Юнкер розставив акценти про відносини з Україною і Росією

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2017 15:51 #114233 від Anykey
Україна не є європейською країною в сенсі її членства в Європейському союзі. Про це заявив у вівторок в Брюсселі голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, передає кореспондент УНН.
"Наразі у світі тривають 60 воєн, жодної з них в Європі. Окрім України, яка не є європейською країною в сенсі її членства в Європейському союзі. Я знаю, що мій друг Порошенко кілька днів тому сказав, що Україна - це Європейський союз, але насправді на цей момент це не так", - сказав Ж.-К.Юнкер, коментуючи роль ЄС у міжнародних конфліктах.
Голова Єврокомісії також закликав подумати про покращення відносин з Росією. За його словами, це залежить від обох сторін, а покращення відносин необхідне для безпечного майбутнього ЄС.
"Площа територій ЄС - 5,5 млн кв. км і Росії - 17,5 млн кв. км", - зазначив Ж.К.Юнкер.
"Потрібно, не відмовляючись від наших цінностей і принципів, і, звичайно, враховуючи ситуацію в Криму, переконатись, що ми маємо діалог, більш доречний у питанні майбутнього", - сказав він.
Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко повідомив, що окремі політики всередині України і за її межами не вірять, що Україна отримає перспективу членства в ЄС і перспективу членства в НАТО.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 серп. 2017 20:19 #114234 від admin
Ну і що ми нового мали почерпнути з цієї новини?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 серп. 2017 08:30 #114237 від Anykey
Кожному своє. Комусь цікаво почитати про морського слизня, хтось піарить суперглобальну для Шепетівки проблему розміщення МАФів, а когось, я впевнений, зацікавить і вищенаведена інформація.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.080 секунд
0
репостів
0
репостів