а в один прекрасний день стали учасниками груп Андрощука?

Так ми можемо далеко зайти. Наприклад, відсутність зв'язку Островський/Полодюк/свобода/міфологічний власник сайту в суді доказана? )))

Це я маю доказувати, що не верблюд? Якщо людина мені приписує те чого немає насправді, то певно вона має навести докази, ні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 груд. 2017 22:09 #115968 від Іван
Відповідь від Іван у темі Треба ділитися добром!!!
А ,що групи так і називалися -"Група Андрощука" ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.121 секунд
0
репостів
0
репостів