В школах Хмельницького більше не вивчатимуть російську мову.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 жовт. 2017 00:23 #114936 від Dentist
Ніколи б не подумав, що поставлю лайк Ліберману))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 жовт. 2017 07:49 #114938 від Іван
Приємно чути зміни на краще).
А де ж той лайк????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 жовт. 2017 15:57 #114943 від myron

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 жовт. 2017 19:16 #114948 від olhavs

Либерман пише: Не знаєш мови, пидуй в колгосп гімно згортай


От якраз ті, що в колгоспі гімно згортають, якраз і говорять українською. Їм часу нема усякими дурницями займатись

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 жовт. 2017 19:57 #114949 від либерман

olhavs пише:

Либерман пише: Не знаєш мови, пидуй в колгосп гімно згортай


От якраз ті, що в колгоспі гімно згортають, якраз і говорять українською. Їм часу нема усякими дурницями займатись

Це добре, буде час поміркувати і мову вивчати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 жовт. 2017 06:43 #114952 від Старик Хотабыч

Либерман пише: Та ви вже заїпали своїми мовами, скільки можна? В якій ще країні є така хуня як в нас? Є державна мова і ти зобовязаний її знати і вживати, в дома говори якою заманеться. Не подобається щось, віліть нах... Ви позорники! Навіть іноземці які приїхали до нас і отримали громадянство, заговорили українською. А вам в падло???

А ніхто тут нікого не ї.. е. Наскільки я знаю. Я своїй дитині вибрав російську, як другу іноземну у школі. Для зменшення навантаження, тому що вона легша, ніж скажімо німецька, чи франц. Як у восьмому класі дитина буде починати вчити наприклад німецьку і як вона зможе наздогнати ту, підгрупу, яка вчила німецьку з 5-го класу? Про це хтось подумав?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 жовт. 2017 06:54 #114953 від Старик Хотабыч

Dentist пише: Ніколи б не подумав, що поставлю лайк Ліберману))

Тут як мінімум попередження має бути- мат на маті, але бачу, Островському також до вподоби.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 жовт. 2017 07:47 #114954 від либерман

S пише:

Либерман пише: Та ви вже заїпали своїми мовами, скільки можна? В якій ще країні є така хуня як в нас? Є державна мова і ти зобовязаний її знати і вживати, в дома говори якою заманеться. Не подобається щось, віліть нах... Ви позорники! Навіть іноземці які приїхали до нас і отримали громадянство, заговорили українською. А вам в падло???

А ніхто тут нікого не ї.. е. Наскільки я знаю. Я своїй дитині вибрав російську, як другу іноземну у школі. Для зменшення навантаження, тому що вона легша, ніж скажімо німецька, чи франц. Як у восьмому класі дитина буде починати вчити наприклад німецьку і як вона зможе наздогнати ту, підгрупу, яка вчила німецьку з 5-го класу? Про це хтось подумав?

З вами все зрозуміло, легшу він вибирає. До дупи та російська, яка від того користь? А щоб наздогнати, можна репетитора найняти, в тому немає проблем.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 жовт. 2017 13:05 #114957 від Старик Хотабыч
Шо тобі ясно? Нам дали вибір і майже весь клас зробив його на користь російської саме з тієї причини, що я наводив вище. Може ватниками всіх назвеш? В тебе дитина в школу ходить, чи є взагалі? Так от я тобі скажу, що вони ту англійську з німецькою путають, в результаті можуть не знати ніякої. Тільки не треба тут вундеркіндів у приклад наводити. Я вже мовчу про нагрузку на гаманець (два репетитора замість одного).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 жовт. 2017 13:47 #114959 від Dj Os
Ну так подали 12 заяв і все, з чого кіпіш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.218 секунд
0
репостів
0
репостів